מברגת כף היד

מברגת כף היד

האם משהו מכיר מקרוב את המוצר העונה לשם מברגת כף היד? אלה שבדרך כלל הן עד 5 V ועד 6 מ"מ בורג להברגה. שאלתי - האם יש אפשרות לשים להם איזה פוטר ולקדוח חור קטן פה ושם או שאין להן סיכוי? פשוט אני מחפשת כלי לילד. הילד (בן 7) כבר מזמן מבקש כלי משלו ומכוון יש חשש שיקח בהזדמנות ראשונה כלים אמתיים ומסוכנים רציתי לקנות לו כלים משלו , יותר ידידותיים והעיקר קלי משקל. כל המברגות שאנחנו עובדים איתם ( גם לא איפקט) כבדות מדי בשבילו לכן חשבתי על כף היד. ומכוון שלעולם לא החזקתי מוצר כזה ביד רציתי לשמוע את הדעה שלכם. תודה

מברגת כף יד

אם לכלי שבתמונה התכוונת אזי הוא די נוח ויכול להתאים לילד אך לצרכי הברגה בלבד. אין אפשרות להוסיף פוטר מקדחה אלא בקומבינה שקרוב לודאי לא תניב תוצאות בראש ובראשונה מכיוון שהמהירות והכוח הנתונים לא מאפשרים זאת.

מסכים. כלי מתאים לילד אך להברגה בלבד.

העוצמה בדרך כלל 3.2V או פחות והראש מותאם רק לקליטת ביט עם בסיס משושה, לעומת מברגות שהתפסנית שלהם דינמית ומשתנה. ברשת אייס מכרו בזמנו גם סט מקדחים עם בסיס משושה. המקדחה תקדח אולי באורן שאיננו עבה במיוחד. כך גם בסיסית.

מברגת כף היד

האם משהו מכיר מקרוב את המוצר העונה לשם מברגת כף היד? אלה שבדרך כלל הן עד 5 V ועד 6 מ"מ בורג להברגה. שאלתי - האם יש אפשרות לשים להם איזה פוטר ולקדוח חור קטן פה ושם או שאין להן סיכוי? פשוט אני מחפשת כלי לילד. הילד (בן 7) כבר מזמן מבקש כלי משלו ומכוון יש חשש שיקח בהזדמנות ראשונה כלים אמתיים ומסוכנים רציתי לקנות לו כלים משלו , יותר ידידותיים והעיקר קלי משקל. כל המברגות שאנחנו עובדים איתם ( גם לא איפקט) כבדות מדי בשבילו לכן חשבתי על כף היד. ומכוון שלעולם לא החזקתי מוצר כזה ביד רציתי לשמוע את הדעה שלכם. תודה

מצאתי משהו כזה - כתוב שזה גם מברגה וגם מקדחה למרות שלא הבנתי איך היא תופסת מקדח

גם לא ברור לי האם 4.8 V מספיק בשביל חור באורן דק. זה של יונדאי . נראת ממש צעצוע. עוולה בהתאם. האם יש סיכוי שעובדת ? מברגה / מקדחה מיני 4.8V מהירות משתנה: 0-200 סל"ד קומפקטית נורות בקרת סוללה פנס מובנה משקל: 0.5 ק"ג

מסכים. כלי מתאים לילד אך להברגה בלבד.

העוצמה בדרך כלל 3.2V או פחות והראש מותאם רק לקליטת ביט עם בסיס משושה, לעומת מברגות שהתפסנית שלהם דינמית ומשתנה. ברשת אייס מכרו בזמנו גם סט מקדחים עם בסיס משושה. המקדחה תקדח אולי באורן שאיננו עבה במיוחד. כך גם בסיסית.

אבוי לספקנים

מקס, הזכרת את המקדח עם הראש המשושה בו אני משתמש בדרך כלל לקרמיקה והייתי חייב לנסות. זה עובד! אמנם לאט אבל המברגה נכנסה כמו גדולה בסנדויץ. בהחלט מתאים לילד בתנאי שמבוגר משגיח כי אחרי הכול מדובר במקדח אמיתי.

תודה רבה. משכנע

יש לי מברגת טכנאים...

של חברת סיגנט שהיא קצת יותר יקרה עולה בסביבות 400 ש"ח. אמנם 2.4V אבל יכולה לעשות הכל כולל קדיחה - עוד יתרון - יש לה קלאץ' שזה מאריך את החיים שלה וגם אם הילד מנסה לקדוח/להבריג משהו לא מתאים המברגה תספוג את זה ולא תהרס. ממליץ מאד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר