שאלה בנושא - מניעת התייבשות של לכה

אני משתמש ביאכט וארניש פח של 2.5 ליטר (הרבה יותר זול) הבעיה : אחרי כמה פתיחות וסגירות הוא מתחיל להתייבש ניסיתי מספר פתרונות : 1.לנקות את השאריות שנשארות בפתח מהמברשת לפני הסגירה. 2.לשים ניילון. 3. אפילו היה לי תרסיס שמבודד את הלכה מהאוויר. בסוף כלום לא עוזר יש למישהו רעיון? בקרוב יהיו תמונות של שולחן הרוטר החדש שלי כולל מעלית (LIFT)בשלבי סיום.

נסה לאחסן הפוך עם המכסה למטה.

חשיפה לחמצן

הבעיה היא חשיפה לחמצן וככל שרמת הצבע בפח יורדת, כמות האויר גדלה. הכי טוב להעביר לכלים קטנים אבל גם לא נורא להסיר את הקרום לפני שימוש. קרום זה מגן על יתרת הצבע בצורה די יעילה.

שאלה בנושא - מניעת התייבשות של לכה

אני משתמש ביאכט וארניש פח של 2.5 ליטר (הרבה יותר זול) הבעיה : אחרי כמה פתיחות וסגירות הוא מתחיל להתייבש ניסיתי מספר פתרונות : 1.לנקות את השאריות שנשארות בפתח מהמברשת לפני הסגירה. 2.לשים ניילון. 3. אפילו היה לי תרסיס שמבודד את הלכה מהאוויר. בסוף כלום לא עוזר יש למישהו רעיון? בקרוב יהיו תמונות של שולחן הרוטר החדש שלי כולל מעלית (LIFT)בשלבי סיום.

לישמור על לכה

לאחר סגירת הפח היטב להפוך אותו

חשיפה לחמצן

הבעיה היא חשיפה לחמצן וככל שרמת הצבע בפח יורדת, כמות האויר גדלה. הכי טוב להעביר לכלים קטנים אבל גם לא נורא להסיר את הקרום לפני שימוש. קרום זה מגן על יתרת הצבע בצורה די יעילה.

תמיד נופלות חתיכות קטנות לתוך הלכה

ואכן המקפידים מסננים לפני שימוש.

נכון, והנה מה שאני עושה...

חותך בקבוק משקה של ליטר וחצי. מותח עליו גרביון אשה. ומסנן איתו. לאחר השימוש מחזיר לקופסה המקורית את מה שנשאר.המהדרים מסננים דרך 2 שכבות גרביונים..

יש משהוא במקום גרביונים?...

פה בבית הנשים (4 במספר) לא משתמשות בזה.

כל דבר שניתן לסנן דרכו..

בעבר ניסיתי לסנן לכה דרך נייר פילטר של מכונות קפה (פעם היו מכונות קפה כאלה ששופכים מים חמים לתוך קונוס במכונה שבתוכו מניחים נייר פילטר..)אך הסינון בו היה מאד איטי. ואז בהמלצת מישהו עברתי לסנן בגרביוני נשים. הסינון מושלם ומתאים כמעט לכל סוגי הצבעים. בקש מחברותיהן של 4 הנשים לשמור לך את הגרביים הפגומות שלהן...הכן לך מלאי.. הגרביים לא ניתנות לשמוש חוזר..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר