דחוף עזרה

דחוף עזרה

שלום לכולם שמי דנה ורציתי להתייעץ איתכם בקשר למטבח, מאיזה עץ כדאי לרכוש מטבח? עץ מייפל, סנדוויץ ,עץ מלא, וכו' כי כל אחד ממליץ על משהו אחר אשמח לשמוע ייעוץ כמובן מהמקצוענים . ועוד שאלה יש לי פינת אוכל בצבע בוק השאלה שלי האם ניתן לצבוע את העץ בצבע אחר כי נמאס לי מהצבע הנוכחי אם כן פרט נמק הסבר! אשמח לקבל לתשובות תודה דנה

בד"כ..

גוף המטבח (לא כולל דלתות) עשוי סנדוויץ(מומלץ) עם ציפוי פנימי עשוי פורמיקה או מלמין (לתחזוקה יותר טובה) לגבי הדלתות זה עניין של טעם אני חושב שעץ מלא איכותי (מייפל,דובדבן,אלון וכו)יתן מראה איכותי וישתבח עם הזמן. את יכולה לצבוע בלי בעיה שיוף קל לםני וזהו.

מסכים עם מושיק ותוספות...

הדלתות יכולות להיות מסנדביץ, או MDF או פורניר או עץ מלא. לא ממש משנה. לגבי צביעת הקיים - לא פרטת ממה הוא עשוי. אם סיבית עם מלמין - לא ממליץ בכלל לגעת.

דחוף עזרה

שלום לכולם שמי דנה ורציתי להתייעץ איתכם בקשר למטבח, מאיזה עץ כדאי לרכוש מטבח? עץ מייפל, סנדוויץ ,עץ מלא, וכו' כי כל אחד ממליץ על משהו אחר אשמח לשמוע ייעוץ כמובן מהמקצוענים . ועוד שאלה יש לי פינת אוכל בצבע בוק השאלה שלי האם ניתן לצבוע את העץ בצבע אחר כי נמאס לי מהצבע הנוכחי אם כן פרט נמק הסבר! אשמח לקבל לתשובות תודה דנה

הי דנה לי יש

שיש מעץ ששימש ריצפת באולינג כבר עשרים שנה השנה חידשתי אותו והוא חבל"ז,אגב אני מזמינך לראות -ימי רביעי יש אצלי מפגשי שרינג רייקי אז אשרי לאיזה מהם השתתפותךraikibfr@walla.co.il

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר