משורי DADO

משור DADO

יש לי משור DADO שקניתי לפני כשנה בארהב ב 90 דולר, קוטר החור 16 מ"מ, מוכן למכורו במחיר הנ"ל. אהרון

תודה, אבל...

אני זקוק לציוד לעבודה חד פעמית של יום אחד, ואפילו שהמחיר נראה אטרקטיבי חבל לי על הכסף לשכום כזה. תודה בכל זאת !!

יצירת דדו

אני התקשרתי להוניגסברג, והם אמרו לי שלהב כזה עולה בין 1000 ש"ח ל1600 ש"ח (!!!!) זה בעצם סט של סכינים. אני עשיתי דדו בעזרת סכין שולחן (כמו שהציעו לפני), אבל עשיתי בעוד שיטה, חיברתי את כל העצים ביחד, יחד עם מוט אלומיניום שמשמש מוביל לרוטר, וכך יצרתי את הדדו (הובלתי את הרוטר בצורה חופשית, עד שהוא נעצר במוט האלומניום). עדין לא ברור לי איך זה יצא (עשיתי את זה בשבת האחרונה).

הזזה של המשור

אני צריך להכין מגרעת של 20 ס"מ !! ולכן להזיז 3 מ"מ כל פעם יקח לי 200/3=67 חריצים וזה הרבה. נראה לי שאאמץ את השיטה של שי ואכין את החריץ בהתחלה עם משור, ואח"כ אנקה בעזרת רוטר.

20 ס"מ? זו כבר בטח לא עבודה למשור דאדו.

דדו

1) לא חושב שצריך לעשות ניסור כשמשתמשים ברוטר, מוט האלומניום + רוטר עושה חתך "יפה". 2) הבעיה העקרית שלי היתה למנוע שבירה של העץ בקצוות. פחות או יותר פתרתי את הבעיה כשקודם קרסמתי את הצדדים, ורק אח"כ נכנסתי למרכז. כשעובדים עם רוטר אז כמובן שצריך קודם להורד את הקצה ולאט להכנס למרכז העץ (אתה צריך לשמור על משטח עליו הרוטר יהיה מונך - להמנע מלחתוך את הענף עליו אתה יושב...)

תודה, אבל...

אני זקוק לציוד לעבודה חד פעמית של יום אחד, ואפילו שהמחיר נראה אטרקטיבי חבל לי על הכסף לשכום כזה. תודה בכל זאת !!

לליאור

אם הסיפור רק ליום אחד אני יכול להשאיל לך את הסט. אני אהיה בארץ עד ה 16 לחודש ואחזור רק בסוף אוגוסט. אתה יכול להתקשר ל 0525633896 אהרון

דדו

1) לא חושב שצריך לעשות ניסור כשמשתמשים ברוטר, מוט האלומניום + רוטר עושה חתך "יפה". 2) הבעיה העקרית שלי היתה למנוע שבירה של העץ בקצוות. פחות או יותר פתרתי את הבעיה כשקודם קרסמתי את הצדדים, ורק אח"כ נכנסתי למרכז. כשעובדים עם רוטר אז כמובן שצריך קודם להורד את הקצה ולאט להכנס למרכז העץ (אתה צריך לשמור על משטח עליו הרוטר יהיה מונך - להמנע מלחתוך את הענף עליו אתה יושב...)

הזכרת לי פתאום את דדו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר