מי הנחה אותך לשים בונדקס...מגוון

ראשית מיהרת מידי עם השמן. יש לתת תקופה של כחצי שנה לרצפות דק בכדי ל"התרווח " זאת אומרת התיישבות על התשתית בלחץ הברגים וייבוש הדק.לאחר מכן כדאי ורצוי למרוח שמן. אם זה דק מעצי אורן אז מניסיון שלי רצוי לדלל אותו בפעם הראשונה במידה רבה מהוראות היצרן (50 אחוז מדלל 50 אחוז שמן )ויש לעשות זאת ב2 שכבות השכבה הראשונה זו המדוללת ניתן להציף ואין צורך בניגוב לשכבה השניה רצוי לפי הוראות יצרן וניגוב השאריות .כאשר מרווח של שבוע ואפילו שבועיים ביניהם.לגבי השמן המגוון אני מכיר אך עדיין לא השתמשתי בו...נראה לי הגיוני שהוא משאיר " עקבות כלשהן " על הדק. אני מעדיף טבעי. הפתרון הוא או ניקוי בעזרת חומרים מקצועיים לניקוי עץאו לחלופין ליטוש קליל ומריחה נוספת +ניגוב.ואל תדאג שום דבר לא " סופני ברצפות דק " כולה ניקוי או ליטוש והעץ חוזר למצבו המקורי.בהצלחה!

BONDEX בדק.......

לנקות וללטש את כל הדק?? להוריד את השמן מכל הדק? אין פתרון אחר?

BONDEX בדק.......

מדובר שמן דק לא מהול. על אילו חומרים מדובר? האם הם ימנעו את תופעת "ההזעה" של השמן?

בטח ששמן יזיע

זה אף פעם לא מתייבש סופי שיש חום הוא מתרחב וטיפות שנספגו בעץ מתחילות לנזול לפני השטח ולעשות טיפות מעל העץ ובמיוחד בחום כזה אדיר מומלץ על לכות עדינות או לכות מעורבבות עם שמן, או לקה על בסיס מים חיצונית עם ווקס שיש לשחם מראש העין

BONDEX

קניתי לכה צבעונית של BONDEX, אבל רגע לפני שהתחלתי אני מתלבט (אני עדין יכול להחליף את הקנייה). לפי התגובות שלכם גם אתם נמצאים באותה דילמה, והדעות הן לא מוחלטות. בהנחה שאני משתמש בחומרים של חברות טובות: BONDEX או FLOOD מה עדיף ???

בונדקס

אינני רוצה לקבוע אך ליאור אם תרצה לראות בית מצופה בלוגים שנצבעוב 2 שכבות עם בונדקס חוץ לפני כשלוש שנים אתה מוזמן למושב השכן,ורק עכשיו חושבים לחדש את הצבע,אולי זה יקל עליך את ההחלטה

BONDEX בדק.......

לנקות וללטש את כל הדק?? להוריד את השמן מכל הדק? אין פתרון אחר?

הכי טוב

לשטוף עם חומרים מתאימים...לפלוד יש כמה מוצרים. ייבוש ואז ליטוש לפתיחת הפורים של העץ....ואז שימון.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר