ביקור בדימאר

ביקור בדימאר

לקחתי על עצמי לארגן, למשתתפי הפורום, ביקור בדימאר (מפעל בשלומי שמייצר כרסומים לנגרות). היום הצלחתי ליצור קשר עם מנהל המכירות - איציק גרוס, שאמר שלדימאר יש ענין רב באירוח קבוצה כמו שלנו. איציק הבהיר לי שאין שום אפשרות לארגן את זה ביום ו' (המפעל סגור). ניתן לערוך את הביקור רק ביום חול, ועדיף בבוקר. השעה המאוחרת ביותר שהוא הסכים לקבל אותנו היא 13:30. אני מפנה אליכם את השאלות הבאות: * מי ירצה לפנות אחה"ץ ביום חול ולהגיע לביקור כזה (ואיזה יום בשבוע יתאים יותר)?

אני ארצה אני אקח יום חופש בכייף

אם זה יהי ב 13:30 עדיף

ביקור בדימאר

לקחתי על עצמי לארגן, למשתתפי הפורום, ביקור בדימאר (מפעל בשלומי שמייצר כרסומים לנגרות). היום הצלחתי ליצור קשר עם מנהל המכירות - איציק גרוס, שאמר שלדימאר יש ענין רב באירוח קבוצה כמו שלנו. איציק הבהיר לי שאין שום אפשרות לארגן את זה ביום ו' (המפעל סגור). ניתן לערוך את הביקור רק ביום חול, ועדיף בבוקר. השעה המאוחרת ביותר שהוא הסכים לקבל אותנו היא 13:30. אני מפנה אליכם את השאלות הבאות: * מי ירצה לפנות אחה"ץ ביום חול ולהגיע לביקור כזה (ואיזה יום בשבוע יתאים יותר)?

שלומי זה מעל נהריה? כן?

מועד ותכנים לביקור בדימאר

תאמתי את המועד ליום ג' הבא ה-10 בפברואר (בעוד שבועיים) בשעה 13:30 במפעל שנמצא באזור התעשיה שלומי. אני אוציא שרטוט הגעה קרוב למועד הביקור. סדר היום: 1.סקירה כללית על המפעל 2.סקירה על סוגי החומרים שעבורם דימר מיצרת כלים 3.סוגי מכונות בשוק 4.פרמטרים בהם דימר מתחשב ביצור הכלים 5.ביקור במחלקות היצור מלווה בהסבר כל מי שרוצה להצטרף ועדיין לא אישר את השתתפותו מוזמן לעשות זאת כעת.

כל הכבוד על היוזמה.

אני לצערי לא אוכל להצטרף לסיור באמצע יום ובאמצע השבוע. צלמו וספרו איך היה...

אשמח לבוא ,

הכל תלוי בסידור העבודה / משמרת

אם זה יהי ב 13:30 עדיף

אני אשמח להצטרף דרך אגב יש עוד מפעל שמייצר ביטים לראוטר בכרמיאל PWP זה בדרך לשלומי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר