אני נרשם להסעה ב

סימן שאלה,יאיר אני מאוד עסוק עם האיש ההוא,אדבר אתך ביום חמישי,אם אצליח להתפנות כדי להגיע למפגש.

??

יהודה ! חסר לך שאתה לא מגיע....

השקט הזה לא מוצא חן בעיני

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

אני מגיע עם עוגת גבינה

??

יהודה ! חסר לך שאתה לא מגיע....

ברוך השב מה הבאת לנו

תגיד באמת אכפת לך או שאתה דואג שאשאיר לך את הקונטינר עם מטחנות הקפה חה חהחהחחח

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

. רבותי, עליתי במיוחד מהמחסן כדי לעשות..-

א-סדר. נא רישמו מה כל אחד מביא. כדי שלא יהיה מצב שכולנו נשתה בירות בלבד... ב- תתחילו להתארגן על סידורי הנסיעה. תאמו עם חברים מאיזורכם.(זיכרו, 4- ברכב, מקנה לכם את הזכות לנסוע בנתיב ציבורי..) ג- לשאלות מס' חברים. קבלת הפנים החל משעה 09:00. ועד אחרון האורחים. למעוניינים, ארוחת הערב תוגש ב-20:00. ד-אורחים בפורום, חברים שהצטרפו זה עתה..מציצי הפורום למינהם. פעילים ופעילות, אין הזמנות אישיות, כולכם מוזמנים..!

אני מודאג !!!!!!

מהרשימה שלפני יהיה כך: סלט שבר אוהב, פשטידת תירס, פשטידת גבינה, עוגות של מיקי. והשאלה היא : מישהו חושב שמהדברים האלה ניתן לחיות אז הוא טועה, אפילו התרנגולות אצלי בחצר לא ישבעו מהדברים האלה. אולי כוונת המשורר שהאנשים יתחילו בדיאטה, אולי? בטוח אני שבשבועות זה לא הזמן להתחיל בזאת. אז שנסו מתניים, גייסו את המטבח ובואו עם ידיים מלאות. חג שמח.

יש לך מקום בשבילי באוטו?

אבטיחים? או בשר?

ואני עדיין מחכה ש....

פיני יענה למייל שלי לגבי טרמפ. פיני??? וחוצמזה- זיגי, מה קרה להזמנה האישית? מיכ מיכ

טוב, לאור ריבוי הפשטידות והדאגה לזיגי, אני אביא חומוס של "חומוס גבעתיים" ופיתות.

ואם יש מישהו שיוצא מאזור ת"א אשמח להצטרף אליו.

דניאל, אני יוצא מגבעתיים בסביבות 8 בבוקר.

צור קשר לתיאום 054-814-3681 יש מקומות נוספים לכל המעוניין. אני צריך לצאת בחזרה לפני 13:00. מקווה שמתאים לכם.

יש מצב להתחיל את ההרצאה של אלדד בצהריים? אחרי 13:00?

אני מאד רוצה לשמוע אותה.ואני יכול לצאת מאזור תל אביב רק ב 12:00. תודה ויום טוב. יאיר

יאיר, לצערי אני חייב לצאת בחזרה

לפני 13:00 בצהריים. אם אתה באיזור תל-אביב, אשמח להפגש בהזדמנות ולהרצות לך ואולי גם לאחרים שיפספו. אני לא מחזיק מעצמי מומחה. זה יותר חלוקה ושיתוף ידע. אביחי - אני מקווה להתחיל בהרצאה בסביבות 10:00, למשך כ- שעה. תודה.

ואני עדיין מחכה ש....

פיני יענה למייל שלי לגבי טרמפ. פיני??? וחוצמזה- זיגי, מה קרה להזמנה האישית? מיכ מיכ

כמובן

מציע ב 7:30 בתחנה של צמרות. אם יש שינוי 052-5617417 להת' פיני

מפגש נשר. לו"ז יום שישי. 25.5.07 -

1) שעה 09:00-10:00 התכנסות.שיחות חולין. וקפה של בקר.. 2) שעה 10:00-11:00 הרצאתו של אלדד .מ בנושא: מקצועות יד. השחזת להבים. טכניקות עבודה. ומדוע עדיף מקצוע ידני (אם בכלל..) 3) 11:00-11:30 מזנון יחודי תוצרת ביתכם..בתאבון.. 4) 11:30-הדגמות חריטה ושיטות עבודה מפי-ע. מוהר. משה אשל. וכל מי שבעניין ומעוניין.. 4) בין לבין , כל מה שתרצו.. 5) הלו"ז נתון לשינויים. אתם מוזמנים להגיב, להציע.להאריך ולקצר. כרצונכם..

ואני עדיין מחכה ש....

שום ציוץ מהכיוון שלך

חשבתי שברחת מהארץ, לאחר העבודה הקשה בנגריה, לא ציוץ, לא קריצה, אפילו דשרוש קטן לא שמענו לאחרונה ממך, אז מותר היה לי לחשוב שברחת. בכל אופן ברוכה הבאה.

יש לך מקום בשבילי באוטו?

אבטיחים? או בשר?

1. אבטיחים. 2. שומר לך מקום לנסיעה נדבר

מפגש נשר. לו"ז יום שישי. 25.5.07 -

1) שעה 09:00-10:00 התכנסות.שיחות חולין. וקפה של בקר.. 2) שעה 10:00-11:00 הרצאתו של אלדד .מ בנושא: מקצועות יד. השחזת להבים. טכניקות עבודה. ומדוע עדיף מקצוע ידני (אם בכלל..) 3) 11:00-11:30 מזנון יחודי תוצרת ביתכם..בתאבון.. 4) 11:30-הדגמות חריטה ושיטות עבודה מפי-ע. מוהר. משה אשל. וכל מי שבעניין ומעוניין.. 4) בין לבין , כל מה שתרצו.. 5) הלו"ז נתון לשינויים. אתם מוזמנים להגיב, להציע.להאריך ולקצר. כרצונכם..

מי מביא את המסז'יסטית ??????

1. אבטיחים. 2. שומר לך מקום לנסיעה נדבר

תודה

יאיר, לצערי אני חייב לצאת בחזרה

לפני 13:00 בצהריים. אם אתה באיזור תל-אביב, אשמח להפגש בהזדמנות ולהרצות לך ואולי גם לאחרים שיפספו. אני לא מחזיק מעצמי מומחה. זה יותר חלוקה ושיתוף ידע. אביחי - אני מקווה להתחיל בהרצאה בסביבות 10:00, למשך כ- שעה. תודה.

או קי.

שלחתי לך מייל עם הטלפון שלי. אשמח להפגש. אני מאזור ת"א. יאיר
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר