צריכה מספר יחידות עץ דמויי פומית עישון

למישהו יש רעיון איך אפשר באמצעים בייתיים לייצר? גילוף מקלות עץ ידני, או שיש מכונות שיכולות בשנייה לעשות את זה? הצורה צריכה להיות מעובי סיגריה כגליל ועד חלק צר ושטוח.. בעצם דמוי פומית ולא ממש מחורר לכל אורכו, רק פתח להכנסת הסיגריה.

משהו כזה

לא בפרופורציה הזו, אבל הרעיון הכללי ברור בערך 20 ס"מ..
.

אין בעיה

אני מוכן לספק לך את החומר....

אפשר אצל חרט שיש לו מחרטה

כאילו שלחרט אין מחרטה למה את צריכה את זה דונה וכמה את צריכה ומאיזה עץ , אולי אפשר לעשות לך , ידידה יקרה מאוכל , אתמול אכלו חברי הפורום בארזים בצפון מסעדה מהממת

אביזרי תיאטרון - זה לא עבורי

אני רואה היום שיש כאן נציגים לא מעטים מפורומי אוכל....חחח - נחמד מאד.. ---------------------------------------------- לעניין הפומיות, זה לא מיועד עבורי, אלא עבור גוף חסר תקציב שצריך כמה יחידות. בין 5-10 זה הכל אז אני בודקת אופציות, איך להכין ולעזור להם - אם אסתבך עם זה - אוותר.. במקביל יתכן ואפשר לעשות שימוש בצינור נחושת.. אני עוד לא יודעת מה עדיף.. בכולופן, תודה על הנכונות

אין בעיה

אני מוכן לספק לך את החומר....

תודה, בינתיים בודקת את אופן הביצוע

עוד לא הוחלט אם עץ הוא החומר האופטימלי תודה על הנכונות

אביזרי תיאטרון - זה לא עבורי

אני רואה היום שיש כאן נציגים לא מעטים מפורומי אוכל....חחח - נחמד מאד.. ---------------------------------------------- לעניין הפומיות, זה לא מיועד עבורי, אלא עבור גוף חסר תקציב שצריך כמה יחידות. בין 5-10 זה הכל אז אני בודקת אופציות, איך להכין ולעזור להם - אם אסתבך עם זה - אוותר.. במקביל יתכן ואפשר לעשות שימוש בצינור נחושת.. אני עוד לא יודעת מה עדיף.. בכולופן, תודה על הנכונות

אם יש לך סרטוט מדויק

וזה לגוף ללא תקציב יכול להיות שאפשר לעשות את זה בהתנדבות אבל העניין הוא שלא מובן מה היעוד של הכלי מה המידות שלו ולכן לא מובן איך לצור אותו אז שפכי יותר אור

תודה

אני צריכה לבקש רשות הגוף לפרסמו מבטיחה לשאול ולחזור.. תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר