מה דעתכם על השולחן?

cafe table1.jpg

אם אתה עשית, אז זה נראה יפה מאוד.

אנא פרט כיצד חיברת, תמונה מלמטה, ואיך בצעת את הגימור... להעשרת הידע של כולנו.

חיברתי את הרגליים עם מסמרי עץ 1 ס"מ ואת הפלטה עם ברגים לקורות.

עבודה מקצוענית

יופה של עבודה יופי של תוצאה

מסמרים וברגים זה לא נגרות. זה DIY.

זה בסדר אם אתה רק מתחיל בתחום. אבל יש לך הרבה ללמוד. נגרות זה הרבה יותר מזה: מחברים,התחשבות בתזוזת העץ וכד'. מאוד ממליץ שתקח קורס בנושא או תיעזר בחברי הפורום לקבלת ייעוץ. יש גם המון חומר באינטרנט. תגיד מה הכיוון שלך, איזה כלים יש לך, האם יש לך בית מלאכה בבית, וכד' ונשמח לעזור. יישר כוח.

אם אתה עשית, אז זה נראה יפה מאוד.

אנא פרט כיצד חיברת, תמונה מלמטה, ואיך בצעת את הגימור... להעשרת הידע של כולנו.

שיטות לקשירת הלוח העליון לקושרות

חיים עבודה יפה. יצא לך מוצר שאתה יכול להתגאות בו. התפשטות והתכווצות הלוח העליון, בעיקר במימד הרוחב של כל לוח, כתוצאה מלחות ושינויי טמפרטורה - עלולה עם הזמן לסדוק את הלוח. כדי למנוע זאת נהוג להשתמש במחברים כגון אלה המוצגים בתמונות המצורפות. העקרון הוא לאפשר את שינויי המידות תוך כדי שמירה על הקשירה בין הלוח לקושרות. אלטרנטיבת ביניים למקרה שלך הוא להגדיל את קוטרי חורי הברגים בקושרות המחוברות לקורות הרוחביות. קדחים מדורגים שקוטרם מאפשר "חופש" לתנועות הצפויות של הלוח.

והתמונות לקושרות

הנה וגם כאן

זה בסדר אם אתה רק מתחיל בתחום. אבל יש לך הרבה ללמוד. נגרות זה הרבה יותר מזה: מחברים,התחשבות בתזוזת העץ וכד'. מאוד ממליץ שתקח קורס בנושא או תיעזר בחברי הפורום לקבלת ייעוץ. יש גם המון חומר באינטרנט. תגיד מה הכיוון שלך, איזה כלים יש לך, האם יש לך בית מלאכה בבית, וכד' ונשמח לעזור. יישר כוח.

סליחה, לא מסמרים, פינים מעץ בעובי 10 מ"מ

שיטות לקשירת הלוח העליון לקושרות

חיים עבודה יפה. יצא לך מוצר שאתה יכול להתגאות בו. התפשטות והתכווצות הלוח העליון, בעיקר במימד הרוחב של כל לוח, כתוצאה מלחות ושינויי טמפרטורה - עלולה עם הזמן לסדוק את הלוח. כדי למנוע זאת נהוג להשתמש במחברים כגון אלה המוצגים בתמונות המצורפות. העקרון הוא לאפשר את שינויי המידות תוך כדי שמירה על הקשירה בין הלוח לקושרות. אלטרנטיבת ביניים למקרה שלך הוא להגדיל את קוטרי חורי הברגים בקושרות המחוברות לקורות הרוחביות. קדחים מדורגים שקוטרם מאפשר "חופש" לתנועות הצפויות של הלוח.

לחות יותר מאשר שינוי טמפרטורה

בכדי למקצע את הלחות עושים לקה, לקה לא חוסמת מעבר לחות 100% אללה מאריכה את הזמן במאוד שהעץ יגיע לשיווי משקל עם הסביבה ולכן נהוג להסתקל על הלחות הממוצעת, וככול שיש יותר שכבות לקה ההאטה עולה. ולכן נהוג להסתקל על הלחות הממוצעת לחפש לסוג עץ זה מה הלחות הממוצע אומרת תכולת רטיבות בעץ בדרך כלל זה נע בין 5-9 % לחות ממוצעת בעץ בתוך הבית ובגינה בסביבות ה 14% כמובן תלוי בסוג עץ, ועל פי לחות ממוצע זו לבחור עצים בלחות דומה ולעבוד איתם.. לעבודת נגרות נכונה יש לסיים את העץ למשך תקופה מסויימת תלוי ברוחב אורך ועובי עץ בסביבה שהרהיט הולך לעמוד בה ואחר כך לעבד את העץ ולצבוע ולהחזיר לסביבה המתוכננת, כמבון עם שמירה על הלחות בלוחות העץ לאורך תקופת העיבוד... ויש להוסיף שכל עץ משתנה עם הלחות באחוזים שונים מעץ אחר ומהשינוי הרדיאלי והאוכי לאותו עץ

סליחה, לא מסמרים, פינים מעץ בעובי 10 מ"מ

אתה לא זה שצריך להתנצל

אני לא זוכר שראיתי פה הרבה חיקויי צ'יפנדייל או inlay בסגנון ה-federation. בוודאי לא מכאלו שמתיימרים לדעת מה היא נגרות ובעיקר מה נגרות היא לא. עבודה יפה מאוד...

:To Handy Man

האם תרשה לנו להנות מיופיהן הנגרותית של עבודותך? אפשר לצפות למשהו יוצא דופן,נכון?

הלוואי ויכולתי

אחרי כמעט 40 שנות עבודה בנגרות, אני עכשיו בבית אבות ולא נשאר לי הרבה זמן לחיות. לא התכוונתי לפגוע ברגשות של אף אחד. פשוט אני רגיל לסטנדרטים אחרים. חיים אני מבקש סליחה. זהו, יותר אני לא אכתוב בפורום.

להפך

נשמח לראותך פה בפורום תורם מהידע שלך. חשוב לכולנו לזכור ש: * זה פורום חובבים ולכן אין סטנדרט מחייב בשום תחום (חריטה, בניית ריהוט, גילוף...) * גם אתה התחלת מההתחלה * ביקורת בונה (כדאי לעשות כך ולהשתמש בכך) היא חיובית. ביקורת המביעה דעה אישית (זה מכוער, זה לא מקצועי וכד') איננה תורמת, פוגעת בד"כ ביוצר ובאופן עקיף גם במבקר. שבת שלום, מקס

גם אני מתנצל ו...עד 120!

אז אולי תועיל ולעשות לנו מפגש חד פעמים אצלך

בבית האבות או כאן תספר על הרקע שלך בעבודה עם עץ? ומה הסטנדרטים ומאיפה התחלת ומה למדת במשך השנים?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר