פרספקט/זכוכית לשולחן וחיתוכים

שלום רב, יש ביידי שולחן מעץ אורן שאני רוצה להשתמש בחומר שבו על מנת ליצור שולחן חדש. למעלה אני רוצה לחתוך את ה"בפנים" ולהשאיר רק מסגרת שבתוכה אני רוצה לשים פרספקט או זכוכית. עובי החומר צריך להיות 2 ס"מ וגודלו 60*60. האם מישהו יודע אם יש פרספקט בעובי הזה ומה עלותו ? אם לא, עלות משוערת של זכוכית בעובי ובגודל הזה. אשמח גם לקבל המלצות על מקום לקנות. ועוד- רציתי לדעת אם הולכים לנגר לחתוך את החומר לפי המידות שאני מביאה, האם הוא גם יכול לחתוך את הבפנים עם הג'יקסו ? מה העלויות של כל חיתוך ? רגיל ועם ג'יקסו. אני מתלבטת עם ללכת לסדנא ולעשות את העבודה לבד עם הכלים ששם או שפשוט ללכת לנגר שיחתוך לפי המידות שלי. תודה ולילה טוב עירית

זכוכית בעובי 20 ממ נדירה וכבדה

השולחן יהיה מאוד קשה להזזה ושינוע. אם את עדיין מעוניינת בזכוכית(עמיד יותר בשריטות) אפשר לייצר זכוכית בטיחותית משתי שכבות של זכוכית 10 ממ עם שכבה דקה של פולימר בינהם. בצפון אפשר לפנות ל"פיניציה" - יצרנים.

באזור כפ"ס

097660197

תודה

השאלה היא אם יש פרספקט כזה שהוא יותר קל מזכוכית ועלות של מה שאתה הצעת. אני גרה באזור ת"א

באזור כפ"ס

097660197

לא הבנתי של מה הטל'

של נגר, זכוכית, פרספקט ?

שולחן עם פרספקט

אני פעם עשיתי תוספת של פרספקט שקוף אדום כהארכה לשולחן קיים, וזה יצא נורא מעניין ויפה

של זגג באיזור התעשיה כפ"ס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aoao450
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר