הפורום החדש למה???

הפורום החדש למה???

רבותי הבנתי שמישהו הקים אתר חדש בנושא נגרות וגם פורום חדש השאלה שלי למה מה היה רע כאן בפורום הזה ????? ששנים הוא מנוהל בצורה טובה מאוד ע"י מקס ושוב השלאה למה ???? למה להרוג את הפורום כאן????

שאלה טובה..

אומרים שמבחינה טכנולוגית לאתר החדש יש מגוון אפשרויות שאין פה. אבל השאלה שלך במקום. לא הכל זה עניין של טכנולוגיה הפשטות החום והנשמה עדיין נמצאים פה.

הרגל סדיסטי של בני אדם

שאלה טובה..

אומרים שמבחינה טכנולוגית לאתר החדש יש מגוון אפשרויות שאין פה. אבל השאלה שלך במקום. לא הכל זה עניין של טכנולוגיה הפשטות החום והנשמה עדיין נמצאים פה.

כאן חם שם בוער

לא מסכים אתכם

למה לא כאן? כי איפה שלא רוצים אותנו אין סיבה שנתעקש להשאר, למה לא רוצים אותנו? כי אם וואלה היו רוצים שנשאר הם היו טורחים להשקיע, לתקן ולשפר את מערכת הפורומים. בקיצור, במקום לקטר תבינו שכמו כל דבר חדש בתחום המחשבים גם מעבר פורום דורש הסתגלות ותמיד אבל תמיד יהיו תקלות מעצבנות, החכמה היא לעזור לפתור מהר את התקלות האלה ולא לתת לזה להרוס לכם. ד"א גם החלוקה לפורומים היא מוצלחת מאוד כי אותי לדוגמא לא מעניין לקרוא על גימורים כרגע, אז לפורום הזה אני לא טורח להכנס. אני גם לא רוצה לשמוע קיטורים על זה לא עובד לי וזה דפוק בפורום הראשי. בקיצור, לנשום עמוק, לתת את הנשמה ותראו שזה יעבוד, כי המערכת של וואלה באמת נמאסה.

מלחמת העגלונים

מושיק ידידי, אתה לוחם את מלחמתם של העגלונים שניסו להוכיח שאין שום צורך במכונית, כי עובדה שגם סבא שלהם וגם אבא שלהם הגיעו לכל מקום בכרכרה. טכנולוגיה היא לא מילה מנוגדת לחום ונשמה. כשיש לך פלטפורמה משוכללת פי אלף, ונכונות להתאים את המערכת לצרכים ולרצונות - ולא להיפך! - אז הדבר הנכון לעשות הוא לאמץ אותה, לזרום איתה - ולהביא לתוכה את החום והנשמה, שהם תכונה של אנשים ולא של פלטפורמות טכנולוגיות. חברים, להתראות ב- nagaroot.com

כאן חם שם בוער

מה שבוער,סופו של דבר נישרף ומתכלה לחלוטין

רבותי, תבעירו מדורות היכן שתרצו. כאן אני מבקש לצנן.

מלחמת העגלונים

מושיק ידידי, אתה לוחם את מלחמתם של העגלונים שניסו להוכיח שאין שום צורך במכונית, כי עובדה שגם סבא שלהם וגם אבא שלהם הגיעו לכל מקום בכרכרה. טכנולוגיה היא לא מילה מנוגדת לחום ונשמה. כשיש לך פלטפורמה משוכללת פי אלף, ונכונות להתאים את המערכת לצרכים ולרצונות - ולא להיפך! - אז הדבר הנכון לעשות הוא לאמץ אותה, לזרום איתה - ולהביא לתוכה את החום והנשמה, שהם תכונה של אנשים ולא של פלטפורמות טכנולוגיות. חברים, להתראות ב- nagaroot.com

יאיר ידידי..

אני לא נלחם בכלום. סתם אומר מה שאני מרגיש כרגע. בפורום בוואלה לא הרגשתי מגבלות משמעותיות להיפך זה היה "פורום" בהגדרה הקלאסית שלו: מקום שבו אנשים נפגשים מדברים ומתווכים בפשטות. כאשר ברקע אין משימות כאלה ואחרות שיצדיקו כלכלית את קיומו של האתר. האתר החדש נבנה כמאגר מידע לא כפורום. אני באופן אישי זקוק לפורום יותר מאשר למאגר מידע (מידע קיים ברשת בכמויות עצומות לטעמי ואין צורך במאגר נוסף) חלק מהיופי של פורום זה שמישהו שואל:"איפה אפשר להשיג סרגל אלומיניום ?" ומישהו שיודע עונה לו ומנחה אותו מניסיונו איפה אפשר לקנות ומה המגבלות וכו. כאשר בונים מאגר מידע על חנויות ומוצרים שבו השואל אמור למצוא את מבוקשו הדיאלוג הנ"ל נעלם. בשלב הבא כמו שקורה בכל אתר כזה או אחר כדי להצדיק כלכלית את האתר המפרסמים משתלטים על מאגרי המידע. ההצלחה של הפורום החדש תלויה בזה שלחברים בו לא יהיו משימות של השתתפות בהקמה של מאגר המידע אלא יהיה להם מקום אחד (לא חמישה) שבו הם יוכלו לדבר ללא צורך להפגש (פורום קלאסי כבר אמרתי) פורום כאשר הוא מנותק מתלות כלכלית במאגרי מידע הוא הפשטות והנשמה עליה דיברתי. בוואלה קיבלנו מקום מפגש לא רע ואף אחד לא דרש מאיתנו שום דבר בתמורה רצית נכנסת דיברת הגבת וזהו.

בהזדמנות, ניקח כוס קפה עם קצת נסורת, ונדסקס...

מושיק הצלחת לבטא מה שרבים מרגישים. כל מילה בסלע

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר