קניית עץ

קניית עץ

אני פותח סדנה נסיונית שתייצר פריט ריהוט אחד ייחודי ולצורך העניין אני זקוק ל-3 סוגי עץ (ולמחיר מוערך): 1. פלטת סנדוויץ' 2. לייסטים משתלבים 3. קרש עבה עץ (לקונסטרוקציה) איפה אני מוצא עץ גולמי למכירה? הגעתי רק לנגריות שלא מוכרות. אין איזה יבואן עץ? כמו כן - מה המחיר המוערך לכל אחד מהנ"ל? תודה.

עץ לוחות קונסטרוקציה וכל השאר

שלמה היי קודם כל לא ציינת מהיכן אתה - ובאיזה איזור אתה רוצה למצוא עץ. ישנם סוגים רבים של לוחות והמחירים נעים מ 130 ועד 250 ש"ח ולפעמים אף יותר-השאלה מה הצרכים שלך??? בעץ הפערים אף גדולים יותר וניתן להגיע לפערים של מאות אחוזים בין סוג עץ למשנהו-השאלה מה הצרכים שלך??? אתה מוזמן להתקשר אלי ואנסה לעזור לך טלפונית לאחר שתמקד את כוונותיך, בכל מקרה בהצלחה עם היוזמה,אתה מוזמן לשלוח גם מייל או להמשיך את הקשר כאן בפורום. חג שמח וכשר. טל עדי. 057-5540589 tal@nagaria.co.il

תגובה

תודה על המענה. אני מגיב פה כי כבר חג ואני לא רוצה להטריד. אני מאיזור הערבה. ממה נובעים ההבדליים במחירים? המחירים שנתת לי לפלטות - על איזה גודל פלטה מדובר? אני צריך פלטת סנדוויץ. זה לא סטנדרטי? תודה שלמה

קניית עץ

אני פותח סדנה נסיונית שתייצר פריט ריהוט אחד ייחודי ולצורך העניין אני זקוק ל-3 סוגי עץ (ולמחיר מוערך): 1. פלטת סנדוויץ' 2. לייסטים משתלבים 3. קרש עבה עץ (לקונסטרוקציה) איפה אני מוצא עץ גולמי למכירה? הגעתי רק לנגריות שלא מוכרות. אין איזה יבואן עץ? כמו כן - מה המחיר המוערך לכל אחד מהנ"ל? תודה.

קניית עץ

שלמה שלום, מה פשוט יותר מעיון בדפי זהב. שם תמצא מחסני עצים גם כאלו שיחתכו לך לפי מידה, תוכל לרכוש גם פלטות וגם עצים מוקצעים ומלוטשים.

תגובה

תודה על המענה. אני מגיב פה כי כבר חג ואני לא רוצה להטריד. אני מאיזור הערבה. ממה נובעים ההבדליים במחירים? המחירים שנתת לי לפלטות - על איזה גודל פלטה מדובר? אני צריך פלטת סנדוויץ. זה לא סטנדרטי? תודה שלמה

הבדלי מחירים

שלום שלמה ההבדלים במחירים נובעים מאיכות החומר וסוג העץ, לביד אדום-אוקומה העלות שלו גבוהה יותר מזה המכונה טווין. מידות הלוחות הסטנדרטים בעולם הנגרות הינן 122*244 בסנטימטר. עם תכתוב כאן מה הינך רוצה ליבנות אוכל ליעץ לך באיזה חומר להשתמש. חג שמח , טל עדי

קניית עץ

רכישת עץ

באם אתה מאזור המרכז, אזי יש בסגולה פתח תקוה, בית מסחר לעץ מכל הסוגים, המחסן נושא את השם " גרוס" חפש בדפי זהב. אגב לפני כשבוע קניתי פלטת סנדוויץ' ומחיריה נעים בין 150 שח ל 200 תלוי בעובי. ניתן לחיתוך במקום בעלות נוספת. בהצלחה

הבדלי מחירים

שלום שלמה ההבדלים במחירים נובעים מאיכות החומר וסוג העץ, לביד אדום-אוקומה העלות שלו גבוהה יותר מזה המכונה טווין. מידות הלוחות הסטנדרטים בעולם הנגרות הינן 122*244 בסנטימטר. עם תכתוב כאן מה הינך רוצה ליבנות אוכל ליעץ לך באיזה חומר להשתמש. חג שמח , טל עדי

סנדוויץ אוקומה

אני מחפש כבר זמן רב סנדוויץ אקומה שעומד בסטנדרט BS1088 אודה לך מאוד אם תוכלי להפנות אותי למי שמוכר אוקומה, גם לא בסטנדרט הזה. תודה, איציק.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר