מכונות לייצור מחברים ושיניים

האם מישהו מחברי הפורום הנכבדים מכיר את המכונות שבצילומים המצורפים ? האם מישהו קנה כאלה ומשתמש בהם ?
products-d4r.jpg
products-fmt.jpg

dovetail jig. יש לכמה מאנשי הפורום. יש כמה יצרנים למכשיר.

Shop-made dovetail jig

משהו רוצא לנסות ולבנות בעצמו? יש לי תוכניות מפורטות מ-ShopNotes. רק איך אני אעלה קובץ של Word יותר מ- 13MB?

שער פתיחה

האם מישהו מחברי הפורום הנכבדים מכיר את המכונות שבצילומים המצורפים ? האם מישהו קנה כאלה ומשתמש בהם ?

יש לי את ה dovetail jig...

אתה מוזמן להתרשם רכשתי את זה לפני שנה ולצערי עדיין לא השתמשתי בזה למעט מספר נסיונות. נרכש לצורך בניית מספר גדול של מגירות אבל עדיין לא הגעתי לזה.( כ 500 דולר) צריך לזכור שזה יקר מאד וגם מצריך סט ביטים מיוחד שגם הוא מאד יקר.(כ 160 דולר) אם רוצים גם "finger joints" זה תוספת של כ 200 דולר נוספים באופן כללי אני חושב שזו היית רכישה מיותרת. אפשר עם מכשיר הרבה יותר פשוט (אם לא חייבים זנב עובר)וזול. אתה יכול לשאול את אביחי יש לו כזה.

האם לא השתמשת כי זה מסובך ? או שלא היה לך זמן ?

ראיתי מבחן של אחד המגזינים שהמכשיר הזה זכה במקום ראשון, האם באמת פשוט בלי הרבה כיוונים אפשר ליצור את החיבורים , כלומר בזמן המועט שיש לנו אז באמת לעבוד בקלות ובנוחות ולא לבזבז חצי יום רק על כיוונים, כי במחיר כמו שציינת מדובר על לא פחות ממרצדס של כלי

Shop-made dovetail jig

משהו רוצא לנסות ולבנות בעצמו? יש לי תוכניות מפורטות מ-ShopNotes. רק איך אני אעלה קובץ של Word יותר מ- 13MB?

אתה יכול לשלוח לי למייל בבקשה?

shaharppc@gmail.com תודה

שער פתיחה

אשמח אם תוכל לשלוח לי

את התוכנית yl2@017.net.il

האם לא השתמשת כי זה מסובך ? או שלא היה לך זמן ?

ראיתי מבחן של אחד המגזינים שהמכשיר הזה זכה במקום ראשון, האם באמת פשוט בלי הרבה כיוונים אפשר ליצור את החיבורים , כלומר בזמן המועט שיש לנו אז באמת לעבוד בקלות ובנוחות ולא לבזבז חצי יום רק על כיוונים, כי במחיר כמו שציינת מדובר על לא פחות ממרצדס של כלי

בכלל לא מסובך, מצורפים גם DVD וגם חוברות מצויינות.

אני מציע לך לבוא אלי...

לכמה שעות תתרשם,תנסה ואז תחליט. יש מזגן תותח.

עוד משהו..

ניתן לרכוש את המכשיר גם עם מידות מילימטריות אבל הביטים באים רק באינצים אני החלטתי בסוף לרכוש אינצי בגלל הביטים.

מכשיר לחיבורי שיניים

ברשותי מכשיר חדש שלא הורכב נקנה בתערוכה בחול אבל לא נעשה בו שימוש כי בניתי מכונה חצי תעשייתים עם סכינים סובבים על ציר אופקילרוחב מגירה עד 20 סמ ולכן המכשיר למכירה המחיר 1000 שח התוצרת i g mניתן לראות באתר של החברהwww.igmtools.com אני בטלפון 0545319114 וניתן להשאיר מיסרון אס אם אס....בהצלחה

אתה יכול לשלוח לי למייל בבקשה?

shaharppc@gmail.com תודה

raqim אם תשלח גם אלי אני אשמח מאוד.

pgold@netvision.net.il

אני מציע לך לבוא אלי...

לכמה שעות תתרשם,תנסה ואז תחליט. יש מזגן תותח.

אשמח לבוא לראות, האם אתה באזור המרכז?

המייל שלי guti1@netvision.net.il

אני גר בזכרון יעקב 0505330006

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר