משור שולחן

אמפראז'

gilamo שמתי לב שבאתר המנועים הם פאזה אחת. אם אתה לוקח מנוע פאזה אחת 5 כ"ס הוא צורך 40 אמפר ולאדם ממוצע אין 40 אמפר בבית. אם אתה לוקח שלוש פאזות זה בערך 8 אמפר על כל פאזה ואין בעיה. מנוע 3 כ"ס הוא גבולי על פאזה אחת (בערך 25 אמפר). הבאת את זה בחשבון? אשמח אם תשתף אותי בלבטים טרם הרכישה במייל shutter1@bezeqint.net

שימו לב לתדר ולמתח-לא תואם לארץ

המתח בארה"ב הוא 110V והתדר 60HZ כלומר יש לוודא כי יש להם מנועים המתאימים לישראל 230V 50HZ

כ-6,000 שח. והוא שלך בביתך..-

היכן שלא תזמין בחנויות בארץ. יעלה לך כפול.. ועוד יאמרו לך שעשו לך מחיר..

משור גריזלי-מי יכול לעזור

מעוניין מאוד לקנות מסור כזה מי שיכול לעזור (מי שביצע כבר הזמנה) אשמח לקבל עזרה כיצד להזמין מהם אחד agutman@sii.org.il

אמפראז'

gilamo שמתי לב שבאתר המנועים הם פאזה אחת. אם אתה לוקח מנוע פאזה אחת 5 כ"ס הוא צורך 40 אמפר ולאדם ממוצע אין 40 אמפר בבית. אם אתה לוקח שלוש פאזות זה בערך 8 אמפר על כל פאזה ואין בעיה. מנוע 3 כ"ס הוא גבולי על פאזה אחת (בערך 25 אמפר). הבאת את זה בחשבון? אשמח אם תשתף אותי בלבטים טרם הרכישה במייל shutter1@bezeqint.net

אני הזמנתי 3 כ"ס יעבוד בסדר על פאזה אחת

שימו לב לתדר ולמתח-לא תואם לארץ

המתח בארה"ב הוא 110V והתדר 60HZ כלומר יש לוודא כי יש להם מנועים המתאימים לישראל 230V 50HZ

הוא מגיע 220/60 בארץ התדר לא קבוע הוא בין 50-60

איזה מהם

מכל הדגמים שמופיעים באתר, על איזה משור התכוונת 1450$ יהודה

G1023SL

הוא מגיע 220/60 בארץ התדר לא קבוע הוא בין 50-60

טעות חמורה -שים לב-התדר בארץ קבוע 50HZ

מנוע של 60HZ יתחמם ועלול להשרף

עזרה במסור גריזלי

האם אפשר לקבל פרטים כיצד להזמין את המסור השולחני תוצרת גריזלי ?

פרטים להזמנה :

יש לכתוב מייל לשרות לקוחות כפי שמופיע באתר על רצון לרכוש משור XXXX לקבל תשובה על הפרטים הנדרשים ממך , למלא את הפרטים וההזמנה במייל החוזר לקבל חשבונית בדואר חוזר, להעביר כסף לחשבון הבנק שלהם לפי הפרטים המופיעים בחשבונית, הם אינם שולחים לארץ , לכן יש לדאוג להירשם בחברת שילוח כגון USADDRESS או MUSTSTOP ואת הכתובת שהם נותנים לך אתה ממלא בפרטי הקנייה הראשונים.

האם המחיר שציינת (6000שח) כולל את ההובלה?

האם לא יפילו עלי פתאום איזה מס קנייה,מע"מ,אחסנה בממ"ן, ועוד כל מיני הפתעות ? פעם הזמנתי מארה"ב משקפת ב100 דולר ובסוף UPS חייבו אותי בעוד 150 דולר על הובלה למרות שהמחיר בארה"ב כלל דמי שילוח,ולא עזר לי כלום, אפילו כתבתי ל- UPS בארה"ב ולא עזר , הייתי חייב לשלם להם כאן על דמי הטיפול שלהם

טעות חמורה -שים לב-התדר בארץ קבוע 50HZ

מנוע של 60HZ יתחמם ועלול להשרף

טעות

אני עובד רק עם כלים שרכשתי בקנדה -110 ותדר 50. יש לי שנאי 220 ל110 וחזרה 3000W המנועים לא מתחממים והכל נחתך /מנוסר כמו חמאה.

אבי תרגע. שום דבר לא חמור אצלנו

תיאורטית - יתחמם. אם נפעיל למשל, שעה רצופה ללא תנאי איוורור ובעומס מלא (בהנחה חריגה של פיזור החום בהולכה בלבד) - ונעסוק רק בחיתוך חומר בעובי מקסימאלי של 3 אינטש - נגרום ל"זינוק" טמפרטורת הרוטור של המנוע בשיעור של כ 15 מעלות מעל לטמפרטורת הסביבה. ככל שנמשיך בעומס ובתנאים הנ"ל הטמפרטורה תעלה בשיעורים ניכרים יותר.וכל זאת למה? בעברית פשוטה - עודף השטף המגנטי הדרוש להניע את הרוטור 50 פעם בשניה במקום 60 "מתבזבז" והופך לחום. שום דבר קריטי אם מטפלים בו כראוי. מעשית - יתחמם. קצת. בעומס עבודה שקבוצת חובבים זו מנסרים קשה להניח שזה יזיז משהו. למנוע הייחודי של גריזלי יש מניפת קירור פנימית בתוך המנוע (פריט 59-1 ברשימת החלקים) וכן פתח יניקת אבק בסמוך למנוע, פתח מספר 91 - תכונות אלה יעניקו למכונה זו אריכות ימים בתנאי עבודה האמורים. חיתכו ואימצו.

משור שולחן

אני עובד בעיקר עם עץ מלא. אין לי הרבה מקום ולכן אני מחפש משור עם שולחן של 1.2 מ' לכל היותר. המלצות/הפניות יתקבלו בברכה. תודה.

מסור

יש מסורים חדשים בין 3600 ש"ח-5500ש"ח מצוין לעץ מסיבי שעיה-0526706085

Scheppach TS2010

משור שולחן גרמני שאני עומד להזמין מגד (רח' הרצל). כ-10,000 ש"ח כולל אביזרים (כחצי מזה ללא אביזרים). פחות רובסטי מגריזלי, פזה אחת 220V, מתקפל. דיסק 200 מ"מ, גובה ניסור 6 ס"מ.

מחירים

תבדוק גם אצל יבואן אחר שלהם (להבנתי היבואן הראשי) אלי מחברת אשלים 0522632476. בחור מאוד נחמד ואולי תוכל להוריד אותו קצת במחיר (תשלום חלקי במזומן וכדומה)

המחיר של אשלים למשור TS2010 אכן קצת יותר זול

תודה על ההפנייה ליאור. מישהו מכיר את המשור הספציפי הזה ויכול לחוות דעה ו/או להשוות לגריזלי שעלה בשרשור הזה או למשורים אחרים באותו סדר גודל פיזי (עד 80 ס"מ רוחב בסיס עם עגלה ממש קטנה)?

G1023SL

תתחדש נראה לי שבצעת קנייה טובה

אני קניתי את הDELTA בדיעבד הייתי משקיע קצת יותר לגבי המנוע בנתיים אין בעיות בכלל . הכי הרבה תיקון או קניית מנוע חדש אחרי כמה שנים עדיין משתלם מאשר לשלם בארץ לפחות 10000 על משהו נוורמלי למי שרוצה יש מסור של JET ב 450$ עם ההובלה זה לא יוצא 3000 ש"ח http://www.woodcraft.com/family.aspx?familyid=5852&WeeklySpecial=True
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר