מה כיוון המשור?

מה כיוון המשור?

שאלה אולי קצת מוזרה....אבל בכ"ז. במיקום משור עגול בשולחן משור.מה צריך להיות כיוון סיבוב הלהב? ממני למעלה או כלפיי ומטה? האם המשור אמור לחתוך מלמעלה או מלמטה? מישהו הבין?

תמיד עם כיוון השעון

נו ברצינות....

אני רציני....אם אני מניח פלטה לחיתוך....מאיזה כיוון הלהב אמור להסתובב?מלמעלה לכיוון הפלטה או מלמטה כלפי הפלטה?

מה כיוון המשור?

שאלה אולי קצת מוזרה....אבל בכ"ז. במיקום משור עגול בשולחן משור.מה צריך להיות כיוון סיבוב הלהב? ממני למעלה או כלפיי ומטה? האם המשור אמור לחתוך מלמעלה או מלמטה? מישהו הבין?

כיוון סיבוב

מלמעלה למטה

המפגש של הלהב עם העץ הוא רק כאשר אתה..-

מקרב את העץ ללהב המשור והשניים באות אליך ונוגסות בעץ. שום פנים ואופן אל תנסר הפוך..!

נו ברצינות....

אני רציני....אם אני מניח פלטה לחיתוך....מאיזה כיוון הלהב אמור להסתובב?מלמעלה לכיוון הפלטה או מלמטה כלפי הפלטה?

אל תנסה אבל אם תנסר כאשר המשור מסתובב כלפי מעלה..

אתה תאבד שליטה על העץ גם במשור וגם ברוטר ובכלל צריך ליצור התנגדות לצורך של המשור או ביט כלשהוא למשוך את החומר עם כיוון הסיבוב ולכן המשור או הביט בזמן הסיבוב צריכים לדחוף החוצה את העץ ולא להעביר לו את האנרגיה הסיבובית ובכך לאבד שליטה על העץ או על הרוטר במקרה של כירסום עם כיוון הסיבוב.

מה כיוון המשור?

כיוון הסיבוב

לעולם יהיה כיוון הסיבוב אליך ז.א הלהבים יתקפו את העץ מלמעלה למטה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר