משורי DADO

משורי DADO

מישהו יודע היכן ניתן להשיג משורים אלו (ליצירת חריצים רחבים) באזור השרון/המרכז ?

משורי דדו

תתקשר לחברת "השחל" או "פריזמה" בת"א הם מוכרים להבי דדו מיצור של חברה ישראלית בשם "דימר" (ממוקמת בשלומי)האיכות היא מדהימה - והמחיר בהתאם. רק תבדוק! שעוגן המשור שלך יכול לקבל רוחב כזה (זה שני להבים או יותר בטור) הרבה משורים אין להם יכולת כזאת בהצלחה ירון

ירון נאור, בניית כלי נגינה 0547655797

https://plus.google.com/photos/116712080015313073524/albums?banner=pwa

וגם לוח הzero insert...

הלוחית שדרכה מגיח המסור דורשת כיוון (או בד"כ החלפה). לא לוותר עליה לחלוטין, משיקולי בטיחות. ספר מה שמצאת. מעניין גם אותי...

משורי DADO

בד"כ אפשרי רק במשורים "אמריקאים"..

בנוסף למה שאמר לך האדון המלומד ירון נאור.. לא מספיק שהציר יוכל לקבל את הרוחב הזה צריך שהאפשרות הזו תופיע במפרט של המשור.

וגם לוח הzero insert...

הלוחית שדרכה מגיח המסור דורשת כיוון (או בד"כ החלפה). לא לוותר עליה לחלוטין, משיקולי בטיחות. ספר מה שמצאת. מעניין גם אותי...

Zero Clearace

אכן zero clearance insert (כלומר בערך "רכיב מרווח מינימלי")

אכן. תודה

וגם לוח הzero insert...

יגעתי ולא מצאתי

ראשית צדק ירון לגבי חנות "שחל" וחברת "דימר". פניתי לחנות והם הפנו אותי לדימר על מנת שאברר איזה בדיוק סוג אני צריך (עפ"י קטלוג), אם מוצא משהו מתאים לבקש משחל שיזמינו לי. ראיתי מחירים של להבים כאלו בחו"ל והם די בשמיים (סביב 200$), ולכן החלטתי לוותר. יש לי משור פשוט יחסית אך עם 3 להבים שונים (כולם לעץ אך בעלי מספר שונה של שיניים) ואני חושב לנסות לחבר אותם אחד בסמוך לשני, וכך לקבל אפקט דומה. קצת חושש אבל אנסה

אכן. תודה

יגעתי ולא מצאתי

ראשית צדק ירון לגבי חנות "שחל" וחברת "דימר". פניתי לחנות והם הפנו אותי לדימר על מנת שאברר איזה בדיוק סוג אני צריך (עפ"י קטלוג), אם מוצא משהו מתאים לבקש משחל שיזמינו לי. ראיתי מחירים של להבים כאלו בחו"ל והם די בשמיים (סביב 200$), ולכן החלטתי לוותר. יש לי משור פשוט יחסית אך עם 3 להבים שונים (כולם לעץ אך בעלי מספר שונה של שיניים) ואני חושב לנסות לחבר אותם אחד בסמוך לשני, וכך לקבל אפקט דומה. קצת חושש אבל אנסה

תזיז כל פעם את העץ 3 מ"מ ימינה..

ויש לך DADU זול ונוח עם משור רגיל. זה לוקח פחות זמן מלפרק ולהרכיב את מקבץ המשורים.

יגעתי ולא מצאתי

איך הגעת ל 200$ הנה כאן יותר זול

משורי DADO

משור DADO

יש לי משור DADO שקניתי לפני כשנה בארהב ב 90 דולר, קוטר החור 16 מ"מ, מוכן למכורו במחיר הנ"ל. אהרון

תזיז כל פעם את העץ 3 מ"מ ימינה..

ויש לך DADU זול ונוח עם משור רגיל. זה לוקח פחות זמן מלפרק ולהרכיב את מקבץ המשורים.

דאדו

הדרך שמושיק הציע היא הפשוטה והזולה ביותר וגם הנוחה ביותר . לאחר שהגעת לרוחב הרצוי נקה את שאריות העץ בעזרת מפסלת ויש לך חריץ דאדו (מאונך לסיבים)

יצירת דדו

אני התקשרתי להוניגסברג, והם אמרו לי שלהב כזה עולה בין 1000 ש"ח ל1600 ש"ח (!!!!) זה בעצם סט של סכינים. אני עשיתי דדו בעזרת סכין שולחן (כמו שהציעו לפני), אבל עשיתי בעוד שיטה, חיברתי את כל העצים ביחד, יחד עם מוט אלומיניום שמשמש מוביל לרוטר, וכך יצרתי את הדדו (הובלתי את הרוטר בצורה חופשית, עד שהוא נעצר במוט האלומניום). עדין לא ברור לי איך זה יצא (עשיתי את זה בשבת האחרונה).

משור DADO

יש לי משור DADO שקניתי לפני כשנה בארהב ב 90 דולר, קוטר החור 16 מ"מ, מוכן למכורו במחיר הנ"ל. אהרון

תודה, אבל...

אני זקוק לציוד לעבודה חד פעמית של יום אחד, ואפילו שהמחיר נראה אטרקטיבי חבל לי על הכסף לשכום כזה. תודה בכל זאת !!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר