משור שולחן

משור שולחן

אני עובד בעיקר עם עץ מלא. אין לי הרבה מקום ולכן אני מחפש משור עם שולחן של 1.2 מ' לכל היותר. המלצות/הפניות יתקבלו בברכה. תודה.

לקנות או לבנות לבד?

עכשיו הדלקת אותי

עד עכשיו חשבתי על קניה בלבד. חיפשתי לא מעט פולי לדיסק של המשור ולא מצאתי לכן ירדתי מזה. אין לי בעיה לעבוד עם מתכת ויש לי את כל הכלים. אתה יכול להפנות אותי לתוכניות?

בהיפר רוזנפלד בצומת סגולה ישנם משורי שולחן 10"

יש משורים שיש להם תוספת של רגליים +משטחי הארכה מהצדדים ומקדימה במחיר טוב , שווה

הייתי שם. המשורים שם לא מספיק חזקים כדי לעבוד עם עץ מלא.

אני מחפש משור שניתן יהיה לחתוך איתו עצים קשים. אפשרי גם מנוע 3 פאזות.

מה דעתך על זה ?

על פניו נראה טוב! כמה שאלות

לא מכיר את המותג הזה. מישהו הביא משם כבר משור? מחיר של 1,100 דולר למשור זה מחיר טוב. אני צריך לבדוק עם עמיל המכס מה שיעור המכס שנדרש לשלם בנוסף למע"מ (יש לך מושג?).

ג'ילבר - יש כזה בארץ?

אני בשלבי שיכנוע מתקדמים להצטייד במהו כזה. יש לך מושג איפה יש להשיג גריזלי? אם כן,אולי זה יעזור גם לאופיר וגם לי. תודה, פ. גולד

נראה טוב....השאלה היא כמה?

על פניו נראה טוב! כמה שאלות

לא מכיר את המותג הזה. מישהו הביא משם כבר משור? מחיר של 1,100 דולר למשור זה מחיר טוב. אני צריך לבדוק עם עמיל המכס מה שיעור המכס שנדרש לשלם בנוסף למע"מ (יש לך מושג?).

אני הזמנתי אחד, יגיע בעוד כחודש ומשהו , מחיר...

1450$ כולל הובלה ומכס עד לפתח הדלת, חברת גריזלי נחשבת לאחת הטובות בתחומה ולדגם הזה יש שם מצויין בכל הפורומים לנגרות שנכנסתי , החברה מקבלת העברה בנקאית בלבד, מגיע דרך USADDRESS

נראה טוב....השאלה היא כמה?

כ-6,000 שח. והוא שלך בביתך..-

היכן שלא תזמין בחנויות בארץ. יעלה לך כפול.. ועוד יאמרו לך שעשו לך מחיר..

שווה ביותר.....

מה דעתך על זה ?

אמפראז'

gilamo שמתי לב שבאתר המנועים הם פאזה אחת. אם אתה לוקח מנוע פאזה אחת 5 כ"ס הוא צורך 40 אמפר ולאדם ממוצע אין 40 אמפר בבית. אם אתה לוקח שלוש פאזות זה בערך 8 אמפר על כל פאזה ואין בעיה. מנוע 3 כ"ס הוא גבולי על פאזה אחת (בערך 25 אמפר). הבאת את זה בחשבון? אשמח אם תשתף אותי בלבטים טרם הרכישה במייל shutter1@bezeqint.net

אני הזמנתי אחד, יגיע בעוד כחודש ומשהו , מחיר...

1450$ כולל הובלה ומכס עד לפתח הדלת, חברת גריזלי נחשבת לאחת הטובות בתחומה ולדגם הזה יש שם מצויין בכל הפורומים לנגרות שנכנסתי , החברה מקבלת העברה בנקאית בלבד, מגיע דרך USADDRESS

איזה מהם

מכל הדגמים שמופיעים באתר, על איזה משור התכוונת 1450$ יהודה

עזרה במסור גריזלי

האם אפשר לקבל פרטים כיצד להזמין את המסור השולחני תוצרת גריזלי ?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר