ביט של רוטר

ביט של רוטר

ברצוני לקנות ביטים נוספים לרוטר שלי skil 1835 הבעיה שכתוב על הקופסא " 1/4 אבל יש לי ביט שנכנס בצורה טובה שכתוב עליו " 3/8 אבל קוטרו הוא כ 6 מ"מ ראו תמונה מצורפת השאלה שלי מה מסמן ה " 3/8 האם זה הקוטר של החלק שנכנס בקולט או משהו אחר

שכחתי לצרף את התמונה

ביטים

לביטים בצפון אמריקה יש שלושה גדלים והכוונה היא לציר shank הנכנס לתפסנית (פוטר) 3/8 1/4 ו: 1/2 אינטש. לפעמים מציינים גם את הקוטר של החיתוך שמבצע הביט -במקרה שלך חיתוך מעוגל.

שכחתי לצרף את התמונה

המשך

ולפי הצילום שצרפת הרי ש-3/8 מתייחס כנראה לרדיוס החיתוך.

ביט של רוטר

ברצוני לקנות ביטים נוספים לרוטר שלי skil 1835 הבעיה שכתוב על הקופסא " 1/4 אבל יש לי ביט שנכנס בצורה טובה שכתוב עליו " 3/8 אבל קוטרו הוא כ 6 מ"מ ראו תמונה מצורפת השאלה שלי מה מסמן ה " 3/8 האם זה הקוטר של החלק שנכנס בקולט או משהו אחר

ביט 3/8

אם הרוטר שלך הוא 1/2" יש מעביר מ 1/2 ל 3/8 אפשר להזמין בחול

המשך ביט לרוטר

ישנם 3 סוגי גדלים של הSNAKE (מה שנכנס לרוטר) חצי, רבע, ושלוש שמיניות, רוטרים גדולים באים עם גודל חצי ומתאם (מקטין) לרבע. ניתן לרכוש גם מתאם מחצי ל שלוש שמיניות רוטרים קטנים באים רק עם גודל רבע אני לא ממליץ לשים ביט שלוש שמניות בחריץ לא מתאים זה מסוכן זה חייב להיות בדיוק המידה לאחר הסגירה של הבורג המחזק.

המשך

ולפי הצילום שצרפת הרי ש-3/8 מתייחס כנראה לרדיוס החיתוך.

קוטר

לאלי היי 3/8 מתייחס לקוטר הקנה המוכנס לתוך הרוטר . מיקי.

קוטר

מיקי שלום אם תשים לב בתחילה התייחסתי לכך .אולם אחכ כשראיתי את הצילום שמתי לב שהקוטר הוא לא 3/8 לכן הצאתי שמדובר לגבי רדיוס החיתוך.אבדוק שוב את התמונה.להת

מיקי

"3/8 corn rd" זה השם של הביט - "3/8 Corner Round" - ביט שמיועד לעגל פינה לרדיוס של 3/8 אינטש. אם תתבונן שנית בתמונה תראה שהרדיוס של העיגול בביט הוא בערך 9ממ שזה 3/8 אינטש. קוטר הקנה גם מאד ברור בתמונה. מדובר על קנה של 1/4 אינטש...

קוטר

מיקי שלום אם תשים לב בתחילה התייחסתי לכך .אולם אחכ כשראיתי את הצילום שמתי לב שהקוטר הוא לא 3/8 לכן הצאתי שמדובר לגבי רדיוס החיתוך.אבדוק שוב את התמונה.להת

קוטר

צודק צודק צודק. מיקי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר