מישהו יודע מהיכן משיגים?

האם בארץ ניתן להשיג כאלה בסיסים?
blockspecs1.gif

לשם מה הם משמשים?

הם בסיסים לרצפת דק...בארה"ב משתמשים בהם.

מניחים אותם על האדמה או בתוך(תלוי בגובה) ומהם יוצא עמוד עץ שעליו יושבת הקונסטרוקציה של הדק.

מישהו יודע מהיכן משיגים?

לשם מה הם משמשים?

הם בסיסים לרצפת דק...בארה"ב משתמשים בהם.

מניחים אותם על האדמה או בתוך(תלוי בגובה) ומהם יוצא עמוד עץ שעליו יושבת הקונסטרוקציה של הדק.

מישהו?

למה שלא תכין לבד??

תעשה תבנית מעץ או מסנדוויץ ותנוק לתוך זה את הבטון עם קונסרוקציה של ברזל , אתה צריך אחד כזה וסבלנות

אני צריך המון אם נגיד צריך לשים כל

מטר וחצי בסיס לכל כיוון....ייקח לי הרבה זמן.....בארה"ב זה עולה 5 דולר בערך ליחידה.אבל חוסך המון זמן.

מישהו יודע מהיכן משיגים?

בדיוק שמעתי

ממשהו שרוצה לבנות דק בחצר וגם דיבר על בסיסים מסוג זה. אני אשאל אותו מחר בבוקר. מציע שתרים טלפון להזכיר לי בשעות הבוקר המאוחר 11:00 0526040068

תודה...אני אתקשר.

מטר וחצי בסיס לכל כיוון....ייקח לי הרבה זמן.....בארה"ב זה עולה 5 דולר בערך ליחידה.אבל חוסך המון זמן.

תפתח דפי זהב

תתקשר לבונה דקים ותשאל אותם מאיפה הם מסיגים ואם יש כזה בארץ אם אין כזה בארץ בוא נפתח שותפות ליבוא כאלה לארץ

הכנה עצמית

אינני בטוח שתשיג כאלה,בוני הדקים עובדים בשיטות שונות חלקם משתמשים בשרוול קרטון,אם ישלך אפשרות להכין לבד למרות הכמות ,תשתמש בדליים שחורים כתבנית עלותם שקלים בודדים,והם מתאימים בזויות ,הפתח רחב והתחתית צרה.

יהודה, באיזה ברגים אתה משתמש? מקוה שפליז.

במקרה זה מסמר 8

לחיבור לוחות הדריכה ,ובשלד ברגי פליז ודבק

העץ הרצליה

אמרו לי שיכול להיות ששם יש להם תבדוק 099507151, 099560858, 099561304

הכנה עצמית

אינני בטוח שתשיג כאלה,בוני הדקים עובדים בשיטות שונות חלקם משתמשים בשרוול קרטון,אם ישלך אפשרות להכין לבד למרות הכמות ,תשתמש בדליים שחורים כתבנית עלותם שקלים בודדים,והם מתאימים בזויות ,הפתח רחב והתחתית צרה.

זה אתה בתמונה?

עמה מה אתה מלטש? האם יש לה מהוריות? וכמה עלתה לך? ומאיפה קנית?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר