חלק חסר לראוטר מתוצרת מקיטה

שלום רב אשמח לעזרה ויעוץ קל. ברשותי רוטר ישן שעובד דגם מקיטה 3806B ישן אבל עובד טוב, נשבר לי החלק שתופס את הכרסומים( החלק הפנימי כמו קונוס) החיבור הינו לכרומי 1/4" . מי יודע היכן ניתן להשיג חלק כזה? שמא למישהו יש חלק כזה ישן שאינו עוד בשימוש? תודה, גיל

אני חושב שליאיר פלדמן יש אחד כזה..

תתקשר אליו 052-2512956 פעם העברתי לו ראוטר דומה ועד כמה שאני זוכר היו שם שני תופסנים. תגיד לו שאני הפנתי אותך אליו.

יאיר לא בארץ

יאיר מטייל לו במערב ארה"ב מסתובב בין החנויות לצרכי נגרות, יוצאות לו העיניים, ישוב ארצה בעוד כשבועיים.נראה מה יביא איתו

Do you happen to know if he has a cell phone?

I was trying to get a hold of him with no success

חלק חסר לראוטר מתוצרת מקיטה

שלום רב אשמח לעזרה ויעוץ קל. ברשותי רוטר ישן שעובד דגם מקיטה 3806B ישן אבל עובד טוב, נשבר לי החלק שתופס את הכרסומים( החלק הפנימי כמו קונוס) החיבור הינו לכרומי 1/4" . מי יודע היכן ניתן להשיג חלק כזה? שמא למישהו יש חלק כזה ישן שאינו עוד בשימוש? תודה, גיל

תודה רבה אנסה לצור איתו קשר...

Do you happen to know if he has a cell phone?

I was trying to get a hold of him with no success

cell phone

שי שלום, יש לו טלפון נייד אולם הוא חסום כנראה לשיחות נכנסות. אתה יכול לשלוח לו s.m.s והוא כמדומני יענה לך. לפני כ 12 שעות הוא טייל בסן דייגו ונהנה מחוף לה הויה. אז שיהיה לך בהצלחה ותמסור לו דש ממני. הנייד שלו הוא 2512956 052 בהצלחה

Thanks

I'm not sure I can text Israeli phone from here, mine is limited to domestic services Does he have access to email? If you have the chance to chat with him, please send him my cell phone - 408.307.9976

הודעה

שי, תמסור לו שכל הפורום דורש בשלומו ודורש דיווחים מחוף לחוף!!!

Yair

שי שוב שלום, יש לו מייל והוא פותח מידי פעם כאשר מסתדר לו כנראה במלון. בכל מקרה אני אעביר אליו בs.m.s.את מספר הטלפון שלך ולהלן כתובת המייל שלו תנסה לשלוח לו תראה באם הוא יגיב. yairfe@013.net בהצלחה. המייל שלי באם תרצה לכתוב לי במקום כאן בפורום הוא zigis1@gmail.com

הודעה

שי, תמסור לו שכל הפורום דורש בשלומו ודורש דיווחים מחוף לחוף!!!

רק בחוף המערבי

מקס, יאיר משוטט הפעםרק בחוף המערבי, כמעט לכל אורכו, מסן פרציסקו דרך לוס אנגלס ועד בואכה סן דייגו. אחרי שהוא ישרוף את כל הכסף שיש לו , הוא יסע ללאס ווגאס להרויח כמה ירוקים כדי שיהיה לו עם מה לחזור.

מה פתאום? יאיר לא באמריקה

אני עכשיו בארהב ולא ראיתי אותו בכלל.

Are you getting to the West coast?

כל הכבוד לכם

בן אדם תקוע עם חלק של הראוטר שלו, שואל שאלות ואתם מספרים לו על יאיר בחלק המזרחי או המערבי של ארהב.גם הבן של ביבי התגייס היום לצבא

צביקה, לא הבנת

יאיר, שאומרים שהוא באמריקה - יש לו ראוטר דומה לראוטר המדובר. אנחנו הופכים עולמות ומחפשים אחרי יאיר ואתה מספר לנו על הבן של ביבי.

Are you getting to the West coast?

שי, הפעם לא. נמצא במרכז

הכי מערבה שאגיע זה קולורדו.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר