שאלה בבניית פרגולה?

בניתי פרגולה מקורות של 200/100 מ"מ על מנת להשחיל את הקורות לעמודים בגודל 150/150 מ"מ יצרתי מגרעת של כ100 מ"מ בקורה 200/100 מ"מ והכנסתי אותה בלחץ לעמוד שאלתי היא האם המגרעת מוגזמת והקורה עלולה להשבר מלחץ העמוד עליה או שהגובה הסטטי של שארית הקורה (100 מ"מ) מספיק על מנת לשאת את משקלה אשמח אם תינתן לי תשובה מקצועית

תשובה ולו חלקית

גם אני בונה פרגולה, ושאלות מסוג זה שיש להן "אלמנט בטיחותי" (חלילה שהקורה לא תיפול) אני תמיד משאיר למקצוענים שמבינים בתחום. ממליץ לך להתייעץ עם יודעי דבר, מצרף את מספר הטלפון של "סחר-עץ הרצליה", נחמדים ומקצוענים מאוד 09-9507151, 09-9560858 תבקש את אלישע, אורי או כל יועץ מקצועי אחר.

למה לא מגרעת בעמוד?

אין משמעות לקורה 200 אם יש מגרעת בקצה של 100 זה כמו לשים קורה של 100 (אפילו יותר טוב כי זה שוקל פחות) בד"כ עושים מגרעת בעמוד (זה לא ממש מגרעת)מחבריפ ביחד 3 לוחות של 50 על 150 כאשר בקצה העליון הלוח האמצעי יותר קצר ומשמש מגרעת לקורות.

תמונה פרט חיבור

תשובה ולו חלקית

גם אני בונה פרגולה, ושאלות מסוג זה שיש להן "אלמנט בטיחותי" (חלילה שהקורה לא תיפול) אני תמיד משאיר למקצוענים שמבינים בתחום. ממליץ לך להתייעץ עם יודעי דבר, מצרף את מספר הטלפון של "סחר-עץ הרצליה", נחמדים ומקצוענים מאוד 09-9507151, 09-9560858 תבקש את אלישע, אורי או כל יועץ מקצועי אחר.

תודה לתגובות שבוע טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר