לברדור

לברדור

יש לי לברדור זכר בצבע שוקולד,אין לו תעודות אך הוא גזעי עם אישור בכתב מבית הגידול שלו. אני אשמח לדעת אם יש מישהו בעלים של לברדורית גזעית שיהיה מעוניין להרביע ולזווג בניהם. תודה מראש,משה.

משה, מה הכוונה אישור מבית הגידול שלו?

אם להוריו יש תעודות, אינני מבינה מדוע הם לא הוציאו לגור תעודה?

אישור הכוונה

מה שנכתב באישור זה שזהו גור מהמלטה גזעית של לברדור שוקולד כל החיסונים שהוא קיבל כגור ותאריכים שלהם. אני קיבלתי את הכלב ככלב בוגר עם ספר החיסונים והאישור הנ''ל בכתב יד...אני מניח שאם אפנה אל בית הגידל עצמו אוכל להשיג תעודה אך זה כרוך בתשלום לא?

תשובות....

ספר החיסונים והאישור לצערי אינם מוכחים כי הכלב גזעי. ברר עם מי שנתן/מכר לך את הכלב, מי המגדל, שם בית הגידול, תאריך ההמלטה ואז תוכל לפנות למרכז הגזע ולבדוק אם ניתן להוציא לכלב תעודה. לעיתים יש לכל השגר תעודות, אבל המוכר/המגדל אינו מעביר תעודה אחת, או משום שהמשפחה לא היתה מעונינת, או בגלל חוב כספי וסיבות נוספות... בהצלחה ומזל טוב על הכלב החדש...

זה לא רלוונטי

מה דעתך לגבי היותו גזעי או לא את נטפלת לתפל. להזכירך המודעה היתה בנוגע זיווג.

לצערי תשובתי לא תמצא חן בעינך....

הFCI קבע כי רק תעודת יוחסין מאשר את היותו של כלב גזעי, היות ואין לכלב תעודת יוחסין כרגע, הוא אינו גזעי.... לגבי הרבעה, אני באופן אישי נגד הרבעות של כלבים שלא עומדים בתקנון הגידול של הגזע, אבל אתה כמובן תחליט בעצמך מה לעשות, זה הכלב שלך, וכל פעולה הקשורה לכלב קשורה אליך בלבד.... מצטערת שתשובתי כנראה לא מצאה חן בעינך.... נשמח לראות תמונה של הכלב, תמונות של כלבים תמיד משושבות לב...

........

יצרת מהשרשור שלי שרשור ספאם. זה הועיל לך במשהו? מה גורם לך לפלוט מידע לא רלוונטי כאן? באף הודעה,פיסקה או שורה לא נאמר שום דבר שקשור אפילו במעט למה שנאמר בהודעה המקורית שהעלתי. בדבר אחד את כן צודקת,אכן הכלב הוא הכלב שלי ואעשה מה שאני אראה לנכון. אך על מנת שלא לסיים את השרשור הזה בטעם רע הנה מספר תמונות של הכלב שלי.

עוד אחד שרוצה להציף את ישראל בגורים. חבל מאד עדיף לסרס .

עדיף גם

לא להגיב.

אמת לא אגיב רק אוסיף לפחות אך תשנה שם ......

מקווה שיבוא היום ויצא חוק בנושא זה ואז לא כל אחד יחליט " לשבח את הגזע" על דעתו וללא תעודות.

זאב, חוקים יש לנו למכביר....

אולם חלק מבעלי הכלבים לא עומדים בהם ומפרים את החוקים....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר