מסור גריזלי דגם G1023SLW יעלה לך

כ 1700$ עד הבית

ראיתי את המשור הנל באמזון ב - 1150 דולר

זאת ועוד: הדגם שראיתי היה עם תוספת של הארכה כלולה במחיר (דגם: G1023SLX ). האם עלות ההובלה היא אכן כזו גבוהה?

לא מדוייק.

המסור הנ"ל G1023SLW מגיע עם הארכה שכוללת מתקן לראוטר. מחיר המסור בגריזלי הוא 1050 $ מחיר הובלה בארה"ב הוא 144 $ אני הוספתי לזה עגלת ניידות ב 70$ +10$ הובךה בארה"ב סה"כ עלות בארה"ב 1274$ תוסיף על זה עוד 506 $ שזה כולל הובלה מיסים וביטוח וקיבלת 1780$ .

משור שפח

קניתי לפני כ שנתיים,משור ts2500.עם עגלה הנתנת להארכה.משור מדויק מאד ידידותי מאד,והדגם ה תלת פאזי חזק במיוחד.היבואן מר מרדכי,איש הגון.ובנו.אלי,שמרכיב ומכוון.מקצוען.כמו כן תוכל בכל עת לבא ולהתרשם

נראה מעניין משור שפח - מעניין יותר המחיר

ועד כמה הוא אטרקטיבי יחסית לקרוביו מארצות הברית (אחרי משלוחה ומיסים) אשמח לראות אותו בפעולה

לא מדוייק.

המסור הנ"ל G1023SLW מגיע עם הארכה שכוללת מתקן לראוטר. מחיר המסור בגריזלי הוא 1050 $ מחיר הובלה בארה"ב הוא 144 $ אני הוספתי לזה עגלת ניידות ב 70$ +10$ הובךה בארה"ב סה"כ עלות בארה"ב 1274$ תוסיף על זה עוד 506 $ שזה כולל הובלה מיסים וביטוח וקיבלת 1780$ .

מתלבט כעת בין הגריזלי G1023SLW לבין ה - JET 708781K

אולי יש למישהו רעיונות בדבר העדפות, חסרונות, יתרונות של האחד על פני רעהו (בלי להעליב)?

Some thoughts from my own experiance

I have the Jet JTAS 10XL - Xacta with 5HP motor. This is by all mean a great table saw. If you can afford it - go with the Jet, you will never regret. The 708781 isn't a cabinet saw (it's known as Hybrid, that is - the trunnion is mounted directly to the cast iron wings, or in other words - it is a contractor saw trunnion), but this fact doesn't make it any less. Initially I thought having this saw, but since my initial price was a bit more higher, the Xacta was more suitable for my need. Nevertheless - I have two friends with the SuperSaw, they are very happy with it. It is the most accurate sliding table I ever used, it gets lots of good reviews and Jet Customer service is legendry in the industry. My recommendation - go for it, you'll not regret Good luck

לגבי הגריזלי אני מזמין אותך להווכח אצלי לפני שתחליט סופית

אין טוב ממראה עיניים. הוא יציב הוא מדוייק הוא חזק ובסופו של עניין תוצאת החיתוך תלויה לא מעט באיכות הלהב וזה כבר סיפור אחר.

בדקתי את הJET שהזכרת

אישית לא ממליץ מהסיבות הבאות: מנוע חלש של 1 ו3/4 כ"ס. מנוע שעובד על 115 וולט תזדקק לשנאי. קח בחשבון שבארץ התדר של הרשת 50 הרץ לעומת ארה"ב 60 הרץ עובדה שגורמת למנוע הפסד כח של כ 10% העגלה של המסור קטנה ולא תורמת כלום.

Some thoughts from my own experiance

I have the Jet JTAS 10XL - Xacta with 5HP motor. This is by all mean a great table saw. If you can afford it - go with the Jet, you will never regret. The 708781 isn't a cabinet saw (it's known as Hybrid, that is - the trunnion is mounted directly to the cast iron wings, or in other words - it is a contractor saw trunnion), but this fact doesn't make it any less. Initially I thought having this saw, but since my initial price was a bit more higher, the Xacta was more suitable for my need. Nevertheless - I have two friends with the SuperSaw, they are very happy with it. It is the most accurate sliding table I ever used, it gets lots of good reviews and Jet Customer service is legendry in the industry. My recommendation - go for it, you'll not regret Good luck

תודה לשניכם על התשובות המפורטות

יוסי, תודה על ההזמנה. אני מאזור חדרה, חיפה ואשמח לצפות במשור בפעולה. לגביך WOOD WORK אצטרך לחכות ל- BT הבא בארצות הברית ואם תהיה בכיוון שלי אשמח לראות את הסדנה שלך. דרך אגב, לא קיבלתי ממך תשובה במייל.

משור שפח

קניתי לפני כ שנתיים,משור ts2500.עם עגלה הנתנת להארכה.משור מדויק מאד ידידותי מאד,והדגם ה תלת פאזי חזק במיוחד.היבואן מר מרדכי,איש הגון.ובנו.אלי,שמרכיב ומכוון.מקצוען.כמו כן תוכל בכל עת לבא ולהתרשם

קיבלתי הצעה על שפח TS315 מישהו מכיר?

מחירו לא זול והוא נראה קצת חובבני. מישהו מכיר?

תודה לשניכם על התשובות המפורטות

יוסי, תודה על ההזמנה. אני מאזור חדרה, חיפה ואשמח לצפות במשור בפעולה. לגביך WOOD WORK אצטרך לחכות ל- BT הבא בארצות הברית ואם תהיה בכיוון שלי אשמח לראות את הסדנה שלך. דרך אגב, לא קיבלתי ממך תשובה במייל.

I sent you an email a few days ago

Your mailer might blocked my email since I'm using my private IP and most servers will treat it as potential spamer. If you have an alternate email, I'll resend my message, or I can try my secure server. I live in Northern California and if you in the Bay area, you are more than welcome to stop at my humble shop.

איתן אני מעתלית תתקשר אלי ל 0505378495

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר