אם בגוגל לא מוצאת - כנראה שבאמת אין??

כבר כמה ימים מחפשת דרך גוגל מקום שאפשר לקנות בו שולחן + 2 כיסאות מעץ לחדר ילדים לא צבוע כדי שאוכל לצבוע אותו לבד. סט מוכן כזה עולה בסביבות 600 ש"ח אז מחפשת משהו לצביעה עצמית ב כ - 250-300 ש"ח מצורפת תמונה של סט מוכן (מזכירה שאני מחפשת משהו לא צבוע) תודה לעוזרים
1_110338557.jpg

מציעה לך מה שהצעתי כאן כבר

פני לאתר "פרוייקט אגורה" - רישמי את זה בגוגל הרשמי לאתר ואחרי 24 שעות אפשר לראות את פרטי המוסרים אתר חברתי חינמי - אתר שזכה בפרס השנה, שם מוסרים חפצי ריהוט בחינם תוכלי דרכם למצוא (אפילו בשלבים) את מה שאת מחפשת בהצלחה

עוד רעיון

במחסנים (של עירית ת"א - אולי עוד ערים) מחזיקים טונות של ציוד בתי ספר ישן מהסוג של פעם, בדיוק הכסאות האלו - בזמנו, לפני כמה שנים הם נתנו לי מספר פריטים קטן שלקחתי לצביעה, אולי יתרצו ויתנו לך גם צריך להתחיל בסדרת טלפונים ולחפשם, זה היה בזמנו בתל-ברוך באיזה מחסן גדול אולי היום במקום אחר שווה בדיקה בהצלחה

לדעתי

את יכולה להזמין אצל נגר פרטי העבודה מעץ אורן פשוט ללא צביעה כמה שולחנות את צריכה?

שולחן 1 + 2 כיסאות

כמה דבר כזה יעלה אצל נגר?

עוד רעיון

במחסנים (של עירית ת"א - אולי עוד ערים) מחזיקים טונות של ציוד בתי ספר ישן מהסוג של פעם, בדיוק הכסאות האלו - בזמנו, לפני כמה שנים הם נתנו לי מספר פריטים קטן שלקחתי לצביעה, אולי יתרצו ויתנו לך גם צריך להתחיל בסדרת טלפונים ולחפשם, זה היה בזמנו בתל-ברוך באיזה מחסן גדול אולי היום במקום אחר שווה בדיקה בהצלחה

רעיון טוב...מקווה למצוא קצה חוט

שיוביל אותי לכזה מחסן... אבל כמו שאני רואה מהתגובות, אין איצה מישהו שמייבא כאלה לצביעה - חבל... תודה לכם ואשמח לעוד תגובות

שולחן 1 + 2 כיסאות

כמה דבר כזה יעלה אצל נגר?

אם אפשר לשלב עץ סנדוויץ

למשטחים ורגליים מעץ או הכל עץ? צרי עימי קשר

נפתלי - זה פורום חובבים ולא מקום לפרסום או עסקים! [הצעה נמחקה מהמקור]

צודק

אני בסך עניתי לגברת בתום לב המייל שלי naftali_boskila@walla.co.il

רעיון טוב...מקווה למצוא קצה חוט

שיוביל אותי לכזה מחסן... אבל כמו שאני רואה מהתגובות, אין איצה מישהו שמייבא כאלה לצביעה - חבל... תודה לכם ואשמח לעוד תגובות

ב 200-300 שקל?

לא שווה לפתוח אפילו את דלת המחסן ... קצת להיות ריאלי נגר תמורת סכום כזה לא יעשה לך אצל איקיה אולי אפשר למצוא,

כבר התחלתי לחשוב שאולי אני "יקרן", תןדה שהרגעת אותי

אם בגוגל לא מוצאת - כנראה שבאמת אין??

כבר כמה ימים מחפשת דרך גוגל מקום שאפשר לקנות בו שולחן + 2 כיסאות מעץ לחדר ילדים לא צבוע כדי שאוכל לצבוע אותו לבד. סט מוכן כזה עולה בסביבות 600 ש"ח אז מחפשת משהו לצביעה עצמית ב כ - 250-300 ש"ח מצורפת תמונה של סט מוכן (מזכירה שאני מחפשת משהו לא צבוע) תודה לעוזרים

מסתבר שלא הכל נמצא בגוגל

וזה מנסיון. אני בעבר גם כן חיפשתי בדיוק את אותו הדבר. לבסוף מצאתי בחנות שמוכרת ציוד משחקים בסיסי וגם כן ציוד לגני ילדים. הם היו די בסיסים וזולים מה שמזמין צביעה וגימור שלהם. אני חושב שזה היה בסה"כ באזור ה100-150 ש"ח. החנות היא בירושלים (שם אני גר) אבל אני מניח שלא רק שם ניתן למצוא. בהצלחה

סעי לדרום ת"א

יש שם הרבה נגריות. תבדקי מה המחיר של השולחן והכיסאות (בקשי שיהיה זול). אין לי ספק שיכינו לך את זה בגרושים. אח"כ, תקני צבע לעץ מטמבור (הכי טובים) ותצבעי לבד. גם יצירתי וכיפי וגם לא יעלה לך הרבה.

כבר התחלתי לחשוב שאולי אני "יקרן", תןדה שהרגעת אותי

אם אפשר לשאול, בכמה אתה מוכר סט כזה?

והאם הוא מגיע כבר צבוע?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר