מעוניין לרכוש משור שולחני קומפקטי עם עגלה

שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש משור שולחני טוב עם עגלה כדי להגדיל את יכולת החיתוך גם לפלטות גדולות. רצוי שיהיה קומפקטי ככל האפשר (שלא יגזול מקום רב כמו משור בנגרייה). התקציב שלי הוא עד 1500 דולר. האם יש למישהו רעיון לכזה משור בארץ או בחו"ל, חדש או משומש (המשומשים הם בדרך כלל מקצועיים וגדולים). ראיתי ברשת משורים שולחניים ניידים (בלי עגלה) שגם ניתן לאכסנם בקלות בסביבות 550 דולר. אני מחפש דבר דומה רק עם עגלה. כמו כן אשמח לדעת כמה מעשי לייבא מארצות הברית (הערכה גסה של עלות משלוח ומיסים אם יש). תודה מראש על העצות.

אחלה תקציב....אני בטוח שתמצא משור איכותי

אל תשלול ייבוא מארה"ב...יש כאן אנשים שעדיין מזילים ריר על המשורים שהם ייבאו מחו"ל,(יצא להם יותר בזול מלקנות בארץ). ישנם שמועות בפורום שחלקם אפילו מתגנבים באמצע הלילה (כשהירח מלא) לישון לצד המשור בנגריה..... והמהדרין- נרדמים עם דיסק שצרוב עליו רעש של משור חשמלי/ידני. רק תעלה תמונות של עבודות,,,,,

לא תמצא משור קטן עם עגלה לחיתוך פלטות שלמות..-

בסכום הזה תוכל לייבא לעצמך משור עם עגלה, לחיתוך שבין רבע לחצי פלטה (120X120). הדגמים הקטנים יותר במחירים של 500$ לשולחנות שלהם אין עגלה.ותצטרך לאלתר לבד.דבר שלא כל אחד יכול לבצע. ולשמור על חיתוך מדוייק..משור מקצועי עם עגלה לחיתוך פלטות שלמות עולה בין 25.000 ש"ח ל-50.000 ש"ח ויותר. ומחירי המשומשים, בהתאם.. אם אתה חובב. ערוך חישוב כמה לוחות היית צריך לחתוך בעבר. וכמה תחתוך בעתיד..והאם יש לך באמת צורך במשור עם עגלה.. מה שרובינו עושים זה חיתוכים קטנים. ואם מישהו נזקק ללוחות גדולים. הרי שתמיד ניתן לחתוך אותם למידה בסכום זניח במקום קנייתם.. בהצלחה

If you are in the market for a new saw

Try the Jet SuperSaw 708781K. It already have a sliding arm built in to the saw, very powerful motor (3HP) and make by a very recommended company. I'm not sure if you can get the saw in Israel, but if you would like to arrange oversea, I will be willing to help you by temporally store it in my shop. If you would like to contact me, you're very welcome to send me@wood-works-us an email Meanwhile - this is the saw

לא תמצא משור קטן עם עגלה לחיתוך פלטות שלמות..-

בסכום הזה תוכל לייבא לעצמך משור עם עגלה, לחיתוך שבין רבע לחצי פלטה (120X120). הדגמים הקטנים יותר במחירים של 500$ לשולחנות שלהם אין עגלה.ותצטרך לאלתר לבד.דבר שלא כל אחד יכול לבצע. ולשמור על חיתוך מדוייק..משור מקצועי עם עגלה לחיתוך פלטות שלמות עולה בין 25.000 ש"ח ל-50.000 ש"ח ויותר. ומחירי המשומשים, בהתאם.. אם אתה חובב. ערוך חישוב כמה לוחות היית צריך לחתוך בעבר. וכמה תחתוך בעתיד..והאם יש לך באמת צורך במשור עם עגלה.. מה שרובינו עושים זה חיתוכים קטנים. ואם מישהו נזקק ללוחות גדולים. הרי שתמיד ניתן לחתוך אותם למידה בסכום זניח במקום קנייתם.. בהצלחה

טיעונייך אביחי נשמעים סבירים ואכן משור קטן יותר עשוי להתאים יותר

איזה משור קטן (ללא עגלה, או עם עגלה קטנה) מומלץ לקנות בארץ בסכום סביר? חשוב לי שהמשור, הגם קטן, יהיה איכותי, זאת אומרת זווית מדידה מדידה מדוייקת וחזקה. תודה לכל המגיבים.

If you are in the market for a new saw

Try the Jet SuperSaw 708781K. It already have a sliding arm built in to the saw, very powerful motor (3HP) and make by a very recommended company. I'm not sure if you can get the saw in Israel, but if you would like to arrange oversea, I will be willing to help you by temporally store it in my shop. If you would like to contact me, you're very welcome to send me@wood-works-us an email Meanwhile - this is the saw

ניסיתי לשלוח מייל אבל הכתובת לא נראית נכונה

The jet saw seems very nice though I couldn’t see large images of it and couldn’t find any demo related to it. I didn’t quite understand where is the sliding table and how big a plate can it cut. Thanks a lot for your help. Do you have any idea how should it cost to ship it to Israel?

מעוניין לרכוש משור שולחני קומפקטי עם עגלה

שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש משור שולחני טוב עם עגלה כדי להגדיל את יכולת החיתוך גם לפלטות גדולות. רצוי שיהיה קומפקטי ככל האפשר (שלא יגזול מקום רב כמו משור בנגרייה). התקציב שלי הוא עד 1500 דולר. האם יש למישהו רעיון לכזה משור בארץ או בחו"ל, חדש או משומש (המשומשים הם בדרך כלל מקצועיים וגדולים). ראיתי ברשת משורים שולחניים ניידים (בלי עגלה) שגם ניתן לאכסנם בקלות בסביבות 550 דולר. אני מחפש דבר דומה רק עם עגלה. כמו כן אשמח לדעת כמה מעשי לייבא מארצות הברית (הערכה גסה של עלות משלוח ומיסים אם יש). תודה מראש על העצות.

משורי sheppach

נסה את המשורים של חברת sheppach הגרמנית. http://www.scheppach.com/ מייצרים במיוחד עבור חובבים. היבואן שלהם הוא חברת אשלים בת"א 036884415 0522632476

טיעונייך אביחי נשמעים סבירים ואכן משור קטן יותר עשוי להתאים יותר

איזה משור קטן (ללא עגלה, או עם עגלה קטנה) מומלץ לקנות בארץ בסכום סביר? חשוב לי שהמשור, הגם קטן, יהיה איכותי, זאת אומרת זווית מדידה מדידה מדוייקת וחזקה. תודה לכל המגיבים.

אם תציין כמה אתה מוכן להשקיע, נוכל להמליץ לך ..-

על כלי במחיר שאתה מעוניין בו. אחרת, השמיים הם הגבול.. משורים שחברים בפורום הזמינו מארה"ב. ושילמו מחיר שבין 6,000 ל-7,000 ש"ח. עולים בארץ ללא בושה בין 12,000 ל-14,000 ש"ח..ישנים ניתן לראות/להשיג דרך אתר יד שניה. אך גם שם לא מתביישים לבקש מחירים של משור חדש..

ניסיתי לשלוח מייל אבל הכתובת לא נראית נכונה

The jet saw seems very nice though I couldn’t see large images of it and couldn’t find any demo related to it. I didn’t quite understand where is the sliding table and how big a plate can it cut. Thanks a lot for your help. Do you have any idea how should it cost to ship it to Israel?

My mistake, the correct email

me@wood-works.us Run a simple search of the Jet Supersaw. The sliding arm is to the left

אם תציין כמה אתה מוכן להשקיע, נוכל להמליץ לך ..-

על כלי במחיר שאתה מעוניין בו. אחרת, השמיים הם הגבול.. משורים שחברים בפורום הזמינו מארה"ב. ושילמו מחיר שבין 6,000 ל-7,000 ש"ח. עולים בארץ ללא בושה בין 12,000 ל-14,000 ש"ח..ישנים ניתן לראות/להשיג דרך אתר יד שניה. אך גם שם לא מתביישים לבקש מחירים של משור חדש..

ציינתי שאני מוכן להשקיע בסביבות 1500 דולר

ואכן נראה עדיף לרכוש משור מארצות הברית אם כי עדיין אין לי מושג כמה יעלה בסופו של דבר כשיגיע אלי. אשמח להמלצות.

מסור גריזלי דגם G1023SLW יעלה לך

כ 1700$ עד הבית

משורי sheppach

נסה את המשורים של חברת sheppach הגרמנית. http://www.scheppach.com/ מייצרים במיוחד עבור חובבים. היבואן שלהם הוא חברת אשלים בת"א 036884415 0522632476

שלום ליאור בעניין Sheppach

אשמח לקבל חוות דעת על מסורי השולחן שלהם( במיוחד tku או ה-bs) תודה, בני

משורי Sheppach

בני שלום, אני אישית קניתי לפני כשנתיים משור יד שניה מדגם TS4000 ולכן אין לי ידע אישי לגבי המשורים שאתה מבקש. בעבר, כאשר אני התעניינתי, פניתי ליבואן וביקרתי אצלו בחנות לראות משור שהיה בדיוק בהרכבה (רשמתי קודם את הטלפון שלו). כמו כן, תבקש ממנו טלפונים של אנשים שהוא מכר את המשורים שאתה מחפש, והוא יפנה אותך אליהם. תוכל (אם תבקש יפה) ללכת אליהם הביתה לראות את המשורים (בדר"כ אנשים נענים בחיוב לבקשות מסוג זה - כולם היו פעם במצבך), אני עשיתי כך. אם אתה מעוניין לראות את המשור שלי אתה מוזמן

משור שפח

קניתי לפני כ שנתיים,משור ts2500.עם עגלה הנתנת להארכה.משור מדויק מאד ידידותי מאד,והדגם ה תלת פאזי חזק במיוחד.היבואן מר מרדכי,איש הגון.ובנו.אלי,שמרכיב ומכוון.מקצוען.כמו כן תוכל בכל עת לבא ולהתרשם

מסור גריזלי דגם G1023SLW יעלה לך

כ 1700$ עד הבית

ראיתי את המשור הנל באמזון ב - 1150 דולר

זאת ועוד: הדגם שראיתי היה עם תוספת של הארכה כלולה במחיר (דגם: G1023SLX ). האם עלות ההובלה היא אכן כזו גבוהה?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר