השקט הזה לא מוצא חן בעיני

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

אני נרשם להסעה ב

סימן שאלה,יאיר אני מאוד עסוק עם האיש ההוא,אדבר אתך ביום חמישי,אם אצליח להתפנות כדי להגיע למפגש.

עיקר שכחתי: אני מביא פשטידת תירס טעימה

מביא פשטידת גבינות

מגיע מהרצליה מרכז ויש לי 3 מקומות פנויים באוטו ומעוניין לצאת מוקדם ככל שניתן. טלפון 052-5617414

עוד 4 ימים למיפגש בנשר - ועדיין אין פה שרשור מסודר: * מי בא * מה מביא כל אחד * מי מלמד מה * מי מחפש טרמפ אביחי, אם אתה לא רוצה וינוגרד חדש, תנהל את השרשור הזה

אני מביא סלט שבר אוהב

אני נרשם להסעה ב

סימן שאלה,יאיר אני מאוד עסוק עם האיש ההוא,אדבר אתך ביום חמישי,אם אצליח להתפנות כדי להגיע למפגש.

דבר עם הסוכן שלי, זיגי הובלות

שיתאמץ קצת בשביל העמלה שאני משלם לו.

התפנה לי חיסול שהיה מיועד ליום חמישי...

תלוי במחיר שתשלםהתעריף גבוה

דבר עם הסוכן שלי, זיגי הובלות

שיתאמץ קצת בשביל העמלה שאני משלם לו.

תחליף סוכן

הוא ביקר אצלי לפני שבוע ועדיין לא ידע איפה יפגש אתך.

זיגי הובלות ביקש תוספת עמלת מוציא לפועל

כדי שיסדר מסלול רעננה כפר סבא סלעית.וזאת לאחר שביזבז לי פעימת טלפון.וגם אליך אבזבז פעימה.

אני מודאג !!!!!!

מהרשימה שלפני יהיה כך: סלט שבר אוהב, פשטידת תירס, פשטידת גבינה, עוגות של מיקי. והשאלה היא : מישהו חושב שמהדברים האלה ניתן לחיות אז הוא טועה, אפילו התרנגולות אצלי בחצר לא ישבעו מהדברים האלה. אולי כוונת המשורר שהאנשים יתחילו בדיאטה, אולי? בטוח אני שבשבועות זה לא הזמן להתחיל בזאת. אז שנסו מתניים, גייסו את המטבח ובואו עם ידיים מלאות. חג שמח.

יש מצב להתחיל את ההרצאה של אלדד בצהריים? אחרי 13:00?

אני מאד רוצה לשמוע אותה.ואני יכול לצאת מאזור תל אביב רק ב 12:00. תודה ויום טוב. יאיר

נגרים, נא להגיב

טוב, לאור ריבוי הפשטידות והדאגה לזיגי, אני אביא חומוס של "חומוס גבעתיים" ופיתות.

ואם יש מישהו שיוצא מאזור ת"א אשמח להצטרף אליו.

אני מודאג !!!!!!

מהרשימה שלפני יהיה כך: סלט שבר אוהב, פשטידת תירס, פשטידת גבינה, עוגות של מיקי. והשאלה היא : מישהו חושב שמהדברים האלה ניתן לחיות אז הוא טועה, אפילו התרנגולות אצלי בחצר לא ישבעו מהדברים האלה. אולי כוונת המשורר שהאנשים יתחילו בדיאטה, אולי? בטוח אני שבשבועות זה לא הזמן להתחיל בזאת. אז שנסו מתניים, גייסו את המטבח ובואו עם ידיים מלאות. חג שמח.

`דברי תרגימא (יאיר ?)

טוב כפי שהבטחתי אביא דברי תרגימא מעשה ידי (כן כן מעשה ידי ולא של זוגתי שתחיה) בקלוואה משודרגת כיסני פילו מתוקים...לא לדחוף יש מספיק לכולם !
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר