חיפוש בפורום!

חיפוש בפורום!

מברוק מאוד מועיל

במסגרת מאמצי הבלתי נלאים (כן בטח) לשפר את התנאים בפורום, הוספתי אתר המבצע חיפוש אך ורק בפורום. קישור אליו נמצא ב"מאמרים" וגם בהודעות מנהל הפורום (מייד לפני ההודעה הראשונה). אנא נסו וספרו כיצד זה עובד... אם בכלל. מקס

שהחיינו ושיהיה חג שמח

חיפוש

טוב ששלחנו את מקס לחו"ל , אמנם זה עלה לנו הרבה, אבל מה?? חזר עם תוצאות!!!! ועוד איזה?????

עם כל הכבוד לתרומה שלך, זה אמור להיות דבר בסיסי בפורום ועצם זה שאין חיפוש בפורום מראה כמה שמערכת וואלה לא זורקת על הפורומים שלה וכמה שאנחנו פרייארים, נותנים להם פרנסה ע"י שימוש במערכת שהם לא טורחים לתחזק. תסלח לי, זה לא שאני לא מעריך את מה שאתה עושה, פשוט חושב שזה כמו לתת כוסות רוח למת וחבל שאחרי כ"כ הרבה דיונים על לעזוב את המערכת הצולעת הזאת בסוף זה נשאר רק דיבורים. זאת דעתי לפחות ולצורך העניין ושלא תגידו שאני רק מדבר, אני מוכן לקחת על עצמי את המשימה של הרמת מערכת פורום באתר עצמאי בלי קשר לאף גורם מסחרי כגון וואלה/נענע/תפוז/סקס סטייל, כמובן שאת מלאכת הניהול אני אשמח אם מקס ימשיך לקחת על עצמו.

חזרה

כבר הפסקתי לספור כמה פעמים הנושא עלה וחבל שצריך לחזור על הטיעונים בעד ונגד. הקמת אתר אחר אפשרית וכמה מאיתנו מסוגלים לבצע זאת אבל בזמנו החלטתי שכדאי להתמקם במקום ציבורי ולא פרטי וזאת כדי לשמש מוקד למצטרפים מזדמנים ולא רק לקבועים, אשר היום אתה נמנה עליהם אבל בעבר לא היית וספק אם היית מוצא את הפורום אם היה ממוקם באתר "פרטי". זה מה שוואלה מציעים בנתיים, לצערנו. הבעיתיות ברורה ואין פה מקרה של "סתם דיבורים" אלא החלטה להשאר.

אני אני לא חושב שאתה צודק

אתה יודע מה הדבר הראשון שמופיע בגוגל כשמחפשים נגרות? אני אתן לך רמז, אתה המנהל של הקישור הזה... את המקום הראשון בגוגל אין בעיה לתפוס לוואלה עם קצת רצון, ואתה יודע מה, גם מקום שני בגוגל יביא מספיק גולשים מזדמנים. לדעתי רוב תנועת הגולשים האקראים לפה היא דרך גוגל ואין קשר לזה שאנחנו יושבים על שרתים של וואלה. בסופו של דבר זאת שאלה של תועלת/הפסד כן אנחנו עלולים לאבד חלק מהגולשים האקראים (ואני די בטוח שזה לא יקרה עם קצת מאמץ), אבל הרווח הוא מערכת שלא עושה בעיות עם קישורים, שלא מקפיצה שירשורים ישנים, שניתן לשלב בה קבצי סקצ'אפ ועוד הרבה יתרונות שבאמת חבל שנוותר עליהם. אני חושב שהגענו לנקודה שהמערכת של וואלה פשוט קטנה עלינו, יש מעל ל200 עמודים עם מידע פה שמאוד קשה להגיע אליו, תחשוב שבאתר פרטי הכל היה יכול להיות מסודר במאמרים לפי נושאים. ד"א אני זוכר שהייתה התנגדות מאוד קשה לתפוז (לא שהם טלית שכולה תכלת), מותר לשאול למה?

עם כל הכבוד לתרומה שלך, זה אמור להיות דבר בסיסי בפורום ועצם זה שאין חיפוש בפורום מראה כמה שמערכת וואלה לא זורקת על הפורומים שלה וכמה שאנחנו פרייארים, נותנים להם פרנסה ע"י שימוש במערכת שהם לא טורחים לתחזק. תסלח לי, זה לא שאני לא מעריך את מה שאתה עושה, פשוט חושב שזה כמו לתת כוסות רוח למת וחבל שאחרי כ"כ הרבה דיונים על לעזוב את המערכת הצולעת הזאת בסוף זה נשאר רק דיבורים. זאת דעתי לפחות ולצורך העניין ושלא תגידו שאני רק מדבר, אני מוכן לקחת על עצמי את המשימה של הרמת מערכת פורום באתר עצמאי בלי קשר לאף גורם מסחרי כגון וואלה/נענע/תפוז/סקס סטייל, כמובן שאת מלאכת הניהול אני אשמח אם מקס ימשיך לקחת על עצמו.

לעשות ולא לדבר - קל להתלונן

למדתי שלמתוח בקורת זה הדבר הכי פשוט, היה כבר מי שניסה לפתוח ערוץ מקביל לפורום שלנו , עם הבטחות ששם יהיה יותר טוב, בינתיים אנו לא רואים שזה ממריא אל על. לנו יש פורום נהדר עם המון כניסות, תגובות, שאלות ועצות, העסק חי ונושם וכמדומני אחד הפורומים המצליחים. נכון שישנן בעיות שעולות מידי פעם, בנושא של שרשורים, אולם נעים להסתובב כאן. אז אם יש לך הצעה טובה ידידי החל לפעול תקים פורום חלופי , תראה לנו שהוא יותר טוב, ואנו נשמח יחד עם כולם. חג שמח

אתה יודע מה הדבר הראשון שמופיע בגוגל כשמחפשים נגרות? אני אתן לך רמז, אתה המנהל של הקישור הזה... את המקום הראשון בגוגל אין בעיה לתפוס לוואלה עם קצת רצון, ואתה יודע מה, גם מקום שני בגוגל יביא מספיק גולשים מזדמנים. לדעתי רוב תנועת הגולשים האקראים לפה היא דרך גוגל ואין קשר לזה שאנחנו יושבים על שרתים של וואלה. בסופו של דבר זאת שאלה של תועלת/הפסד כן אנחנו עלולים לאבד חלק מהגולשים האקראים (ואני די בטוח שזה לא יקרה עם קצת מאמץ), אבל הרווח הוא מערכת שלא עושה בעיות עם קישורים, שלא מקפיצה שירשורים ישנים, שניתן לשלב בה קבצי סקצ'אפ ועוד הרבה יתרונות שבאמת חבל שנוותר עליהם. אני חושב שהגענו לנקודה שהמערכת של וואלה פשוט קטנה עלינו, יש מעל ל200 עמודים עם מידע פה שמאוד קשה להגיע אליו, תחשוב שבאתר פרטי הכל היה יכול להיות מסודר במאמרים לפי נושאים. ד"א אני זוכר שהייתה התנגדות מאוד קשה לתפוז (לא שהם טלית שכולה תכלת), מותר לשאול למה?

ההתנגדות לתפוז נבעה לדעתי מסיבה אחת ועיקרית..-

והיא, שב"תפוז" נותנים את אותה ה"תמורה".. ויש שם את אותן הבעיות..הגבלה על גודל קובץ (500K). הודעות שנקראו,וחוזרות שוב כאילו שלא נקראו.גם שם עדיין לא ניתן לאתר עפ"י מילים בפורום, ועוד..כך שהמעבר לשם לא היה מועיל.כמו שמקס ציין, הרבה גולשים שמכירים את האתר הנוכחי היו מפספסים אותנו למשך תקופה מסויימת..בכל מקרה, אם הגולשים כאן היו שמים לב, לפני שהם עונים על הודעות בנות שנה..ומתייחסים להנחיות שבראש הדף הראשון..המצב היה משתפר..מלבד זאת, אתר פרטי צריך לתחזק, לממן,ולהשקיע זמן..

אתה צודק בערך בדבר אחד

גם בתפוז יש מגבלת קובץ של 500K. בתפוז יש חיפוש, בתפוז אין דבר כזה ששרשור בן יותר מ3 ימים עולה למעלה (אלא במקרה של תקלה חריגה וגם זה מתוקן בד"כ מיידית) ותכלס משקיעים שם בלשפר את המערכת באופן קבוע. אז בוא לא נשווה סוסיתא עתיקה לסובארו חדשה, לא טוען שתפוז מושלמים אבל לטעון ששם יש את אותן בעיות זאת קצת הגזמה. ד"א אני לא מתכוון לקומונה בתפוז אלא לפורום בתפוז. אם נניח את התפוזים בצד לרגע, אתר פרטי אפשר לארח בחינם בעשרות שרתים, נכון אתר פרטי צריך לתחזק וכמו שאמרתי אני מוכן לקחת על עצמי את התחזוקה ברמת השרת (ומקס כתב שיש עוד שמוכנים). באתר פרטי יש לך חופש לעשות מה שתרצה כולל לשלב קבצי סקאץ'אפ בפורום, לחסום שרשורים מלעלות למעלה ועוד הרבה אופציות מעניינות. לכל בעיה יש פתרון אם יש מספיק רצון, ואני מצטער אתה לא יכול לצפות ממשתמשים חדשים שלא יקפיצו שרשורים ישנים, את טבע הישראלי לא תשנה וזה דבר שימשך כל עוד ניתן לעשות זאת.

למדתי שלמתוח בקורת זה הדבר הכי פשוט, היה כבר מי שניסה לפתוח ערוץ מקביל לפורום שלנו , עם הבטחות ששם יהיה יותר טוב, בינתיים אנו לא רואים שזה ממריא אל על. לנו יש פורום נהדר עם המון כניסות, תגובות, שאלות ועצות, העסק חי ונושם וכמדומני אחד הפורומים המצליחים. נכון שישנן בעיות שעולות מידי פעם, בנושא של שרשורים, אולם נעים להסתובב כאן. אז אם יש לך הצעה טובה ידידי החל לפעול תקים פורום חלופי , תראה לנו שהוא יותר טוב, ואנו נשמח יחד עם כולם. חג שמח

מסכים אתך מאוד

דיון מעניין..

אני דווקא מוצא בפורום הזה רק דברים חיוביים נכון שיש בעיות כאלה ואחרות אבל הם שוליות לחלוטין זה פורום אנושי חם וידידותי להבנתי המידע ואופן ההצגה או השמירה שלו אינו רלוונטי כי המידע בפורום הוא פחות חשוב.כשרוצים מידע מסודר ומאורגן תמיד אפשר למצוא כזה במקומות אחרים,תמיד תמצא פה מישהו שיפנה אותך במדוייק איפה לחפש מידע ויתן לך מספר טלפון אם לא הבנת. פורום טוב נבחן ביכולת שלו לאפשר לאנשים להתבטא ללא עכבות כאלה ואחרות. אני מעריך שכל מי שרוצה לדעת על הפורום הזה יודע עליו אני מציע כמשהוא משלים להיות חבר ב fine woodworking יש שם מאגר עצום ומאורגן למופת של מידע בנושאי נגרות החברות היא יחסית מאד זולה.

כל כך הרבה שטויות ב 6 שורות בלבד.......גאון

יוסי, ילד שלי נחמד

יוסי, די לספור את כמות שמות התואר שנילווים לתרומותיך לפורום, כדי להבין שיש לך בעייה. מי שמביע את דעתו הוא "גאון" או "עושה שגיאה פטאלית". אפילו כאן למטה, בהצעה לקיים סיור במפעל פורניר, אחרים הגיבו בחיוב - ורק אתה אמנם הגבת בחיוב, אך ציינת "סוף סוף הצעה מעניינת". תגיד, זה לא עובר לך עם הגיל?

תגיד כשאתה לוקח קרש

אתה ישר עושה או שאתה מתכנן לפני? לגבי תפוז זכור לי שהיו כמה חברים פה שלא רצו לעבור לתפוז מסיבות שהם סרבו לחלוק על גבי הפורום, טענות אישיות שלהם כלפי תפוז וזאת זכותם, לכן אני חושב שאתר פרטי שינוהל ע"י מישהו מהפורום הוא הפתרון המושלם. אין טעם בלבנות פורום לפני שהחלטנו שזה מה שאנחנו רוצים לעשות ביחד כקבוצה ולא מי שבא שלו שיעשה מה שהוא רוצה, ככה לא נשיג את המטרה. ד"א אם הנושא הזה חוזר ועולה לא הגיע הזמן לטפל בו אחת ולתמיד?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר