עגלת משחק לגן ילדים

במסגרת "מעורבות הורים" בגן, התבקשנו לשתף את הילדים בתחביב או מקצוע של ההורים והחלטנו לבנות להם עגלת משחק. לפני מסירת העגלה הקרנו את הסרט המתאר את שלבי ההכנה. להנאתכם.

אתה צובע מהר! חבל הזמן! כל הכבוד על הביצוע

עגלה

נינו, כל הכבוד יופי של בצוע, ובאיזו מהירות?????????????

אתה צובע מהר! חבל הזמן! כל הכבוד על הביצוע

כל הכבוד על הביצוע המושלם

גם הסרט יצא מיוחד.חתיכת עגלה עשיתה להם. אני מציע שכל עגלה שתסופק - תגיע עם DVD להדגמה.

שאלה

אפשר לשאול באיזה סוג של משור שולחני אתה עובד בסרטון? האם העגלה המובילה היא חלק אינטגרלי של המשור או משהו שהוספת בעצמך? כל הכבוד על העגלה היפהפיה ועל הסרטון המלמד. נעם

חן חן לכולם על המשוב. לגבי המשור...

מדובר במשור של בוש מדגם GTS10 המיובא ע"י לדיקו ומשווק ברוב החנויות המוכרות בוש. העגלה היא תוספת פשוטה מאוד לבנייה ומאוד מומלצת. ראה לינקים מצורפים לדיונים שהיו בפורום על המשור והעגלה.

שאפו

נינו כל הכבוד.גם הרעיון של הסרטון במהירות יוצא מן הכלל

עגלת משחק לגן ילדים

במסגרת "מעורבות הורים" בגן, התבקשנו לשתף את הילדים בתחביב או מקצוע של ההורים והחלטנו לבנות להם עגלת משחק. לפני מסירת העגלה הקרנו את הסרט המתאר את שלבי ההכנה. להנאתכם.

נהנתי מאוד לצפות בסירטון והרעיון ממש נהדר.

האמת שאת תחילת הסירטון הרצתי לא מעט פעמים. לא ברור לי איך אתה מנסר לוח ארוך בעזרת הגובל כאשר הצד הצר של הלוח נתמך בגובל. לאמר את האמת אותי זה מפחיד לאחר פעמיים שהחומר המנוסר עף אחורה לתןך גופי. מן הסתם ישנם עוד הרבה דברים שלא למדתי,אשמח לשמוע הארות.

חן חן לכולם על המשוב. לגבי המשור...

מדובר במשור של בוש מדגם GTS10 המיובא ע"י לדיקו ומשווק ברוב החנויות המוכרות בוש. העגלה היא תוספת פשוטה מאוד לבנייה ומאוד מומלצת. ראה לינקים מצורפים לדיונים שהיו בפורום על המשור והעגלה.

נהנתי מאוד לצפות בסירטון והרעיון ממש נהדר.

האמת שאת תחילת הסירטון הרצתי לא מעט פעמים. לא ברור לי איך אתה מנסר לוח ארוך בעזרת הגובל כאשר הצד הצר של הלוח נתמך בגובל. לאמר את האמת אותי זה מפחיד לאחר פעמיים שהחומר המנוסר עף אחורה לתןך גופי. מן הסתם ישנם עוד הרבה דברים שלא למדתי,אשמח לשמוע הארות.

ניסור בצד "הלא נכון"

יוסי, אתה לגמרי צודק שזו הדרך הלא נכונה אך שים לב לרוחב המשור לעומת רוחב הלוח - במקרה כזה אין אפשרות אחרת למעט חיתוך מקדים במשור עגול, אפשרות פחות מועדפת עלי. כל עוד משתמשים בספליטר אין סיבה שהלוח יעוף. לוחות עפים כשצידי החתך נצבטים באחורי הלהב והוא מטיס אותם בכיוון הסיבוב, כלומר אחורה. מכיוון שלמשור שלי אין ספליטר נפרד מממגן הלהב יצרתי תחליף אותו רואים בסרט.

אני מסכים עם יוסי..

הספלינטר נועד בעיקר למנוע לחץ על המשור בחיתוך של עץ עבה כאשר החלקים המנוסרים נלחצים אחד כלפי השני (במקום לתקוע מברג)הוא גם מונע קיקבק אבל לא תמיד. אם אין לך עגלה עדיף לנסר קודם עם גיגסאו אם אתה מתעצל צריך להקפיד הקפדה יתרה על לחץ של העץ כלפי הגובל לאורך כל החיתוך ולא להיות עם הידיים על העץ המנוסר אלה להשתמש בסטיקים ארוכים ולהיות עם הגוף והידיים בצד השמאלי של המסור.ושהגובל לא יהיה מקביל מלא למשור אלה לתת איזה פתיחה של חצי מילימטר בין המסור לגובל. הסרט מרשים ביותר (במקום עיתון שלא מכסה הכל בצביעה תשתמש בסדין גדול שיכסה את כל השולחן ויגיע עד הרצפה.)

ממש תפסתם אותי על חם

ראוי לציין שניסור כזה הוא היוצא מן הכלל. בדרך כלל לא נדרשת אקרובטיקה כזו ובמצבים כאלה אני אכן משתדל ללחוץ את הלוח לגובל ככל שניתן. לגבי הספליטר אני חולק על דעתך, לא חוויתי אף פעם קיקבק תוך שימוש בספליטר (וההיפך גם הוא נכון) ולדעתי הוא נועד בראש ובראשונה למניעת קיקבק בכל ניסור ולא רק בעץ עבה.

שאפו

נינו כל הכבוד.גם הרעיון של הסרטון במהירות יוצא מן הכלל

CHARLIE CHAPLIN ו- DAVID CHARLESWORTH הם ילדים עלידך אבל

איפה הילד שלך? חשבתי שזה פרוייקט משותף כול הכבוד על הביצוע!

ממש תפסתם אותי על חם

ראוי לציין שניסור כזה הוא היוצא מן הכלל. בדרך כלל לא נדרשת אקרובטיקה כזו ובמצבים כאלה אני אכן משתדל ללחוץ את הלוח לגובל ככל שניתן. לגבי הספליטר אני חולק על דעתך, לא חוויתי אף פעם קיקבק תוך שימוש בספליטר (וההיפך גם הוא נכון) ולדעתי הוא נועד בראש ובראשונה למניעת קיקבק בכל ניסור ולא רק בעץ עבה.

כולכם צודקים אבל

כאשר המקום קטן כמו אצלי (ואחרים) ואין ברירה, אני מעיד על אצמי שגם אני חותך כך תוך הקפדה לעמוד מחוץ למסלול של החלק הקטן שמזנק אחורה. לפעמים אין לי ברירה.

אני מסכים עם יוסי..

הספלינטר נועד בעיקר למנוע לחץ על המשור בחיתוך של עץ עבה כאשר החלקים המנוסרים נלחצים אחד כלפי השני (במקום לתקוע מברג)הוא גם מונע קיקבק אבל לא תמיד. אם אין לך עגלה עדיף לנסר קודם עם גיגסאו אם אתה מתעצל צריך להקפיד הקפדה יתרה על לחץ של העץ כלפי הגובל לאורך כל החיתוך ולא להיות עם הידיים על העץ המנוסר אלה להשתמש בסטיקים ארוכים ולהיות עם הגוף והידיים בצד השמאלי של המסור.ושהגובל לא יהיה מקביל מלא למשור אלה לתת איזה פתיחה של חצי מילימטר בין המסור לגובל. הסרט מרשים ביותר (במקום עיתון שלא מכסה הכל בצביעה תשתמש בסדין גדול שיכסה את כל השולחן ויגיע עד הרצפה.)

משור

לא עדיף עם משור עגול וגובל מוביל ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר