שאלה בקשר לנגר חרט עץ

שלום לכם: אני צורבת בעזרת עיפרון חשמלי על עץ. עד עכשיו עבודותי היו על רהיטים(שולחנות, מזנון, מדפים וכו´). כרגע, בגלל עלות חומרי הגלם ומסיבות שונות אחרות, אני מעוניינת לעבור לדברי יודאיקה: מגילות אסתר, מזוזות, תיקים לספרי תורה ןעוד. האם את מכירה נגר אמין וטוב שאוכל לעבוד איתו? כמובן שצריך להיות לא יקר. נראה לי, שנגר בפנסיה או מישהו שעוסק בנגרות כתחביב ויש לו כלים לחריטה על עץ יכול להתאים מאוד. תודה לכם

אולי בכל זאת????מישהו???

זכור לי...

זכורים לי 2 או 3 פניות נוספות זהות מהעבר. כנראה שאין נגרים רבים בפורום המחכים לעבודה אלא בעיקר אנשים המתעניינים בטכניקות, חומרים, ומחירים. דברי עם נגריה או שניים באזורך ואולי יפנו אותך. בהצלחה.

שאלה בקשר לנגר חרט עץ

שלום לכם: אני צורבת בעזרת עיפרון חשמלי על עץ. עד עכשיו עבודותי היו על רהיטים(שולחנות, מזנון, מדפים וכו´). כרגע, בגלל עלות חומרי הגלם ומסיבות שונות אחרות, אני מעוניינת לעבור לדברי יודאיקה: מגילות אסתר, מזוזות, תיקים לספרי תורה ןעוד. האם את מכירה נגר אמין וטוב שאוכל לעבוד איתו? כמובן שצריך להיות לא יקר. נראה לי, שנגר בפנסיה או מישהו שעוסק בנגרות כתחביב ויש לו כלים לחריטה על עץ יכול להתאים מאוד. תודה לכם

רעיון לגבי משהו שאולי יוכל לעזור

יש ברשותי טלפון של נגר בפנסיה שהינו חרט מעולה. אני אוכל לתת לך את שמו ומספר הטלפון שלו ואולי הוא יסכים לעזור. מס' הטלפון שלי : 050-5540589

יודאיקה

יתכן ויש לי מספר פתרונות שעיה 0577406500

יכול להיות שאני יכול לעזור

אני חרט חובב ואני דווקא מתעניין ביודאיקה. אפשר לדבר ולראות מה הצרכים ואם אני יכול לעזור לך 0545606903

תשובה בקשר לנגר חרט עץ

אם מדובר בחריטות מהסוג שבתמונות, צרי קשר בטלפון : 0528414461 בני

לאורה מזור

שלום אמנם קצת באיחור ,אבל רק עכשיו ראיתי את בקשתך. יש בקיבוץ חצרים נגר ג'וליאן אשכנזי שחורט בין השאר מזוזות.בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר