איפה להשיג עצים מיוחדים

שלום לכם, רק עכשיו גיליתי את הפורום הזה. דבר ראשון, כל הכבוד למשתתפים, זה נראה אחלה מקום להשתתף בו. מצאתי את הפורום תוך כדי חיפוש מחסני עצים, ללא הרבה הצלחה, אני לא מוצא את העצים שאני מחפש. לאחרונה התחלתי לבנות נשקים לאומנויות לחימה. ניסיתי עץ אשה ומהגוני אך אלה לא מחזיקים מעמד באימון רציני, המהגוני קצת יותר מוצלח. אני מחפש עצים כגון דוסייה, וונגה, איפאה, זטובה או פורפל ארט. גם מדהימים בצבעים שלהם וגם בחוזקם. הבעייה היא שאני לא מוצא אף אחד שיכול לספק אותם. אם מישהו יודע איפה להשיג אותם, באיזור תל אביב עדיף, אני מאוד מודה לו/ה. להית

עצים מיוחדים

תנה ב"מי-השרון" באזור תעשיה סגולה פתח-תקוה. תתקשר ותראה מה יש

תיזהר ממי-השרון.

למרות שבאמת יש להם מבחר מדהים, ניסו למכור לי עץ בוק ב- 7,500 ש"ח למטר קוב. מנוולים. נראה לי שהם מזלזלים באנשים שקונים כמויות קטנות יחסית. תברר מחירים קודם בכמה מקומות ותתמקח.

יקרנים ועוד איך

לפני שנתיים בדקתימחיר במי השרון לוגים 33 מ"מ לציפוי הבית של הבת שלי שטח של 120 מ"ר הם ביקשו 19.5 שח למטר רץ מחוטא ואצל גרוס וגם אצל חמדאן בטירה המחיר היה 12.5 שח למטר רץ אז כך שגם לכמויות הם יקרנים,

איפה להשיג עצים מיוחדים

שלום לכם, רק עכשיו גיליתי את הפורום הזה. דבר ראשון, כל הכבוד למשתתפים, זה נראה אחלה מקום להשתתף בו. מצאתי את הפורום תוך כדי חיפוש מחסני עצים, ללא הרבה הצלחה, אני לא מוצא את העצים שאני מחפש. לאחרונה התחלתי לבנות נשקים לאומנויות לחימה. ניסיתי עץ אשה ומהגוני אך אלה לא מחזיקים מעמד באימון רציני, המהגוני קצת יותר מוצלח. אני מחפש עצים כגון דוסייה, וונגה, איפאה, זטובה או פורפל ארט. גם מדהימים בצבעים שלהם וגם בחוזקם. הבעייה היא שאני לא מוצא אף אחד שיכול לספק אותם. אם מישהו יודע איפה להשיג אותם, באיזור תל אביב עדיף, אני מאוד מודה לו/ה. להית

קנית עצים מיוחדים

אני חושב ש"איפאה" אתה יכול למצוא בהעץ הרצליה. לעצי בוק תתקשר ל ID דרך הפורם וכמו כן תנסה אצל אורי גרוס ברחוב סלמה 160 בתל אביב. בהצלחה

איפאה ראיתי אצל טרילוג באשדוד-עד הלום

יקרנים ועוד איך

לפני שנתיים בדקתימחיר במי השרון לוגים 33 מ"מ לציפוי הבית של הבת שלי שטח של 120 מ"ר הם ביקשו 19.5 שח למטר רץ מחוטא ואצל גרוס וגם אצל חמדאן בטירה המחיר היה 12.5 שח למטר רץ אז כך שגם לכמויות הם יקרנים,

איפה זה חמדאן בטירה ?

אני מהאזור ולא מכיר משהו בטירה חוץ מאורן אשמח לקבלת הסברים כיצד להגיע (לא משנה מאיזה כיוון) לפחות להתחיל בסיור לראות מה יש לו ליאור

תיצור איתי קשר להסבר הגעה

052-6469663
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר