פסגת נשר

פסגת נשר

תודה למשפחת איסמן על האירוח הנפלא. תודה גם לאלדד על ההרצאה במאלפת. מצורפות תמונות.

תמונות מהפסגה

אלדד לקראת השלב המעשי בהרצאה. אבל איזה עסקים עושים שם אביחי ואלי?

תמונות מהפסגה בנשר

עוד מהפסגה

כן, מה היה לנו? אבטיח וגם אוזו

וגם חברים טובים

ואביחי כזה מסודר. תראו.

פסגת נשר

תודה למשפחת איסמן על האירוח הנפלא. תודה גם לאלדד על ההרצאה במאלפת. מצורפות תמונות.

אצלי זה התחיל כך ב 7:00

אביחי מארח מכול הלב

אצל יאיר ואצלי זה הסתיים לפני דקות היה אחלה

פסגת נשר

היה פשוט נהדר, הרבה תודה למשפחת איסמן

תודה לאביחי וזוגתו שכיבדונו בארוח מקסים

תודה לכל החברים על החברותה הנעימה כך שלא התחשק ללכת הבייתה. תודה מיוחדת לאלדד שביזכותו לפחות אני החכמתי היום בנושא מקצוע והקצעה. הבעיה שעכשיו צריך לחכות למיפגש הבא

. תודה לכולם על הברכות. העונג- כולו שלי..!

תודה גדולה לאלדד על ההרצאה המאלפת והמחכימה..-

ותודה לחב' זיגי את יאיר, "הסעים ותיקוני-דרך" על שתוף הפעולה ..ולכל מי שטרח והגיע מרחוק ומקרוב..שבת שלום.

אביחי - פסגה מוצלחת ממש! אלדד - זמן להכין הרצאות המשך. תודה!

אצל יאיר ואצלי זה הסתיים לפני דקות היה אחלה

לילה של יום מפרך

אז ככה: באזור 15:00 אביחי גירש אותנו מהבית שלו. (תודה, אביחי, היה נהדר!) בערך ב-16:00 היינו אצל מאמון בבית בטייבה (אבטיח, קפה, סיור קצר במצבעה) בערך 16:45: לזיגי יש ביצים - והוא צייד את יהודה לוי ואותי בביצי בלאדי של תרנגולות-המחמד שלו. בערך 17:15: אצל יהודה בבית, עם הגבינות המצויינות שהוא עושה (שמע לי יהודה, תעזוב את הנגרות ואת אהוד ברק. לך על הגבינות). רשמנו לפנינו: 1. להוציא מכרז למיפגש הבא 2. לקבוע תאריך לסיור מבצר שוני בהדרכת הארכיאולוג אלי שנהב. 3. להזכיר למקס להעלות את תמונות המיפגש לקבצים הנשמרים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר