שולחן מסור+ראוטר - דו"ח התקדמות 2

התקדמתי עוד קצת. שולחן המסור מוכן, למעשה, ועכשיו צריך לגשת לראוטר. בתמונות: בצילום הראשון רואים את ה"גדר" שתפוסה למקומה המשתנה על הסרגל באמצעות שני "ברזים" מאולתרים, שמוברגים קלות לתוך קונקטורים ש"רצים" בתעלות הסרגלים. למסור מהדגם הזה יש splitter שתפקידו להפריד בין שני חלקי העץ אחרי להב הניסור. הוא עולה עם העלאת הלהב ויחד איתו עולה גם המגן הפלאסטי שמחובר למחזיק מתכתי. מכיוון שסידור כזה לא מאפשר לנסר חריצים בעץ, קיצרתי את המחזיק המתכתי לגובה הלהב. ולכן, המגן הפלאסטי מולבש עכשיו על מוט תבריג אופקי, וממשיך למלא את תפקידו הבטיחותי. במקרה של צורך לנסר לוח רחב יותר מזה שמוגבל על ידי בסיס העץ של מוט התבריג (מימין) אני מסיר בקלות את הבסיס, שמחובר בשני ברגים ואומים. הלוח הלבן הנראה בהמשך המסור הוא זה שלתוכו תוכנס אי"ה פלטת הראוטר. בצילום השני: מפסק בטיחות למסור, שמשמש גם בעבודה שוטפת. במקום להתכופף ולחפש את הכפתור האדום המקורי, אני פשוט נוגע בקלות במוט המחובר לכפתור האדום, ומפסיק את המסור. המוט חוזר למקומו באמצעות קפיץ קטן.

ליאיר

ליאיר אין מילים רק להיתבונן שוב ושוב ,אני יכול רק להסתכל עד לרפוי אצבעותי ואז......

מוֹכר?

ממתין להשקה. אבל ...

תראה בבקשה את הקישור הבא המציג אומנם רק משור שולחן, אבל אביזרי הבטיחות שבו הם פריצת דרך אם לא מהפיכה. ממולץ לראות את הסרטונים שלהם. הלואי שנוכל ליישם זאת גם אצלנו. השולחן שלך נראה מבטיח. עלה והצלח. פיני

אימי ז"ל נהגה לאמר ש....

המחייכים אליך בעית שאתה משתטה לא בטובתך רוצים הם.(זה כמובן על בסיס המשל) ולמה אני מעלה זאת? כי למרות כל הפירגונים והערכות להן אתה זוכה פה אני עומד להראות הרע,האנטיפת שאינו מוכן לפרגן על השולחן ואני מוכן לקבל את כל הנ"ל ובלבד שאומר לך את דעתי הכנה זו הפעם. הרעיון הבסיסי יפה וקנה את דעתי ואף חשבתי על אפשרות העתקה אלא שלפתע סובבת את השולחן ב 90 מעלות ולדעתי הפחתת 90 אחוז מיעילותו המצופה. אמרתי זאת והעלת טיעון של לוחות צרים וארוכים שהם רוב רובו של חומר הגלם. אז הרשה לי לשאול כיצד אתה מנסר קרש באורך 2 מטר על השולחן? הן ידוע שהחלק החשוב הוא הגישה למסור,צמוד לסרגל ולשולחן ומן הדין היה שלפני הלהב יהיה משטח ארוך להנחת הלוח ודחיפתו. אצלך המישטח ארוך לאחר החיתוך שם הייתי מסתפק בחמור. צר לי יאיר אך אינני שלם עם מה שעשית.

הקיסר הרומי והארמני עם הפרימוס

יוסף יקירי, א. אל תרגיש לא בנוח להיות "האיש הרע" לנוכח המפרגנים. גם ליד הקיסר הרומי (סליחה על ההשוואה הלא-צנועה) פסע תמיד אדם שתפקידו היה להזכיר לקיסר שהוא בן-אנוש, כדי "להכניס אותו לפרופורציות" וכדי שלא יגבה לבבו. ב. עוד הרבה לפניך שאלו, מה עדיף: קצר ועבה או דק וארוך? (שאלו את זה על שולחן הניסור, כמובן). אני בסך הכל מנסה לעשות משהו לאור מחשבותי ונסיוני - וייתכן מאוד שאני טועה. לכל היותר, יתברר עם הזמן שבין שני החמורים שנחוצים כדי לתמוך בקרש משני קצותיו, עומד חמור שלישי שהלך עם הראש בקיר ולא שעה לעצות. מילא. יש בעולם צרות גדולות מזו. ג. פעם, ארמני אחד הניח פרימוס (למי שלא זוכר: זה תנור קטן עם להבה גלוייה ומיכל דלק קטן, ששימש פעם לבישול) תחת המיטה שלו, כדי להתחמם. אמרו לו: השתגעת? אמר להם: חבר'ה, תעזבו אותי. המיטה שלי והפרימוס שלי. ד. בחיאתכ, יוסי, קח רכבת מעתלית ובוא לראות את זה בפעולה. הקפה עלי.

קפה

יאיר תמזוג גם לך.... עוגות עלי... מתי ולאן ?

ועידת רעננה השנייה

ששי הבא, 28 באוקטובר, שעה 10:00 . רעננה, רחוב המחתרות 32. טלפון 0522-512956 . מי אמר קפה ולא קיבל?

28 באוקטובר יום שבת!!!!!!

באם יום שישי אז זה ה-27 לאוקטובר, כך רשום לי על הלוח, ואם אכן כן הריבה עלי!!

צודק - הכוונה ל-27.10, יום ו'

אם תדחה את זה בשבוע גם אני אצטרף שכן

מ 25 ועד ה28 לחודש אני באילת.

משתתף

אני משתתף בין עם זה ב-27 או שבוע לאחר מכן.

משתתף

אם תדחה את זה בשבוע גם אני אצטרף שכן

מ 25 ועד ה28 לחודש אני באילת.

יוסי, איך אני יכול לסרב לך?

לי אין כל בעייה גם עם יום ו' שאחריו, 3 בנובמבר. טוב לכל מי שהתעניין? מי שרוצה להבטיח את מקומו בתשלום דמי קדימה - שפשוט יכתוב לי yairfe@013.net

צודק - הכוונה ל-27.10, יום ו'

משתתף בכייף

ירון נאור, בניית כלי נגינה 0547655797

https://plus.google.com/photos/116712080015313073524/albums?banner=pwa

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר