אני מחפש מסור סרט משומש

ערב טוב לכולם אני מחפש משור סרט משומש לקנייה בגודל בינוני (-) כז שניתן לחתוך בו עד לגובה של 15 ס"מ . ראיתי חדשים של חברת hammer האוסטרית אבל ויתרתי כי הם יקרים וגם כי הם אוסטרים. אם למישהו יש משלו או רעיון היכן ניתן למצוא אודה לו. חג שמח ושנת יצירה פורייה.

המלצה

כמי שמכיר מספר חובבים,קשה מאוד למצוא משומשים,ממליץ לך לבדוק בקישור הבא אם התקציב מתאים תבדוק את הדגם המשודרג של ה 16 סמ,ברמה האישית אני מכיר 4 חברים שרכשו את המסור המקצועי יותר גובה ניסור 20 סמ וזה כבר עולם שונה מה 16 סמ,אבל גם מה 16 המשודרג מרוצים

מאיזה דגם/חברה המשור הזה?האם הוא כולל מוליך מעגלי?

האם ניתן לחתוך איתו עץ לא לפי קוים ישרים?

תתקשר

לורשבסקי לברר תאמר לו שיהודה מהפורום בתפוז הפנה אותך,בקשר לניסור מעגלי זה אפשרי עם סרט צר יותר, לכל יש אפשרות התקנה של מבחר סרטים לייעודים שונים

אני בהחלט אתקשר בצאת החג,יהודה מהפורום = הנחה?תודה רבה-:)

שווה=יחס לא מבטיח הנחה

אני מחפש מסור סרט משומש

ערב טוב לכולם אני מחפש משור סרט משומש לקנייה בגודל בינוני (-) כז שניתן לחתוך בו עד לגובה של 15 ס"מ . ראיתי חדשים של חברת hammer האוסטרית אבל ויתרתי כי הם יקרים וגם כי הם אוסטרים. אם למישהו יש משלו או רעיון היכן ניתן למצוא אודה לו. חג שמח ושנת יצירה פורייה.

אין חכם כבעל נסיון (כך לפחות אומרים)

כשאתה קונה כלי חשוב גם על שרות כלומר חלקי חילוף. המסור הזה הוא סיני שבא במספר וורסיות כשכל סוחר מייבא אותו באופן אישי.אם נשבר לך חלק במסור הזה ודומיו אין לך עם מי לדבר. גם לי יש כזה משור שיובא ע"י בר-גל מת"א ואני כבר מחכה 5 שנים לחלק חילוף שכנראה מגיע ברגל מסין. אני תיקנתי בעצמי אך נשבעתי שאת הכלים הסינים אני משאיר להם.

יש לך כזה משור ? גם לי יש נסיון רע עם כלים מסין הם מתפרקים בידיים או בפרצוף

יש לי משור סיני של וורשבסקי

אם תרצה לראות אותו בעבודה תוכל אצלי 054-9932417

מודי

כתבתי לך שתתייחס למסור המשופר,אמנם הוא יקר בכמה מאות שקלים אך הרבה יותר טוב מהמסור הסטנדרטי

אני מחפש מסור סרט משומש

מבקש חוות דעת על המסורים הר"מ?

יש בידי קטלוגים של 2 מסורים שונים ואני מבקש ממי שמנוסה בהם לתת לי חוות דעת עליהם: א. מסור סרט של חברת felder דגם fb400. ב. מסור סרט של חברת metabo דגם bs 317. אין לי מושג על עלותו של המשור הראשון,השני עולה אצל פולק 5,659 ש"ח. אני רואה כאן גם המלצות טובות על משור שמוכר ורשבסקי יהודה - ירושלים.... האם החסכון כדאי במקרה זה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר