שאלת תם - עץ או גבס?

אני עדיין עם התלבטויות לעניין מדפי גבס מול מדפי עץ, שניהם יהיו חלולים ומסויידים בצבע קיר, מבחינת עלויות - האם יש הבדל מהותי במחירי החומרים? לוחות גבס מול סנדביץ'..? (לא מדמיינת סוג אחר של עץ) הפכתי אתמול את הרשת לנסות להבין עלויות ללא הצלחה... השאלה מתייחסת גם לעניין העבודה שכרוכה בבנייה עם החומרים הנ"ל. אני יודעת שזה פורום נגרות בלבד אבל אשמח לעזרה. תודה

גבס

בהנחה שהבנתי את דרישתך הסופית, הכי מתאים ונכון יהיה גבס. הקונסטרוקציה מאד חזקה והגימור יהיה כמובן בדיוק תואם את דרישתך. יהיה קשה להגיע עם סנדביץ' לרמת גימור דומה לקיר,אלא אם תמירי את החומר ל-MDF. שום צבע על גבי שום חומר לא יראה מספיק דומה לקיר אמיתי. זה גם יהיה הפתרון הזול ביותר. לגבי שאלות נוספות בתחום, תוכלי לשאול בפורומי תפוז: בניה ושיפוץ ו-עשה זאת בעצמך. אגב, הפסקת לבשל/לאפות?

תודה

אכן, הפסקתי לבשל כמעט לחלוטין. אשוב יום אחד, אבל סביר שבלי הבלוג.. ..הפתעת אותי עם השאלה..חחח תודה על התשובה לעניין הגבס, עזרת לי בהחלט - אחפש את הפורום השני

לא מצאתי בוואלה פורום - בנייה ושיפוץ

מישהו יכול לתת לי לינק? תודה

דונה

אצלנו בנגריה קנו מכונת CNC ויש שם איש גבס שבונה איתה גם נישות ומדפי גבס הגימור הסופי והזוויות מעולות , אולי ניתן לקשר אותך איתו והוא יעשה לך את העבודה עם גבס ויתן הצעת מחיר

שאלת תם - עץ או גבס?

אני עדיין עם התלבטויות לעניין מדפי גבס מול מדפי עץ, שניהם יהיו חלולים ומסויידים בצבע קיר, מבחינת עלויות - האם יש הבדל מהותי במחירי החומרים? לוחות גבס מול סנדביץ'..? (לא מדמיינת סוג אחר של עץ) הפכתי אתמול את הרשת לנסות להבין עלויות ללא הצלחה... השאלה מתייחסת גם לעניין העבודה שכרוכה בבנייה עם החומרים הנ"ל. אני יודעת שזה פורום נגרות בלבד אבל אשמח לעזרה. תודה

מדפי גבס

מדפי גבס מסוידים בסיד נוהגים לתפוס אבק, אסון לדורות. תמיד עדיף עץ

אבק מכסה גם עץ.. לא רק קירות גבס..-

אפשר תמיד לצבוע עם סופר קריל..-ולנגב עם מטלית לחה.. בנוסף,גבס ניתן גם לצבוע בכל מיני צבעים.. זו לא סיבה לבנות כל דבר מעץ עקב אבק..לכל חומר יש יתרונות וחסרונות,לכל אדם יש העדפות משלו, ולכל סוג חומר יש מחיר משלו..

מדפי גבס

מקובל להניח לוח זכוכית 6 מ"מ על הגבס, גם בסלון וגם בחדרי שינה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר