היכן ניתן להשיג בארץ את הכלי המופיע בתמונה המצורפת

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

שזר במפרץ חיפה, דרור כלי עבודה בת"א - מניח שיש עוד

הייתי בשזר לפני מספר שבועות

לא ידעו על מה אני מדבר... עדיף שתתקשר קודם או שתביא תמונה. בסוף קניתי ב- ebay ב-$10, שכולל מ"מ/אינצ' ו- 3 ראשים. אם זה זבל סיני, לפחות ההוצאה לא גדולה...

למה לחפש מעבר לים?

יש מפעל מופלא בקיבוץ קדרים בצפון, שממציא כל הזמן פלסי מים ונגזרותיהם (האתר שלו - מצ"ב). את המכשיר מתוצרתו שנקרא באנגלית combination square קניתי בהום סנטר.

במקרה יש ברשותי אחד שאיננו בשימוש (קניתי שתיים זהים)

תוצרת סינית זולה שקניתי בארה"ב (הוא קצת הסתובב) תמורת מחיר סמלי ותשלום המשלוח בדואר אשמח להעבירו לרשותך שלח לי אימייל אם אתה מעוניין meshel@gmail.com

למה לחפש מעבר לים?

יש מפעל מופלא בקיבוץ קדרים בצפון, שממציא כל הזמן פלסי מים ונגזרותיהם (האתר שלו - מצ"ב). את המכשיר מתוצרתו שנקרא באנגלית combination square קניתי בהום סנטר.

למה? בגלל המחיר המגוחך...

כ-80 ש"ח כולל משלוח ובגלל שאני לא מאמין באיכות המוצרים בארץ. כמו-כן ראיתי את המוצר בהום סנטר ולא התלהבתי, העיצוב מזעזע והצבע האדום מפריע לי. חוץ מזה, מה שקניתי כולל גם Center Finder ו- Reversible Protractor. תמונה מצ"ב. אני חושב שאלו סיבות מספיק טובות.

אישית לא אהבתי

יש לי ר שלהם וזוית מתכוונת ושניהם לא מדוייקים במיוחד.

קפרו-כלים לא מדוייקים וגם לא נותנים שרות טוב

קניתי זוויתן שלהם שכתוב עליו במפורש אחריות ל90 מעלות מובטחת.בדקתי בבית והתאכזבתי אין 90 מעלות, כתבתי להם פעמיים במייל ולא טרחו כלל להגיב

אתמול קיבלתי מ Harborfright עלה 8$

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר