בניית ארונית לתנור בנוי

שלום, ברצוני לבנות ארונית לתנור בנוי וכיריים. באיזו פלטה עליי להשתמש? האם יש צורך לשים תמיכה מסויימת לתנור כדי להחזיקו מעבר לברגים שתופסים אותו. עוד הערות ייתקבלו בברכה. תודה מראש

אני בניתי מסנדביץ ובלי תמיכה. האמת? גם בלי ברגים.

האם מלמין מתאים גם?

יודע מה? אני אפרט

הלכתי לנגר ובקשתי פלטה מסנדוויץ'. הוא הוציא לי את האוויר ואמר שאפשר גם ממלמין ובכלל שיהיה לי קשה לנסר לבד עם ג'יקסו ולא יצא לי טוב, וגם לא אוכל להדביק לייסטים בלי מכונה. כמובן שבסוף הציע להכין לי תמורת 480 ש"ח. זה באמת כזה סיפור או שסתם הבן אדם מנסה לעשות כסף? אגב, יש גם בעיה שהרצפה קצת בשיפוע אז אצטרך את צד שמאל ארוך יותר ב-2.3 ס"מ.

בניית ארונית לתנור בנוי

שלום, ברצוני לבנות ארונית לתנור בנוי וכיריים. באיזו פלטה עליי להשתמש? האם יש צורך לשים תמיכה מסויימת לתנור כדי להחזיקו מעבר לברגים שתופסים אותו. עוד הערות ייתקבלו בברכה. תודה מראש

אם אתה צריך פלטה סנדוויץ - תקנה במחסן עצים, לא אצל נגר....

יש מקומות שגם חותכים לך למידה הרצוייה במקום, בתופסת של כמה שקלים.

לגבי ההדבקה של הקנטים - זה כבר עדיף לעשות עם מכונה

האם מלמין מתאים גם?

מלמין זה שם של ציפוי

וזהו ציפוי דמוי נייר המודבק בד"כ על סיבית. לא אוכל לאמר בבטחון שציפוי זה לא יעמוד בחום אבל אני הייתי מעדיף פורמייקה ובשל משקל התנור ואלי גם הלחות שיפיק לעיתים - סנדביץ. לוח עולה בין 200 ל250 אז הוא לקוח כ200 נוספים על עבודה. ג'יג-סו יפיק תוצאות חא יפות במיוחד, בכך הוא צודק. הפתרון הוא לקחת את ההצעה, או לנסות נגר נוסף או לבקש מנגריה שתחתוך לפי מידה ולהרכיב לבד. בהצלחה...

בניית ארונית לתנור בנוי

אל תשכח להשאיר ארובה לתנור.

כנס לאיקאה ותראה איך בנוי אולי זה יעשה לך סדר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר