יאיר, לצערי אני חייב לצאת בחזרה

לפני 13:00 בצהריים. אם אתה באיזור תל-אביב, אשמח להפגש בהזדמנות ולהרצות לך ואולי גם לאחרים שיפספו. אני לא מחזיק מעצמי מומחה. זה יותר חלוקה ושיתוף ידע. אביחי - אני מקווה להתחיל בהרצאה בסביבות 10:00, למשך כ- שעה. תודה.

או קי.

שלחתי לך מייל עם הטלפון שלי. אשמח להפגש. אני מאזור ת"א. יאיר

אני מביא סלט שבר אוהב

אתה גדול, אני מתחיל לצום מהיום- לפנות מקום...

שום ציוץ מהכיוון שלך

חשבתי שברחת מהארץ, לאחר העבודה הקשה בנגריה, לא ציוץ, לא קריצה, אפילו דשרוש קטן לא שמענו לאחרונה ממך, אז מותר היה לי לחשוב שברחת. בכל אופן ברוכה הבאה.

אכן, העבודה בנגריה

מעלה שאלות לגבי ההמשך ולא משאירה הרבה זמן פנוי חג שמיייח וטעים מיכל

השקט הזה לא מוצא חן בעיני

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

אני מביאה לחם

מפגש נשר. לו"ז יום שישי. 25.5.07 -

1) שעה 09:00-10:00 התכנסות.שיחות חולין. וקפה של בקר.. 2) שעה 10:00-11:00 הרצאתו של אלדד .מ בנושא: מקצועות יד. השחזת להבים. טכניקות עבודה. ומדוע עדיף מקצוע ידני (אם בכלל..) 3) 11:00-11:30 מזנון יחודי תוצרת ביתכם..בתאבון.. 4) 11:30-הדגמות חריטה ושיטות עבודה מפי-ע. מוהר. משה אשל. וכל מי שבעניין ומעוניין.. 4) בין לבין , כל מה שתרצו.. 5) הלו"ז נתון לשינויים. אתם מוזמנים להגיב, להציע.להאריך ולקצר. כרצונכם..

אם מישהו מגיע מירושלים, אני אוכל להגיע איתו... אולי....

אחרת, אני לא אגיע...

עידו, אם תרצה ,יש רכבת ביום שישי מירושלים-

ממלחה בשעה ,06:00 שמגיעה לחיפה ב-08:30. ורכבת שנייה מ-07:00 ממלחה לחיפה. המגיעה ב-09:30. אם תרצ ,תוכל..בחזרה ננסה למצוא לך טרמפ לפחות לתל אביב..

דבר עם הסוכן שלי, זיגי הובלות

שיתאמץ קצת בשביל העמלה שאני משלם לו.

נסגרה ההרשמה

השאטל היוצא מרעננה דרך כוכב יאיר וטייבה, לכיוון נשר, מלא. אין מקומות פנויים. . לצערנו לא נוכל לקבל נוסעים נוספים. אנו לא נכעס באם תפנו למתחרים שלנו. יאיר הסעות. בנהולו של זיגי

זיגי, את חשבונית העמלה תוציא לי בבקשה על אפריל

השקט הזה לא מוצא חן בעיני

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

מי שרוצה טרמפ כיוון אחד מאזור הרצליה, שידבר איתי

אני יוצא ב 9:00 מהרצליה. וגם עובר ל 10 דקות אצל יחיאל שז"ר במפרץ חיפה. אפשרי גם טרמפ בחזור. רק שאני לא יכול להתחייב שאשאר עד הסוף. יאיר 052-5112822

שידבר איתי היום עד חצות... אח"כ אני ישן.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר