מבקש עזרה בבחירת מכשיר למלות

ברצוני לרכוש מכשיר למלות ואני לא יודע האם יש צורך לקנות מכשיר יקר של מקיטה ב1800 ש"ח או שהמכשיר של יונדאי ב- 600 ש"ח יעשה את אותה העבודה. המכשיר מיועד לאחד שלא עובד הרבה איתו.

ויכוח ישן קם לתחיה

יש שיאמרו שתמיד כדאי להשקיע במכשיר איכותי - מתקלקל פחות, נותן ביצועים משופרים והנאה מוגברת בעבודה... ויש שיתמכו בציוד זול ואמין למי שלא מתכוון להשתמש בו הרבה - חבל על ההשקעה המיותרת, התוצאה כמעט דומה וכן הלאה. במקרה שלך, אני תומך בדעה השניה, אבל אם תמתין כמה ימים, תראה את מלוא מגוון הדעות. בהצלחה...

אני בעד מכשיר טוב מיד שניה או..

מכשיר זול עם להב איכותית

ויכוח ישן קם לתחיה

יש שיאמרו שתמיד כדאי להשקיע במכשיר איכותי - מתקלקל פחות, נותן ביצועים משופרים והנאה מוגברת בעבודה... ויש שיתמכו בציוד זול ואמין למי שלא מתכוון להשתמש בו הרבה - חבל על ההשקעה המיותרת, התוצאה כמעט דומה וכן הלאה. במקרה שלך, אני תומך בדעה השניה, אבל אם תמתין כמה ימים, תראה את מלוא מגוון הדעות. בהצלחה...

נסיון אישי

תומך בדעה של MAX לי יש מכשיר נדמה של של יונדאי. עובד איתו כבר מספר שנים אבל בקצב של חובב (מספר למלות בודדות בכל שנה) והוא עושה עבודה טובה. לדעתי, במכשיר מסוג זה שהשימוש בו הוא אחת ל.. (בניגוד למברגה למשל שאיתה משתמשים בתכיפות רבה יותר) ניתן לקנות ציוד פחות מקצועי, אבל זול יותר. לדעתי המכשירים המקצועיים יותר בסוג זה מצטיינים בעיקר בטיב "המארז" מסביב (כיוונון המכשיר, גובלים למינייהם) ופחות במנוע. אם תקפיד לשמור עליהם תוכל להאריך את חיי המכשיר.

מסכים עם ליאור

יש לי מכשיר למלות של wolf שנה וחצי קניתי אותו בטכנו יורם ב300 שח מבחן התוצאות שאחרי למעלה מ2000 למלות שאני ביצעתי ועוד כמות בלתי ידועה של חברים בפורום שהשאלתי להם את המכשיר עדיין עושה את העבודה,לכן לדעתי כדאי להשקיע בציוד לעבודה יום יומית ולא במכשיר שהשימוש בו לעיתים רחוקות

מבקש עזרה בבחירת מכשיר למלות

ברצוני לרכוש מכשיר למלות ואני לא יודע האם יש צורך לקנות מכשיר יקר של מקיטה ב1800 ש"ח או שהמכשיר של יונדאי ב- 600 ש"ח יעשה את אותה העבודה. המכשיר מיועד לאחד שלא עובד הרבה איתו.

תודה על האינפורמציה

קנה את המכשיר של יונדאי

נמצא ברשותי לא מעט שנים ועושה עבודה מצויינת , ולא נח הרבה , סה"כ בגדול זוהי משחזת זוית שבמקום אבן יש להב ועל זה מולבש מתאם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר