כלי עבודה

כלי עבודה

שלום אני תושב חוזר מצפון אמריקה. ברשותי כלי עבודה לנגרות העובדים על מתח 110.האם משהו מחברי הפורום התנסה בעבודה עם כלים שכאלה בעזרת שנאי(טרנספורמטור) ? ידוע שהתדירות בארץ היא 50מגהרץ ולא 60. תודה אלי

110V

שלום ברוב המקרים לא צריכה להיות בעיה (אלה אם כן המכשיר הוא אלקטרוני). מנועים פשוט מסתובבים קצת יותר מהר. אתה צריך שנאי גדול מאוד כדי לעמוד בהספק הנדרש.

הספקים

תודה על תשובה מהירה. ההספק הגבוה ביותר הוא של מכשיר רוטר 3 כ"ס .יש כאן שנאים בגודל של קופסת נעליים שמספקים הספק שכזה. למה כוונתך למכשירים אלקטרונים ?

שנאים

אני לא מתיימר להיות מומחה גדול בחשמל, אבל זה קשור ל WATT / AMPERשל המכשיר. ככל שהמספרים יותר גבוהים השנאי גדול ויקר יותר, יש איזו נוסחה לחישוב (אמפר לוואט) אבל אני לא זוכר מהי, אני הבאתי מחרטה מארה"ב והייתי צריך שנאי די מסיבי בשביל ההמרה - אני יודע שבארה"ב נמכרים ממירים במחירים די נוחים (מ110 ל 220)

חישוב הספק

ישנם מכשירים המכילים רכיבים אלקטרונים שמשתמשים בתדר הרשת לתיזמון פנימי- כאן יכולה להיות בעיה. 3 כ"ס זה בערך 2200W שזה הספק גבוהה. שנאי בהספק 2000W עולה כ 1000 ש"ח, להספק 2200W צריך שנאי של לפחות 3000W. לחישוב vxpe לפי מתח וזרם כאן

כלי עבודה

שלום אני תושב חוזר מצפון אמריקה. ברשותי כלי עבודה לנגרות העובדים על מתח 110.האם משהו מחברי הפורום התנסה בעבודה עם כלים שכאלה בעזרת שנאי(טרנספורמטור) ? ידוע שהתדירות בארץ היא 50מגהרץ ולא 60. תודה אלי

לי יש רוטר 110 וולט שהזמנתי מארה"ב יש לי שנאי בהתאם 16 אמפר עובד מצויין המשך...

אם יש לך הרבה כלים תקנה שנאי גדול שמתאים למס' כלים ביחד עולה בסביבות 1000 ש"ח

שנאים

אני לא מתיימר להיות מומחה גדול בחשמל, אבל זה קשור ל WATT / AMPERשל המכשיר. ככל שהמספרים יותר גבוהים השנאי גדול ויקר יותר, יש איזו נוסחה לחישוב (אמפר לוואט) אבל אני לא זוכר מהי, אני הבאתי מחרטה מארה"ב והייתי צריך שנאי די מסיבי בשביל ההמרה - אני יודע שבארה"ב נמכרים ממירים במחירים די נוחים (מ110 ל 220)

בקשר לשאלות על חשמל.

אז ככה, Watt זה הספק המכשיר, ניתן לחשב אותו ע"י הכפלת המתח בזרם Amper x Volt. שים לב שהשנאי נותן את הערכים במתח של 220 וולט. בקשר לתדירות, אין קשר בין צריכת המתח, הזרם או ההספק, התדירות מציינת כמה פעמים המתח משתנה בשניה כלומר הרצים (Herz) הדבר אכן גורם לבעיה בין 50 ל-60 הרץ, יש מכשירים שזה יהיה מאוד מורגש, המכשיר ירעיש וירעד חזק, ויש מכשירים שלא. אם המכשיר עובד על זרם ישר, כלומר בתוכו יש מיישר מתח, לא תרגיש בכלל בהבדל. בדר"כ מכשירים שמסתובבים מהר (מקדחה, רוטר, או מסור דיסק) מכילים מיישר מתח. בהצלחה.... בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר