דבק פוליאוריטן

דבק פוליאוריטן

אני מחפש דבק פוליאוריטן להדבקה של ריהוט גן שאמור לעמוד בחוץ.חיפשתי בכמה חנויות של מוצרי עץ ולא מצאתי. איפה ניתן למצוא, רצוי באזור רמת החייל או תל אביב.

איפה שמעת על זה?

זה נשמע מעניין , כי אף פעם לא שמעתי על דבק פוליטרין כי אם על לקה כזו ומעניין מאיפה שמעת על זה מה אומרים על זה שם?

תוכל להשיגו אצל שיק עיצובים בראשון לציון

יש להם גם אתר ברשת תחת שמם

איפה שמעת על זה?

זה נשמע מעניין , כי אף פעם לא שמעתי על דבק פוליטרין כי אם על לקה כזו ומעניין מאיפה שמעת על זה מה אומרים על זה שם?

דבק פלסטי/נגרים הוא על בסיס מים לאכן לא מתאים לשימוש חיצוני. דבק פוליאוריטן המכונה PU חזק מאד ועמיד במים.

דבק פוליאוריטן

אני מחפש דבק פוליאוריטן להדבקה של ריהוט גן שאמור לעמוד בחוץ.חיפשתי בכמה חנויות של מוצרי עץ ולא מצאתי. איפה ניתן למצוא, רצוי באזור רמת החייל או תל אביב.

דבק

דבק פוליאוריטן מסווג בין הדבקים החזקים ביותר לעץ.(סיווגD4).לדבק הרבה יתרונות אולם גם מגבלות. היתרון הבולט , הדבק מתרחב ומתנפח ובמידה ועץ לחוץ בקליבה, הדבק חודר בלחץ לנקבוביות העץ. במידה ומשתמשים בדבק לחיבורי עץ ("סין וגרז") ההדבקה לא ניתנת לפרוק .חסרונות: מחייב עבודה בקליבה,צבע צהוב

דבק פלסטי/נגרים הוא על בסיס מים לאכן לא מתאים לשימוש חיצוני. דבק פוליאוריטן המכונה PU חזק מאד ועמיד במים.

כמה תיקונים

דבק עמיד בחוץ צריך להיות דבק שהשרף שלו מתפלמר ולכן, לאחר ייבוש, לא מסיס במים. אין מניעה שהדבק יהיה על בסיס מים, כמו צבעי מים שחלקם לא מסיסים לאחר ייבוש מלא. דבקים נכינים ממבחר שרפים וביניהם פולי-ויניל אצטט (מסיס במים), פוליאורתן (PU זה ראשי תבות), אפוקסי, פורמאלדהיד, ציאנו-אקרילי ועוד. דבק שעל התוית שלו מצויינת עמידות חוץ, נהנה בד"כ לא רק מאי-מסיסיות במים, גם מגמישות מוגברת (בשל תנועת העץ) ועיתים קרובות גם תוספים נגד עובש. נסה דבקי גורילה, טייטבונד 3ואחרים.

תודה על המידע, איפה אני משיג באזור ת"א?

אמנם באיחור אבל המומלץ: שרסטיק D3 -ראו הסבר:

ראשית מומלץ רק דבק על בסיס מים, גם לשימוש חיצוני, והסיבה שהבסיסים הכימיים שהוזכרו הינם מאד מסוכנים לבריאותכם, לצערינו אין אכיפה בנושא (ראו מקרה רמדיה, או הארונות מסין שפולטים פורמלדהיד). לשמות שהומלצו אני מעוניין להוסיף דבק כחול לבן שרסטיק D3, וזאת לא רק משום שאני עובד במפעל, אלא שלא צריך להאמין לכל תויות "עמיד במים" וכבר הוכחנו במעבדה שיש הרבה רמאויות בשוק. לעומת זאת עמידה בתקן D3 של האיחוד האירופי, מבטיחה שהדבק הוסמך לתקן עמידות מוחלטת לשימוש חוץ, ובעצם מומלץ מאד גם לשימוש פנימי, מאחר ומחירו אינו גבוה משמעותית מדבק "טופ גלו" הצהוב שלנו.

היכן להשיג D3

דבק D3 של שרסטיק ניתן להשיג גם בחנויות ACE יש שם אריזות קטנות של 125 מ"ל וגם גדולות יותר. אם אתה בונה רהיט קטן יכול להיות שזה יספיק לך, אומנם החנות יקרה אך אני חושב שיצא לך בכל זאת יותר זול מאשר לקנות בחנות מקצועית כמות של 5 ליטרים

תודה על המידע, איפה אני משיג באזור ת"א?

"השחל" בת"א מוכרים דבק פוליאוריטני של חברת ביזון=מעולה!! מנסיון

ירון נאור, בניית כלי נגינה 0547655797

https://plus.google.com/photos/116712080015313073524/albums?banner=pwa

ירון, הודעה מלפני חצי שנה..!!

היכן להשיג D3

דבק D3 של שרסטיק ניתן להשיג גם בחנויות ACE יש שם אריזות קטנות של 125 מ"ל וגם גדולות יותר. אם אתה בונה רהיט קטן יכול להיות שזה יספיק לך, אומנם החנות יקרה אך אני חושב שיצא לך בכל זאת יותר זול מאשר לקנות בחנות מקצועית כמות של 5 ליטרים

מומלץ מאד לקנות בחנויות מקצועיות למוצרי פרזול ודבקי נגרים

מיכל 5 ק"ג נמכר שם במחירים נוחים מאד, כשמדובר בדבק מגע או פלסטי, כולל בדירוג D3. למי שסבור ש-5 ק"ג של D3 זה יותר מידי, אני מציע לעשות בו שימוש גם כתחליף לדבק צהוב או לבן, מאחר ובעצם הוא מעניק את אותם ביצועים אבל עם ערף מוסף של עמידות מלאה במים ולחות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר