ייעוץ דחוף

ייעוץ דחוף

קניתי מטבח חדש בצורת ח שהכיריים יהיו פניתיים השאלה שלי האם כדאי מתחת לכירייים שיש שם שטח גדול לשים קרוסלה או מגירות או סתם מדף? תודה על הייעוץ

תשימי מתחת לכיריים

תשימי מתחת לכירים מתקן שאת זקוקה לו ביותר במטבח, מדפים, קרוסלה, מגירות הכל ע"פ צרכייך. מותר לך לשים שם כל דבר שתרצי

פינה במטבח

היי טלי מתחת לכיריים בעיקרון אפשר לשים כל דבר לשים לב אם הכיריים מפיצים חום למטה לא לשים מתחתם חומרים דליקים... בכל פינת מטבח יש בעייה דומה... הפסד המקום הקטן ביותר הוא מדפים עם זאת זה מאוד לא נגיש... אצלי בבית והיום מאוד מקובל לעשות פינה מתה ולהתכרב עם המגירות משתי צידי הפינה... אפשרות טובה נוספת היא לשים מגירות פינה לדאוג שהם יהיו בעומק 65 אופציות פחות מומלצות הם נשלף פינתי מגיקאו לה מאנס ו או קרוסלה

מגירות זה האופציה היותר טובה אני חושב

מכיוון גם במדפים וגם בקרוסליה יהי לך שטח מת שלא תוכל להגיע אליו בקלות

אין שטח "מת" בקרוסלה,כי היא מסתובבת..!

יש הפסד שטח,מאחר והקרוסלה עגולה.והפינות לא מנוצלות. במדפים ניתן לנצל את כל שטח המדף..שנית, לי יש מדפים בארון הפינתי, וכולו עמוס. אמנם צריך להתכופף ולהכניס יד עמוק פנימה, אך לדעתי זה הניצול המקסימלי של הארון הפינתי..במגירות הפסד השטח הוא מקסימלי, עקב מבנה המגרות, גודלן וניפחן.. את מוזמנת לראות אם את מאיזור הצפון..בהצלחה.

ממליץ

שתכנסי לקישור המצורף יחידות פינתיות של חברת דומיסילhttp://www.domicile.co.il/catalog/models.aspx?cat=4&subcat=65 ביתי הזמינה מטבח מאובזר בציוד של דומיסיל ופשוט יש להם פתרונות לכל

לא קרוסלה

קרוסלה היא 74 סמ קוטר פינה בד"כ 90*90. הרבה שטח מת בלאי גבוה למי שיש תקציב מומלץ בחום מתקן מיוחד שיוצר מפינה קתומה מגירות שימושיות של בלורן להשיג 8876018- 09
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר