היי צרייך עזרה ביתכנו ארון בגדים

יש אנשים המוכנים בהיתנדבות לעזור לתכנון ארון בגדים? אז ככה הגובהה 1.50 והאורך הוא 140 אני רוצה מדפים ותלייה כאילו שני דלתות חצי מדפים חצי תליה ואיזה שני מגירות למטה?.. אשמח לקבל עזרה מימכם ולייצר איזה שהו דגם של הארון שלי

מה אתה מי אתה ?

יש כלים? מה רמת ידע? כמה מימון? נראה לי שהכול כבר מתוכנן אצלך יש לך גובהה רוחב עומק יש לך מה שאתה רוצה מהארון ויש לך מראה חיצוני וכמה דלתות אז מה יש עוד? ואיזה עזרה אתה רוצה?

ר5וצה ליבנות שירטוט דגם

כדי שאוכל לפנות לנגרים לצורך הצעת מחיר

חבל להוציא כסף על נגר.. יש ארונות כאלה -

למכירה ברשתות השווק הגדולות. ארון שעשוי מסיבית. במבחר צבעים וגדלים.להרכבה עצמית במחיר של כמה מאות שקלים. אל תשכח כי נגר יקח לך על מידות חריגות הון כסף (והארון שאתה מעוניין, הוא במידות חריגות..)אלא אם כן אתה רוצה ללכת על משהו מיוחד. בכל מקרה אתה לא צריך שרטוט של הארון. כל נגר יבין מה אתה רוצה עפ"י המידות הבסיסיות שציינת.כולל המגירות. בהצלחה

כך מידות ותצור איתי קשר

יש לך אוטוקד? תצור קשר ל mapaly@zahav.net.il

היי צרייך עזרה ביתכנו ארון בגדים

יש אנשים המוכנים בהיתנדבות לעזור לתכנון ארון בגדים? אז ככה הגובהה 1.50 והאורך הוא 140 אני רוצה מדפים ותלייה כאילו שני דלתות חצי מדפים חצי תליה ואיזה שני מגירות למטה?.. אשמח לקבל עזרה מימכם ולייצר איזה שהו דגם של הארון שלי

עזרה בתכנון ארון

חייב להיות ארון עם 2 תאים. תא אחד של 45 ס"מ תא שני של 90 ס"מ. זה אומר 3 דלתות של 45 ס"מ. תא של 45 ס"מ תליה תא של 90 ס"מ למטה מגירות מעל מדפים. ליעוץ נוסף צביקה מריביירה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר