בישון הוואנז

שלום לכולם! אנחנו משפחה שהתאהבה בגזע ההוואנז. יש לנו בבית 3 כלבים מעורבים מהממים ואנחנו רוצים לצרף למשפחה עוד אחד :) אחרי שיחה עם יולנדה הבנו שאין בארץ מגדלים שיש לגורים שלהם תעודות.. ונשלחנו לחפש באינטרנט מגדלים בחו"ל. אשמח מאוד אם למישהו יש טיפים או יודע להפנות לבתי גידול ראויים. התחלנו כבר לחפש אבל אני מאוד מפחדת שלא נדע לבחור נכון... אשמח לקבל כל עצה, תודה מראש!

אל תיקני דרך אינטרנט

אם אין לך קשרים אישיים,או למי שאת סומכת עליו אל תקני כי יעבדו עליך.זה כלל ברזל עם קניות בחול. עדיף לא לקנות מאשר לבכות אחר כך

גורת הואנאז

היי אני גרה בפינלנד ופה יש הרבה מגדלי הואנאז ולכולם יש תעודות אם את האמת מעונינת אני יכולה לחפש לך אבל פה המחירים הם בסביבות1200 עד 1500 לפעמים יכולים לקבל יותר זול אבל לא תמיד אני אישית לא מכירה את המגדלים אבל בהחלת אני יכולה לשאול בשבילך אני לא סוחרת רהי מגדלת גזע גריפון ואני חברה של מילי עמרני כל שאת יכולה לבטוח בי דש חם לכל הפורום אילת

תודה

היי אילת, תודה רבה על ההצעה והנכונות לעזור (לא נתקלתי בהרבה...) אני מאוד מאוד אשמח אם תוכלי לעזור לנו למצוא גורה איכותית ואנחנו בהחלט מעדיפים ממגדל שאת מכירה אישית... המייל שלי hilamit.sch@gmail.com תודה רבה, הילה.

או קי אני יתחיל לחפש לך

גורת הואנאז

היי אני גרה בפינלנד ופה יש הרבה מגדלי הואנאז ולכולם יש תעודות אם את האמת מעונינת אני יכולה לחפש לך אבל פה המחירים הם בסביבות1200 עד 1500 לפעמים יכולים לקבל יותר זול אבל לא תמיד אני אישית לא מכירה את המגדלים אבל בהחלת אני יכולה לשאול בשבילך אני לא סוחרת רהי מגדלת גזע גריפון ואני חברה של מילי עמרני כל שאת יכולה לבטוח בי דש חם לכל הפורום אילת

שנה טובה לכל הפורום..........

בזכותכם,התחלתי לאהוב כלבים ולהבין כמה שהם מדהימים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר