סנטף

לוח פלסטי רציף אותו ניתן להשיג בגוונים שונים להנחה על גבי הפרגולה נגד מים. עמיד לשנים רבות.

על איזה סוג צבע אתה ממליץ לעץ?

אני צבעי עץ , בנגרייה של דלתות, השאלה שלי איזה חברת צבע אתה ממליץ ואיזה צבע?? פוליטריין דו רכיבי? ורניש? ...

מעוניין לבנות פרגולה במידות..-

4 מטר על 7.5 מטר (כ-30 מ"ר.) אני מבקש לדעת הערכת מחיר לחומר כולל צבע. בהנחה שאקנה עץ במידות 5/15. תודה

מחיר לפרגולה

לא ניתן לתמחר כך פרגולה. במידה ותרצה עזרה נוספת תוכל לקבל עזרה ביעוץ תכנון ותמחור במקום עבודתי.

על איזה סוג צבע אתה ממליץ לעץ?

אני צבעי עץ , בנגרייה של דלתות, השאלה שלי איזה חברת צבע אתה ממליץ ואיזה צבע?? פוליטריין דו רכיבי? ורניש? ...

דלתות

אני יכול להמליץ על סוגי צבע לעץ חיצוני. בדלתות אני לא מתמחה.

ארוח בפורום בנושא פרגולות - יום א' ב-8 בערב

ביום ראשון בערב יתארח בפורום אלישע רבינוף, סמנכ"ל בסחר עץ הרצליה. במסגרת האירוח אלישע יענה על שאלות הגולשים וינתן מידע על חיפויי עץ, פרגולות מעץ ודקים. בכלל זה: סוגי עץ בשימוש, יתרונות וחסרונות כל אחד, צבעי עץ מתאימים, הערכת עלויות, תחזוקה השוטפת של משטחי העץ, חידוש ותיקון פגמים והמלצות להגנה על משטחי העץ. סחר עץ הרצליה היא יבואנית של עצים מצפון אירופה, המספקת עץ לגגות, פרגולות, רצפות עץ, דקים, חיפוים לקירות ותקרות, גדרות ושערים, בתי עץ וריהוט גן. החברה מייצגת בישראל את המנסרה Stora Enso , ובכלל זה עץ חיפוי שלהם בשם ThermoWood® אנא הרגישו חופשי לשאול שאלות במועד הארוח ואף כמה שעות קודם לכן. אנא שרשרו את שאלתכם להודעה זו. הארוח ינסה להתמקד בשאלות טכניות ומקצועיות. המתארח פה לשרותכם. מקס

לגבי סוגי עץ

דקים של איזה עץ כדאי לבחור למרפסת חיצונית באזור המרכז?

דלתות

אני יכול להמליץ על סוגי צבע לעץ חיצוני. בדלתות אני לא מתמחה.

ולפרגולות באיזה כדאי לצבוע?

השאלה הייתה לגבי מה אתם משתמשים

רני שאלה שאלה למטה

שאלה

מה אפשר לעשות עם לוחי עץ שהתעקמו לצורה קעורה? יש דרך ליישר אותם?

שאלה בחזרה

האם הצורה הקעורה היא לרוחבו או לאורכו של העץ?

מה השוני

לא שניהם מחלישים את המבנה? או שזה משנה הצורה וכול אחד מחליש בצורה שונה את המבנה???

חלק כך וחלק כך

לגבי סוגי עץ

דקים של איזה עץ כדאי לבחור למרפסת חיצונית באזור המרכז?

סוגי עץ לדק

ישנם כ-5 סוגי עץ פופולריים לדקים: אורן, תרמו, איפאה, סידר, טיק. הבחירה לא קשורה לאזור הגאוגרפי אלא מתבססת על התקציב והטעם האישי.

ארוח בפורום בנושא פרגולות - יום א' ב-8 בערב

ביום ראשון בערב יתארח בפורום אלישע רבינוף, סמנכ"ל בסחר עץ הרצליה. במסגרת האירוח אלישע יענה על שאלות הגולשים וינתן מידע על חיפויי עץ, פרגולות מעץ ודקים. בכלל זה: סוגי עץ בשימוש, יתרונות וחסרונות כל אחד, צבעי עץ מתאימים, הערכת עלויות, תחזוקה השוטפת של משטחי העץ, חידוש ותיקון פגמים והמלצות להגנה על משטחי העץ. סחר עץ הרצליה היא יבואנית של עצים מצפון אירופה, המספקת עץ לגגות, פרגולות, רצפות עץ, דקים, חיפוים לקירות ותקרות, גדרות ושערים, בתי עץ וריהוט גן. החברה מייצגת בישראל את המנסרה Stora Enso , ובכלל זה עץ חיפוי שלהם בשם ThermoWood® אנא הרגישו חופשי לשאול שאלות במועד הארוח ואף כמה שעות קודם לכן. אנא שרשרו את שאלתכם להודעה זו. הארוח ינסה להתמקד בשאלות טכניות ומקצועיות. המתארח פה לשרותכם. מקס

יש לך קבצים להדגמה?

קבצים של תכנון פרגולות שאתה יכול לפרסם ? איך מחשבים \ מה הנוסחה לחישוב מיקום העץ? איפה סמים קושרות אנכיחות\אופקיות ואת האלה ב 45 מעלות לפי מה נגשים ותוקפים פרגלוה (איך מתחילים תכנון) ומה השלבים?

סוגי עץ לדק

ישנם כ-5 סוגי עץ פופולריים לדקים: אורן, תרמו, איפאה, סידר, טיק. הבחירה לא קשורה לאזור הגאוגרפי אלא מתבססת על התקציב והטעם האישי.

ומבחינת איכות ועמידה בלחות?

ולפרגולות באיזה כדאי לצבוע?

צביעת עץ חיצוני (פרגולות/דקים וכד')

בצביעת עץ חיצוני החשוף לפגעי מזג האויר יש להקפיד לצבוע עם צבעים נספגים אשר לא יוצרים קליפה על העץ (למשל לכה או פוליאור יוצרים קליפה). צבעים עם קליפה נסדקים במהירות בגלל השמש ואז לחדש את הצבע מאוד קשה. צבע נספג ניתן לחדש כמה שרוצים ובקלות. צבעים נספגים על בסיס שמן ניתן להשיג בגוונים שונים מתוצרת "flood" או "bondex " יש גם ורונית של טמבור.

רב תודות ז"א:

ז"א: צבע וורניש מהול עם שמן פשטן או דומה שמתייבש , זה התערובת של פלואד ,בכול אופן, תשובה מעניינת תודה רבה, זה אסכולה בפני עצמה, אבל ברגע שהעץ נסדק לא נחסף עץ לא צבוע? והגנה שכבתית הייתה יכולה להמטח עם המשטח אם הייתה עשויה טוב?

יש לך קבצים להדגמה?

קבצים של תכנון פרגולות שאתה יכול לפרסם ? איך מחשבים \ מה הנוסחה לחישוב מיקום העץ? איפה סמים קושרות אנכיחות\אופקיות ואת האלה ב 45 מעלות לפי מה נגשים ותוקפים פרגלוה (איך מתחילים תכנון) ומה השלבים?

שאלה טובה:

לשאלה המצוינת תשובה מורכבת שלא מתאימה כאן לפורום אבל בקצרה: כשניגשים לתכנן פרגולה יש לקחת בחשבון כמות רגליים, על מה יושבות הרגליים, על מה נתמכת הפרגולה וכל המפתחים והמידות. כמו כן סוג הקירוי.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר