משהו לא בסדר עם קלואי, אני מודאגת

היא כבר שלושה ימים ב"דיכאון". אני צריכה ממש לשדל אותה לצאת לטיולים, היום בבוקר היה השיא, כשאיך שיצאנו מהבניין היא כמעט סרבה ללכת, והייתי צריכה המון קריאות עידוד בקור צפצפני מטומטם כדי שהיא תבוא. היא אמנם עושה צרכים (בטיול לילה עשתה קקי, בבוקר רק פיפי), אבל שמתי לה אוכל לפני שיצאתי לעבודה, והיא אפילו לא נגשה (אולי אחרי שיצאתי, לא יודעת). אתמול כשחזרתי הביתה היא אמנם שמחה כשחזרתי, אבל לא קפצה מהתרגשות. היא שחקה אתמול איזה 2 דקות עם הצעצועים שלה, וחזרה לשכב לישון. אז הם ישנים הרבה, אבל משהו מאוד מוזר איתה ביומיים שלושה האחרונים. אין לה פצע נראה לעין, לא כואב לה כלום, מיששתי ושיחקתי לה עם הרגליים. הכל פיזית נראה תקין. אני אקח אותה לוטרינר היום אחרי העבודה, אבל רציתי לדעת אם למישהו יש רעיון. אני מודאגת.

מה קורה? היא מרגישה יותר טוב?

מחזיקה אצבעות שהכל בסדר!

אוי אליה את מפחידה אותי.

קניתי מדחום, בפרנהייט 38.5 זה 101.3. אני אצא קצת יותר מוקדם מהעבודה היום ואטוס הביתה לבדוק אותה. מקווה שהיא בסדר....

למה אני מפחידה אותך?

חום זה חום ובדיוק כמו אצל תינוקות שחום ברמה מסויימת לא כל כך מתייחסים אליו אבל כשהוא מגיע ללהיות חוםםםםםםםם אז רצים וטסים. חוץ מזה שבהחלט יכול להיות שאין לה כלום וזה סתם מצב רוח - גם זה קורה. נשיקות

מה קורה? היא מרגישה יותר טוב?

מחזיקה אצבעות שהכל בסדר!

לא יודעת, אני עוד בעבודה. אני מקווה שהיא בסדר. תיכף הביתה.

הג'ינג'ית בסדר

איזו הקלה. היא היתה בסדר כשבאתי הביתה, שמחה לראות אותי, עקבה אחריי קצת. ראיתי שהיא אכלה את האוכל שלה, (אפילו עשתה לי קקי בפינה ליד הדלת ). ליתר ביטחון בדקתי לה חום, יש לה 100.6, שזה 38.1 צלסיוס (איך אני איתך, אליה). תודה על התמיכה הנפשית חברה

העיקר שהשובבה הגי'נג'ית חזרה לסורה

כיף לשמוע!

חדשות טובות

רק בריאות, אולי זה קרה כי האורחים שלך עזבו?

העיקר שהשובבה הגי'נג'ית חזרה לסורה

היא חזרה לעצמה מבחינת מצב רוח, תודה לאל...

אני עדיין עוקבת אחריה כי היא נראית לי עדיין קצת OFF. היא מהססת הרבה לפני שהיא קופצת על הספה והמיטה, וזה מאוד לא אופייני לה. מיששתי לה את הגב, הרגליים, היא לא הראתה סימן של אי נוחות או כאב. אני ממשיכה לעקוב אחריה, וכשאני בבית אני שמה אותה בכלוב כדי שהיא לא תעשה שטויות. נקווה לטוב. אם היא לא תשתפר ביום הקרוב, אני אקח אותה לוטרינר.

משהו לא בסדר עם קלואי, אני מודאגת

היא כבר שלושה ימים ב"דיכאון". אני צריכה ממש לשדל אותה לצאת לטיולים, היום בבוקר היה השיא, כשאיך שיצאנו מהבניין היא כמעט סרבה ללכת, והייתי צריכה המון קריאות עידוד בקור צפצפני מטומטם כדי שהיא תבוא. היא אמנם עושה צרכים (בטיול לילה עשתה קקי, בבוקר רק פיפי), אבל שמתי לה אוכל לפני שיצאתי לעבודה, והיא אפילו לא נגשה (אולי אחרי שיצאתי, לא יודעת). אתמול כשחזרתי הביתה היא אמנם שמחה כשחזרתי, אבל לא קפצה מהתרגשות. היא שחקה אתמול איזה 2 דקות עם הצעצועים שלה, וחזרה לשכב לישון. אז הם ישנים הרבה, אבל משהו מאוד מוזר איתה ביומיים שלושה האחרונים. אין לה פצע נראה לעין, לא כואב לה כלום, מיששתי ושיחקתי לה עם הרגליים. הכל פיזית נראה תקין. אני אקח אותה לוטרינר היום אחרי העבודה, אבל רציתי לדעת אם למישהו יש רעיון. אני מודאגת.

קלואי

הי נראה לי שהכלבה סובלת מעצירות זה מה שעבר על הכלבים שלי כף שמן קיק וזה עוזר {או כל שמן שהרוקח ימליץ או נרות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר