ספסל עץ וברזל

ספסל עץ וברזל

ספסל חדש שקיבל היום את הפיניש וזכה למקום מכובד בכניסה לבית (זה אומר משהו על הציון שקיבל מאשתי). הספסל כבד למדי, עשוי מקורות אלון צרפתי שאורכן קצת מעל מטר, אשר עברו הקצעה ושיוף רק בחלקים החשופים כדי לשמור על עובי עץ מקסימאלי, וכן רגליי ברזל מרותכות כמסגרת. הייחוד שחיפשתי להדגיש הוא בקורות העץ "הצפות" בתווך מסגרת המתכת של הרגליים. מקווה שהצלחתי. להנאתכם.
2.jpg
1.jpg

נינו חמודי עוד מעד נפתח לך פורום משלך

פורום ליין העיצוב של נינו, עם העיצובים האלה תזרוק את וורסאצ'י וגבאני מחוצה לשוק

ספסל עץ וברזל

עבודה בגדר עבודת אומן

אלגנטי מאד. האם ברגי הקיבוע מרותכים למסגרת מעל כל קורה?

בדיוק כך

ריתכתי ברגי "3/8 לפנים המסגרת אחרי שהברגתי אותם למקומם בכל העובי כדי לוודא אחיזה מלאה בזווית ישרה. זה דרש קצת יותר עבודה אבל היה שווה מטעמי בטיחות היושב והישבן. הנה תמונה נוספת הכוללת את "המגע הנשי".

נינו חמודי עוד מעד נפתח לך פורום משלך

פורום ליין העיצוב של נינו, עם העיצובים האלה תזרוק את וורסאצ'י וגבאני מחוצה לשוק

משובב עין ומדוייק

נפלא. דורש דיוק רב בעיבוד המתכת, שילוב מנצח עם עץ. משאיר את סקרני החיבורים פעורי פה.

ספסל עץ וברזל

ספסל חדש שקיבל היום את הפיניש וזכה למקום מכובד בכניסה לבית (זה אומר משהו על הציון שקיבל מאשתי). הספסל כבד למדי, עשוי מקורות אלון צרפתי שאורכן קצת מעל מטר, אשר עברו הקצעה ושיוף רק בחלקים החשופים כדי לשמור על עובי עץ מקסימאלי, וכן רגליי ברזל מרותכות כמסגרת. הייחוד שחיפשתי להדגיש הוא בקורות העץ "הצפות" בתווך מסגרת המתכת של הרגליים. מקווה שהצלחתי. להנאתכם.

הקו האישי

יפה מאוד! ממש מעניין לראות איך אפילו אצל חובבים כמונו, יש "קו אישי" מאופיין מאוד, שמייחד את היוצר. הספסל הזה היה יכול בקלות להיכנס לתערוכה קטנה ומעניינת מאוד של ספסלים המוצגת בימים אלה בספריית "בית אריאלה" בתל אביב.

שילוב עץ וברזל

נינו, חבל על הזמן- יופי של עבודה !!! מה שמדאיג אותי, שלא תברח לנו לכיוון הנפחות ותשאיר אותנו עם העצים.

יפיפה , נשארתי פעור פה

שילוב עץ וברזל

נינו, חבל על הזמן- יופי של עבודה !!! מה שמדאיג אותי, שלא תברח לנו לכיוון הנפחות ותשאיר אותנו עם העצים.

זיגי, חשבתי שרק אני סובל מחרדת נטישה...

אבל מכיוון שכנראה לא כך הוא, קבל בבקשה ספסל טרי בעבודה, כולו על טהרת העץ ללא גרם מתכת. שלך בעץ ובדבק, נינו

נינו עכשיו נרגעתי

נינו, ראיתי איך שיאיר התחיל לחרוט במתכת, עבר משם לריתוכים בברזל, אתה עם רהיט בשילוב מתכת וקורס נפחות, היתה לי סיבה טובה לדאגה. כאמור עכשיו נרגעתי.

ספסל עץ וברזל

איזה עץ זה? נראה מדהים !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר