עיבוי שפתיים

שלום רב, אני מעוניינת לבצע עיבוי שפתיים: א. האם אחרי שנה השפתיים חוזרות לצורתן הטבעית? ב. מה זמן ההחלמה לאחר הזריקות? תודה

עיבוי שפתיים

עם תעשי עם סיליקון זה לתמיד! קחי בחשבון שזה כואב מפני שמזריקים לך 20-30 דקירות עם מחט בפעמיים עד שלוש פעמים! למחרת הנפיחות עוברת! 0545-805522 אשמח להמליץ דודו

עיבוי שפתיים

אני נמנה על המתנגדים להזרקת סיליקון אם כי ישנם פלסטיקאים מומחים הממליצים על כך החומרים הנספגים מחזיקים כשנה והשפתיים מחלימות מההזרקה תוך מספר ימים- עד 6

עיבוי שפתיים

יש לי אלרגיה לכל מיני תרופות ולכן אני קצת חוששת מהזרקה של החומר בשפתיים האם יש לפני בדיקה לאלרגיה לחומר שמזריקים לשפתיים אשמח לקבל תשובה

עיבוי שפתיים

שלום רב, אני מעוניינת לבצע עיבוי שפתיים: א. האם אחרי שנה השפתיים חוזרות לצורתן הטבעית? ב. מה זמן ההחלמה לאחר הזריקות? תודה

עיבוי שפתיים

אני מבצע העיבוי בחמרים נספגים בלבד ואינני משתמש בסיליקון -כיוון שלחומר זה עלולות להיווצר תופעות לוואי ארוכות טווח השפתיים נראות עבות מדי משך 48-72 שעות לאחר ההזרקה ואחר כך הן חוזרות לצורתן הטבעית בהצלחה

עיבוי שפתיים

יש לי אלרגיה לכל מיני תרופות ולכן אני קצת חוששת מהזרקה של החומר בשפתיים האם יש לפני בדיקה לאלרגיה לחומר שמזריקים לשפתיים אשמח לקבל תשובה

עיבוי שפתיים

אני משתמש בחומרים שאין להם כל תופעה של אלרגיה ולכן אין לחשוש מתופעה זו

עיבוי שפתיים

עם תעשי עם סיליקון זה לתמיד! קחי בחשבון שזה כואב מפני שמזריקים לך 20-30 דקירות עם מחט בפעמיים עד שלוש פעמים! למחרת הנפיחות עוברת! 0545-805522 אשמח להמליץ דודו

כאמור אני אינני ממליץ על הזרקת סיליקון נוזלי לשפה

עיבוי שפתיים

רק לא במרפאות אריאל בבאר שבע

עשיתי עיבוי שפתיים במרפאת אריאל בב"ש וכמובן שלפני קבלת השירות התייחסו אלי נפלא ויצרו עימי קשר וכד' - לאחר הטיפול שפתיי אכן נראו נפלא אולם רק ל-4 ימים, לאחר מכן חזרו להראות כמעט כמו ממקודם - פניתי למרפאה ולפתע לא חזרו אלי והתחמקו באמתלות כאלו ואחרות - הן הרופא המטפל והן מנהלת המרפאה - בימים אלו אני מגישה נגדם תביעה להחזר כספי - אני ממליצה לא להגיע לשם לטיפול - יחס מחפיר - מי שרוצה לקבל פרטים נוספים - shlolita@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיה פלסטית
בחר
בחר