שאלה למבינים בנגרות לגבי ספרייה

אני רוצה לחתוך אצל נגריה לוחות ולהרכיב ספרייה מעץ אורן ,אני רוצה לחבר בתחתית 4 חתיכות עץ גושי, כרגליים , השאלה שלי היא כזו, האם את הלוח התחתון (ההוא שמעל הרגליות) ,צריך להיות בדפנות של הספריה, או מתחת לדפנות ,אפילו השקעתי והוספתי שני שרטוטים , תודה לכם אני מעדיף את שרטוט 2 כי הוא יותר יפה השאלה היא האם חזק

שרול את האפשרות הזו

הוסף שתי רגליות קטנות מתחת לכל לוח צד. חשוב מראש איך אתה הולך לבצע את החיבורים. יש לזה השפעה על המידות ועל מורכבות העבודה.

תודה על הרעיון אבל

אני מעדיף מבחינה ויזואלית,את האפשרות של ארבעה גושי עץ מרובעים מתחת לפלטה התחתונה,מבחינת החיבורים ,האמת אני די חדש בתחום וחשבתי על ברגים ,אם יש רעיונות יותר מקצועיים אשמח לשמוע, ללמוד ,וליישם תודה

תשמע בעצא של נינו

זאת הדרך היציבה לבנות סיפריה. אם אתה רוצה תוסיף את הרגליים ליופי באותו גובה של הצדדים לא יותר. החיבור היציב נעשה עם חריצים בעמודים (DADO) ודבק ואם תירצה תוסיף ברגים למרות שאין צורך אם החריצים וההדבקה נעשו בצורה נכונה.

האמת זה מתקדם מידי בשבילי

זו עבודה ראשונה שלי,אן לי סביבת עבודה אידיאלית או כלים מתקדמים, ואני לא מכיר את שיטת dadoo או לתפוס עם חריצים חשבתי לעשות, עם ברגים בצדדים

התחל כאן

אחלה תודה לך

על הקישור אני אנסה ללמוד ממנו

בהמשך למה שנאמר

אם תחליט לבסוך ללכת על הפתרון שקיבלת אז מצויין, אחרת נראה לי עדיף השיטה השניה, בה כל המשקל של המדפים העליונים ומה שמונח עליהם, מועבר אל פלטות הצד שמונחות !! על הפלטה התחתונה. בשיטה הראשונה המשקל מועבר לברגים שעלולים ל"חפור" בעץ ולהתנתק. מה גם, שבשיטה השניה הברגים באים מלמטה, ולכן יהיו נסתרים

אז ליאור לפי מה שאתה אומר

עדיף לי ללכת על השרטוט השני שלי פה? ולא על הראשון? או שלא הבנתי אותך נכון

הבנת נכון. אבל ישנה עוד אפשרות

לפני כשנתיים בניתי ארון שמזכיר את הסרטוט שלך. עשיתי זאת עם מחברים מפלסטיק שבהם יש לחבר עם ברגים חלק אחד לדופן וחלק אחד לבסיס (או ל"גג") ואז באמצעות יתד מחברים את שניהם. הגב מייצב את הארון לגמרי. זה מספיק חזק, טוב מאוד למתחילים, לא דורש ציוד מיוחד, ונסתר מבחוץ (למרות השימוש בברגים). כמובן שגם חיבור מלמטה ומלמעלה בברגים אפשרי.

מקוה שזה יעזור

ליאור תודה על השרטוט שהוספת שאלה

בשרטוט שלך הרגליים של הספריה ,הם לא עד הקצה אם הם יהיו עד הקצה זאת אומרת גם מתחת ללוח האנכי, הצדדי, אז בעצם זה יהיה יותר חזק, או אותו הדבר?

תתקשר אלי ונפתור הכל 039356531

מקוה שזה יעזור

דוגמא לשיטה

מס 1 שליאור ממליץ,זהו ארון שהגוף בנוי מסנדביץ והדלתות מאורן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר