שאלה לקובי שימחי

שאלה לקובי שימחי

קובי שלום, ראיתי את השולחן שהצגת כאן לפני מספר שבועות, ורציתי לדעת כיצד אתה מדביק את הקנט מסביב. ניסיתי פעם לעשות זאת בעזרת מגהץ, אך ללא הצלחה מרובה. אשמח אם תוכל להתקשר להדריך אותי תודה, ליאור 0526040068

הדבקת קנט- ליאור תגיע אלי

תגיע אלי ואראה לך

סרטון בנושא הדבקת קנטים

הסבר בנושא קנטים בכלל והדגמה של עבודה עם מגהץ להדבקת קנטים המגיעים עם דבק. קיימת אפשרות נוספת להמיס את הדבק וזה באמצעות אקדח חום. טכניקה זו דורשת שולחן מתאים עם גלגלת המפעילה לחץ על איזור ההדבקה. תמצא שולחן כזה בדרך כלל רק בנגריות מקצועיות.

הדבקת קנט- ליאור תגיע אלי

תגיע אלי ואראה לך

מה זה

שיעורים פרטיים

שאלה לקובי שימחי

קובי שלום, ראיתי את השולחן שהצגת כאן לפני מספר שבועות, ורציתי לדעת כיצד אתה מדביק את הקנט מסביב. ניסיתי פעם לעשות זאת בעזרת מגהץ, אך ללא הצלחה מרובה. אשמח אם תוכל להתקשר להדריך אותי תודה, ליאור 0526040068

שבוע טוב ליאור....

באיזה שלב בדיוק אתה נתקל בבעיה? האם אתה בטוח כי הקנט מרוח כבר בדבק? כי ישנם קנטים שאמורים למרוח עליהם דבק. אני השתמשתי במגהץ על חום בינוני, מצמיד את המגהץ למשך 3 שניות בערך, כך שניתן לראות את הדבק שהופך מומס....בסוף ההדבקה אני נותן לזה להתקרר ואז עובר עם להב של מקצוע ומוריד את השאריות משני הצדדים....

סרטון בנושא הדבקת קנטים

הסבר בנושא קנטים בכלל והדגמה של עבודה עם מגהץ להדבקת קנטים המגיעים עם דבק. קיימת אפשרות נוספת להמיס את הדבק וזה באמצעות אקדח חום. טכניקה זו דורשת שולחן מתאים עם גלגלת המפעילה לחץ על איזור ההדבקה. תמצא שולחן כזה בדרך כלל רק בנגריות מקצועיות.

אחלה סרטון זיגי

שבוע טוב ליאור....

באיזה שלב בדיוק אתה נתקל בבעיה? האם אתה בטוח כי הקנט מרוח כבר בדבק? כי ישנם קנטים שאמורים למרוח עליהם דבק. אני השתמשתי במגהץ על חום בינוני, מצמיד את המגהץ למשך 3 שניות בערך, כך שניתן לראות את הדבק שהופך מומס....בסוף ההדבקה אני נותן לזה להתקרר ואז עובר עם להב של מקצוע ומוריד את השאריות משני הצדדים....

תודות לכולם

ראשית ראיתי את הסרט והוא מצויין !! הדבקתי קנט מסוג פי.וי.סי (לא פורניר) ופחדתי להמיס את הפלסטיק, לכן שמתי בד בין המגהץ לבין הקנט. בסוף זה נדבק, אבל היו מקומות שפיספסתי קצת, ובחלק מן המקומות במשך הזמן זה נפתח לי (הודבק על מדף, יכול להיות שהכנסת והוצאת דברים מהמדף פגעו בהדבקה). בעבודה אחרת (לאור "ההצלחה" הקודמת) כבר הלכתי לנגר שהדביק לי במכונה שלו, וכמובן זה יוצא הרבה יותר טוב. אני אנסה שוב עם הטיפים מהסרט, בתקווה להצלחה טובה יותר. לפני כן כמובן אבקר את זיגי שיתן לי שיעור פרטי...

אהלן ליאור.....

תשתדל לעשות בעצמך...אין סיבה שלא תצליח, במיוחד לאחר הצפיה בסרטון.....גם לי יצא מגעיל בפעם הראשונה שניסיתי....תלשתי ,ניקיתי והדבקתי חדש. תקפיד אבל לחתוך את השיירים הבולטים.ישנו מכשיר שחותך את שני הצדדים בבת אחת(אבל הוא עולה כמאה ש"ח ויותר- מיותר.להב של מקצוע ב-20 ש"ח עושה עבודה טובה ביותר.)יכול להיות שבגלל זה ההדבקה יצאה בגלל ההוצאה של הספרים. תלוש את המקולקל ושים חדש.אני בטוח שתצליח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר