אמקו סטאר עזרה בבקשה

שלום לכולם אני מאוד נהנה מהפורום כבר הרבה זמן וזכרתי שמשהו מהפורום דיבר על קומביניר אמקו סטאר לאחרונה הוצא לי החלפה על כזה רציתי לדעת קצת על היכולות שלו אם משהו יכול לעזור תודה מראש

לי יש -מוזמן לבקר בחיפה בימי שישי בעיקר

איל

תודה על ההזמנה אבל אני מהערבה אם תוכל לתת קצת חוות דעת אני השמח תודה

תחפש מידע בגוגל על "EMCO Star"

תוכל למצוא דברים מעניינים במו למשל http://www.dbcourt.co.uk/woodwork/Emco%20Star.html

פרטים נוספים

תמורת מה אתה מחליף? אם תרצה עוד פרטים - תלחץ על השם שלי בצד שמאל ותגלה מספר פעמים שעלו שאלות על המכשיר. הקומביניר מתאים לי מכיוון שאני מצומצם מאוד במקום. אבל.. הוא מאפשר מגוון אפשרויות (משור סרט,דיסק,נימה, משיפת סובבת ורגילה, מקצוע(מעולה) כרסומת,מחרטה).במחיר זה שאינו מאפשר עבודות גדולות, והוא אינו קליל לתפעול (כדי להשתמש במסור נימה למשל צריך לפרק את הדיסק ולשים התקן אחר) אם יש לך מקום, אל תלך על אופציה זאת. מצד שני - הוא פנינה של תכנון מכאני הנדסי ולצרכי ייצור של פריטים קטנים, בשילוב עם רוטר וכלים ידניים הוא נותן מענה יפה לחובב. אם יש לך עוד שאלות/בקשות שלח לי ישירות למייל eyal#aob?co?il (הסימנים בכוונה כדי למנוע דואר זבל #זה שטרודל ו? זה נקודה)

קודם כל

קודם כל תודה בעקרוןאני צריך שיתן לי מענה להקצעה ושאר הפונקציות נראות נחמדות לפי מה שראיתי באתר. אני לא יודע בדיוק איך תלך העסקת ההחלפה אבל לי יש קריזיק עם עגלה קצרה שאני מעונין להחליף

שאלה אחרונה

סליחה שאני משגע אותך רק עוד שאלה אחת יש לו מקצוע עובי

קודם כל

קודם כל תודה בעקרוןאני צריך שיתן לי מענה להקצעה ושאר הפונקציות נראות נחמדות לפי מה שראיתי באתר. אני לא יודע בדיוק איך תלך העסקת ההחלפה אבל לי יש קריזיק עם עגלה קצרה שאני מעונין להחליף

לדעתי אתה עושה טעות..-

אמקו-סטאר הוא מכשיר לעבודות קטנות ופשוטות ביותר..מלבד המקצוע, כל האופציות הינן "צעצועים"..הסרט היה "בורח" לי מהמשור בקביעות.. רצועת הליטוש צרה וקצרה.. ולא יעילה כלל..(היה לי אמקו סטאר לפני 25 שנה..ונפטרתי ממנו במהירות האור, מלבד המקצוע שלו ששימש אותי מס' שנים עד לשידרוג..) את המקצוע התקנתי על מסגרת שבניתי והוספתי לו מנוע של 2 כ"ס שעבד עם רצועה.. לדעתי אתה צריך לרכוש מקצוע נפרד.. ואחר כך כלים נוספים עם הזמן... ולא להחליף את המשור שברשותך.. בהצלחה בכל דרך שתבחר.

יש צדק בדבריו של אביחי, אבל...

אצלי הוא עובד בצורה תקינה.(פרט לחריטה ביצעתי בה הכל) המנוע היחיד שמניע את הכל הוא פחות מ1 כ"ס וזה די חלש. בייחוד למקצוע. אני כרגע מחפש מנוע חזק יותר כדי לייצור מהמקצוע יחידה עצמאית, אבל אם הייתי קונה רק מקצוע הייתי קונה אותו כיחידה נפרדת. דרך אגב, המקצוע הוא גם מקצוע וגם "מוריד עובי" (Planner)

אביחי

אני מבין את כוונתך אבל אני לא מזמן סגרתי את העסק שלי וחזרתי להיות שכיר אני בטוח שיהיה לי קשה להתרגל לכלי הקטן אחרי שהיו לי מכונות של 800 קילו אבל אני עובד בנגריה שאין בה שום מענה לעץ מלא ואני ממש מתגעגע אבל לפי התגובות כנראה שאני יתאפק ויחפש משהו אחר אז אם מישהו מעוניין לעשות החלפה על קרייזיק עם עגלה קצרה שיציע תודה לכל העונים

איזה קרייזיק יש לך. כמה כ"ס..-

חד-או תלת פאזי..? תעלה תמונה.. ואני בטוח שימצא לו קונה..ציין עם מה אתה רוצה להחליף אותו..

קרייזק להחלפה

הוא תלת פזי עם אופציה למשור דדו לחריצים עגלה מטר וחצי שנוסעת על צינור אם אני לא טועה הוא של מגיק יש לו 45 מעלות אני יעלה תמונה אחרי שאני יצלם אותו בשבת הוא היה חלק מנגריה שלמה שקניתי אבל הוא לא התאים לי בגלל העגלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר